Nasze Artist Resins

Modele z żywicy wykonywane przez różnych artystów-rzeźbiarzy.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez wabankowa » 28 lip 2016, o 20:02

Ostrzegam, że będzie trochę czytania :lol:

Aby chwalenie się miało sens, muszę napisać Wam jak dokonywałam wyboru za pierwszym razem.

Kiedy Ela(Metalfish) dała mi znać, że otwiera firmę i będzie miała sporo modeli pod zamówienia, poprosiłam ją o zdjęcia wszystkich dostępnych koni. W drodze eliminacji ostateczny wybór miałam między dwoma końmi i jak wiadomo wtedy zdecydowałam się na tego jedynego -Tamcia.
Od tamtej pory minął ponad rok, portfel zdążył zapomnieć o tym sporym wydatku a ja pomału zaczęłam zastanawiać się nad zbieraniem funduszy i wyborem kolejnego modelu.
Jedna decyzja była prosta, na pewno coś od Eberl, ale oprócz tego nie miałam bladego pojęcia co chcę.
Podczas jednej z rozmów z Elą wypaplałam, że szukam jakiegoś modelu. Zapytała czy szukam konia stojącego czy w jakiejś innej pozie i wtedy mnie dosłownie olśniło. Spytałam czy model nad którym zastanawiałam się za pierwszym razem jest dalej dostępny, czy ktoś go już zarezerwował ...
I pewnie domyślacie się jaka była odpowiedź skoro tu piszę :D

Bez chwili zastanowienia dobiłam z Elą targu i tak oto dzięki niej w mojej kolekcji może zagościć kolejna, wspaniała rzeźba ! Cały czas się zastanawiam, jak ja się tej kochanej kobiecie odwdzięczę <3

Bez przedłużania, przedstawiam Wam Roy'a, mój kolejny ideał który spełnia moją wizję posiadania kluseczki ujeżdżeniowej ^^
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No powiedzcie, czyż on nie jest wspaniały ?

Jak widać dziubek jest już u mnie, choć jest jeszcze w trakcie roboty.
Powód jest prosty, o zgrozo, zdecydowałam się sama dokończyć zaczęty przez Elę prepping.
Trzymajcie za mnie kciuki kochani, czeka mnie trudne zadanie ! xD

Koń ma już wybraną maść i imię, ale to będzie moja i Eli mała tajemnica ;)
Do byłej pani, Roy wróci pod koniec roku na malowanie i wtedy w całej okazałości zostanie oficjalnie przedstawiony.

A teraz uciekam, idę podziwiać chłopaków - Tamcio przychylnym okiem zerka na nowego kumpla :P
Avatar użytkownika
wabankowa
Moderator
 
Posty: 254
Dołączył(a): 2 lis 2014, o 00:50
Lokalizacja: Kłodzko
Posiada modeli: 90

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Lila2006 » 28 lip 2016, o 20:12

Zazdroszczę. Roy mi też wpadł w oko jakiś czas temu. Piękny model. Ma w sobie tyle siły a jednocześnie spokoju. Rzeczywiście taki ujeżdżeniowy koń profesor. Gratuluję jest po prostu piękny. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Patrycja » 28 lip 2016, o 20:17

No tak zdecydowanie chłopak jest boski! Wielkie wielkie gratulacje. Był jednym z koni pomiędzy którymi wybierałam ale Cordes to jedyna moja miłość więc... :D fakt spojrzenie ma nieziemskie. I poza moja ulubiona. Ja zdecydowanie lubie najbardziej te statyczne. Eberlaki to jednak są jak żywe. Koniki w miniaturce <3
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Winged Panther » 28 lip 2016, o 21:30

Gratuluję kolejnej niesamowitej rzeźby w kolekcji :) Konie Eberl są dla mnie jak taka skarbnica bez dna - zawsze można znaleźć coś jeszcze, co będzie dla nas odpowiednie.
Ciekawe jaki chłopak dostanie kolorek :)
Dochodząc do swoich granic wytrzymałości, chciałabym znaleźć punkt, w którym się przełamię.

Mój blog o tematyce figurkowej, a także z moją własną twórczością i przemyśleniami:
theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com
Deviantart - PANTHER586
Avatar użytkownika
Winged Panther
Pasjonata
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 lis 2015, o 18:41
Lokalizacja: Otwock
Posiada modeli: 120

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez jestemnikko » 28 lip 2016, o 22:08

Komuś też nie wyświetlają się zdjęcia? :(
Ostatnio edytowano 28 lip 2016, o 22:19 przez jestemnikko, łącznie edytowano 1 raz
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Rey3625 » 28 lip 2016, o 22:14

Nikko mi też :(
i killed my old self but new me isn't much better
Avatar użytkownika
Rey3625
Pasjonata
 
Posty: 212
Dołączył(a): 5 sty 2016, o 15:47
Lokalizacja: Rzeszów
Posiada modeli: 0

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Annn » 29 lip 2016, o 08:14

Mi też się nie wyświetlają :/
Ale wielkie gratulacje, świetnie jest mieć ARki w kolekcji. Mi niestety trudno by było odpuścić sobie na dłużej modeli, by zebrać na jedną taką żywiczkę w skali 1:9 :lol:
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Winged Panther » 14 sie 2016, o 22:37

Pochwalę się moim chłopakiem jeszcze przed malowaniem, bo kolorki dopiero w grudniu dostanie :)

Zamówiłam malutką żywiczkę u genialnej (chyba mojej ulubionej) zagranicznej artystki Jen Olp. Ona potrafi zdziałać cuda z olejami. Model to Micro Mini Towhee Maggie Benett. Będzie ciemno siwy, bez jabłek. Choć to Stock Horse i siwa maść niezbyt pasuje do rasy, mi bardziej kojarzy się z mustangiem.

Skali nie zbieram, mimo to Towhee mnie zauroczył i postanowiłam, że dołączy do stada :D

https://m.facebook.com/JoltStudios/photos/a.316528751768666.77319.281575128597362/1084553368299530/?type=3&source=48
Dochodząc do swoich granic wytrzymałości, chciałabym znaleźć punkt, w którym się przełamię.

Mój blog o tematyce figurkowej, a także z moją własną twórczością i przemyśleniami:
theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com
Deviantart - PANTHER586
Avatar użytkownika
Winged Panther
Pasjonata
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 lis 2015, o 18:41
Lokalizacja: Otwock
Posiada modeli: 120

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Patrycja » 15 sie 2016, o 13:38

Pogratuluję jeszcze raz :) Fajny maluszek chociaż ja zupełnie się w tej skali nie odnajduję. Bardzo jestem ciekawa jak będzie wyglądał w kolorach. No i dla takiego maleństwa to chyba jakieś specjalne lokum musi być żeby go fajnie wyeksponować.
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Winged Panther » 16 sie 2016, o 18:44

Patrycja dziękuję bardzo :) Również jestem ciekawa, jak się będzie prezentował w maści (ciemno siwej), ale znając artystkę - naprawdę nieziemsko. Nad specjalnym miejscem pomyślę, bo zależy mi, żeby go było widać.
Dochodząc do swoich granic wytrzymałości, chciałabym znaleźć punkt, w którym się przełamię.

Mój blog o tematyce figurkowej, a także z moją własną twórczością i przemyśleniami:
theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com
Deviantart - PANTHER586
Avatar użytkownika
Winged Panther
Pasjonata
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 lis 2015, o 18:41
Lokalizacja: Otwock
Posiada modeli: 120

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Rarity » 16 sie 2016, o 22:19

Mi też nie wyświetlają się zdjęcia
A Towhee ciekawy, czekam na zdjęcia gotowego :)
Obrazek
Zapraszam :)
Avatar użytkownika
Rarity
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 lis 2014, o 00:58
Lokalizacja: Leszno
Posiada modeli: 123

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez wabankowa » 17 sie 2016, o 07:04

Podmieniłam linki do zdjęć teraz powinno się wszystkim wyświetlać ;)

Dziękuję Wszystkim bardzo !
Chłopak z dnia na dzień cieszy mnie coraz bardziej, tym bardziej teraz kiedy zabrałam się do roboty i zaczęłam prepping.
Już nie mogę się doczekać kiedy skończę i odeślę go na malowanie :D

Winged Panther gratuluję nabytku !
To totalnie nie moja skala, ale ważne że Ty się cieszysz ;)
Avatar użytkownika
wabankowa
Moderator
 
Posty: 254
Dołączył(a): 2 lis 2014, o 00:50
Lokalizacja: Kłodzko
Posiada modeli: 90

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Winged Panther » 17 sie 2016, o 14:06

Lilithija konik jest super szczegółowy jak na tą skalę i ma rzeczywiście ciekawą pozę.
wabankowa dziękuję, skala nie jest również przeze mnie kolekcjonowana, to będzie wyjątek od reguły. Choć kto wie? Jeśli mi się bardzo spodoba, może zacznę powoli tworzyć kolekcję maluchów :D
Dochodząc do swoich granic wytrzymałości, chciałabym znaleźć punkt, w którym się przełamię.

Mój blog o tematyce figurkowej, a także z moją własną twórczością i przemyśleniami:
theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com
Deviantart - PANTHER586
Avatar użytkownika
Winged Panther
Pasjonata
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 lis 2015, o 18:41
Lokalizacja: Otwock
Posiada modeli: 120

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Ana » 17 sie 2016, o 15:48

Wabankowa, gratulacje szport horse'a :D Jest super fajny i na pewno po preppingu będzie wyglądał bosko, a w malowaniu Eli to już wogóle. :)
Winged Panther, gratlacje maleństwa, nie mogę się doczekać żeby zobaczyc jak będzie pomalowany :)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez jestemnikko » 19 sie 2016, o 18:48

Przed Państwem Żywicz Kruchy I, bliżej znany jako Artist Resin Perkoz.

<Maść w rzeczywistości wygląda caaałkiem inaczej, to, co się dzieje na zdjęciach jest wynikiem światła, albo... jego braku>

Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 23 mar 2017, o 21:46 przez jestemnikko, łącznie edytowano 1 raz
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Artist Resins

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron