Animal Artistry / Donna Chaney

Modele z żywicy wykonywane przez różnych artystów-rzeźbiarzy.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Animal Artistry / Donna Chaney

Postprzez Aon-Adharcach » 5 lis 2012, o 13:29

Animal Artistry to brytyjska firma, w której tak naprawdę pracuje kilka osób, jednak wszystkie modele są rzeźbione przez Donnę Chaney. Modele AA są często dostępne w kilka wariantach, zarówno z żywicy, jak i porcelany - są dość popularne, głównie w UK i Europie (przynajmniej takie jest moje wrażenie).

Strona Animal Artistry: http://www.animalartistry.co.uk/

I kilka przykładowych modeli, na początek żywiczne:

Venus, klacz arabska, skala Stablemate
Obrazek

Timpani, ogier Shire, skala Stablemate
Obrazek

I porcelanki:

ogier fiordzki, skala Stablemate
Obrazek

Tagus, ogier andaluzyjski, skala Stablemate
Obrazek

Większość modeli AA jest nieduża, ale zdarzają się czasem większe.

Osobiście wzdycham do Venus i Cupida, ale ceny zabijają... Niestety, żywiczki są baaardzo kosztowne (porcelanki jeszcze bardziej), nawet w stanie surowym.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez krysiek1108 » 5 lis 2012, o 13:59

- Oj śliczności a jeszcze na dodatek takie małe a tak szczegółowe ( gdyby finanse pozwoliły można by ich sporo pomieścić w gablocie ). Ale jest przynajmniej kolejna strona którą można sobie popodziwiać . :-D
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Aon-Adharcach » 5 lis 2012, o 14:02

krysiek1108 napisał(a):Ale jest przynajmniej kolejna strona którą można sobie popodziwiać . :-D

Hehe, ja też się do tego ograniczam, jeśli chodzi o żywiczne modele :lol: Ale jak wygram w totka, to na pewno jakaś żywica (choćby w skali SM) prędzej czy później trafi do mnie!
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Maja » 8 lis 2012, o 20:34

Muszę powiedzieć, że Venus jest jedynym modelem Araba, jaki mi się podoba. Aż nie do wiary, że to skala SM :shock: Chętnie poprzeglądam inne modele.
Avatar użytkownika
Maja
Pasjonata
 
Posty: 184
Dołączył(a): 14 lis 2011, o 13:36
Posiada modeli: 108

Postprzez kolekcjonerka » 19 lis 2012, o 21:26

No, kolejne marzenia... Modele zaskakują skalą i detalami, a na dodatek są w dynamicznych pozach. Na pierwszy rzut oka mogłabym je pomylić je z breyerami, ale potem doszłam do wniosku, że jednak te modele trochę inny styl mają, chociaż ciężko by mi było to bliżej określić.
Za to jak popatrzyłam na Venus i Cupida, to przed oczami stanęli mi Susecion i Le Fire breyera.
Avatar użytkownika
kolekcjonerka
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 424
Dołączył(a): 16 lis 2011, o 20:35
Lokalizacja: Stolica

Postprzez Zauropod » 19 maja 2014, o 12:15

Wspaniałe! Najlepsza jest Venus. Aż się wierzyć nie chce, że to skala Stablemates! :shock:
RANDOM_AVATAR
Zauropod
Początkujący zbieracz
 
Posty: 34
Dołączył(a): 7 mar 2014, o 13:38
Lokalizacja: Nowodworze


Powrót do Artist Resins

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron