Sarah Minkiewicz-Breunig

Modele z żywicy wykonywane przez różnych artystów-rzeźbiarzy.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Gość » 11 lut 2015, o 23:31

Rzeźby same w sobie piękne i w ogóle super wykonanie, ale rasy z kosmosu, nie widzę praktycznie żadnych cech wspólnych.
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Aon-Adharcach » 11 lut 2015, o 23:37

Metalfish, u kladruba można podciągnąć garbaty nochal, ale to wszystko :P
Ech, co ja bym dała za pięknego barokowego kladruba z profilem jak Generalissimus Rosita albo Sacramoso Sorgo... Chyba sama muszę takiego zrobić! XD
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Gość » 11 lut 2015, o 23:41

No ten nochal to wiadomo :P Ale szczerze kij tam z rasami. I tak mi się podobają xD Mangalarga, Ty najpierw skończ tą klacz camargue xD
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Kari » 12 lut 2015, o 08:31

Goblin wydaje mi się jakiś taki mało rasowy. :-/

Ja bym obu dorobiła skrzydła i jakąś straszliwą, demoniczną maść. :-D
Już widze je jako wzburzone pegazy, stojące nad skalną przepaścią, wiatr targa im włosy, skrzydła ze świstem przecinają powietrze, a złowrogie oczy wypatrują wrogów. *-* *-* omgomg dajcie mi skrzydła, dajcie mi rogi, chce stworzyć końskie demony *-* *-*
TAK! Tak! Takie diabelskie rogi im dorobić. :D Ale by to genialnie wyglądało. :O O jaa... O jacie! *-*
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Nieleka » 12 lut 2015, o 08:37

Mnie się też bardzo podobają (mam zastrzeżenia do łba Benedeka, ale może to tylko perspektywa), ale jako dekoracja na kominek, a nie modele kolekcjonerskie.
@Edit: chyba, że w wersji fantasy, jak pisze Kari, o! Wyślijcie je do Friesian Fury Studio!

A tak w ogóle, to widziałabym je w pełnej skali, odlane z brązu, i postawione np. przed wejściem do jakiegoś muzeum.
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Postprzez Zeta » 12 lut 2015, o 15:21

Wiecie co, nie każdy rzeźbiarz musi rzeźbić super realistyczne modele dla kolekcjonerów. To chyba dobrze, że panuje różnorodność i są dostępne modele bardziej lub mnie stylizowane. Na pewno są osoby, które szukają rzeźb bardziej epickich i dynamicznych.

Poza tym nie znoszę czegoś takiego, jak lud narzuca artyście, co ma rzeźbić/rysować/pisać/komponować. Artysta tworzy to, co mu w duszy gra. Koniec, kropka. Lud może to potem kupić lub nie, ale nie może zabraniać artyście wyrażać siebie w sposób dowolnie przez niego wybrany.
RANDOM_AVATAR
Zeta
Pasjonata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 21:16
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez Gość » 12 lut 2015, o 16:59

Zeta, poniekąd masz rację, ale jak wyrzeźbisz osła a nazwiesz go zebrą to nie ma się co dziwić że ktoś się uczepi.
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Aon-Adharcach » 12 lut 2015, o 19:50

Zeta, nie mówię, że są złe, po prostu nie do końca pasują do ras które mają przedstawiać.

Poza tym, tak samo, jak artysta może tworzyć co chce, tak inni mogą wyrażać swoje opinie na ten temat.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez krysiek1108 » 12 lut 2015, o 22:43

- Kiedy to jakiś czas temu pobierałem nauki panowała w szkolnictwie powszechna maniera przy omawianiu twórczości uznanych mistrzów (pióra, pędzla, dłuta)" co artysta miał na myśli....", jacyś "uznani" krytycy wysnuli teorię która odpowiadała ówczesnej władzy, została zatwierdzona i na siłę próbowano młodzieży "wcisnąć" ją jako jedynie słuszną. Od tego czas mam alergię na jakąkolwiek krytykę wszelkiego rodzaju twórców, co najwyżej twórczości która mi nie odpowiada nie przyswajam i nie staram się wchodzić w jej posiadanie, natomiast nie krytykuję, bo artysta jaki by nie był ma prawo do własnej ekspresji i filozofii nie zawsze zrozumiałej przez ogół społeczeństwa- stąd biorą się "dzieła ponad czasowe" , przerastające współczesnych. ;)
- A obydwa koniki tak po prostu bardzo mi się podobają i chętnie bym je przygarnął. :-D
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Julia » 25 lut 2015, o 12:50

ładne są, ale Goblin mi się za nic z konikiem polskim nie kojarzy... :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez Aon-Adharcach » 2 mar 2015, o 21:44

Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Zeta » 3 mar 2015, o 12:24

Może nie będzie to zbyt mądre, co powiem, ale ten pierwszy wygląda jak yeti :mrgreen:
RANDOM_AVATAR
Zeta
Pasjonata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 21:16
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez Kari » 3 mar 2015, o 16:36

Ależ pląsają. :-D jak baletnice na paluszkach :-D

Mi ten pierwszy skojarzył się z bitą śmietaną.... mniam

Peanut najlepszy z całej trójcy, ale coś jakąś te szyje ma lekko przerośniętą dla mnie. ; - ;
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Aon-Adharcach » 3 mar 2015, o 20:24

Kari napisał(a):Peanut najlepszy z całej trójcy, ale coś jakąś te szyje ma lekko przerośniętą dla mnie. ; - ;

No właśnie ta szyja dla mnie go skreśla - nie widziałam żadnego konia z aż taką szyją, nawet jak oglądałam zdjęcia koni spasionych. Ten jeden szczegół psuje mi odbiór całości.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Julia » 8 mar 2015, o 20:23

Zeta napisał(a):Może nie będzie to zbyt mądre, co powiem, ale ten pierwszy wygląda jak yeti :mrgreen:

popieram, miałam dokładnie to samo skojarzenie X'D
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Artist Resins

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron