Mojo Fun w Polsce

Firma z Hong Kongu. W Polsce dostępna pod nazwą "Animal Planet".

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Mojo Fun w Polsce

Postprzez Capricorn » 1 kwi 2014, o 19:36

Od niedawna można zakupić figurki Mojo w kilku polskich wysyłkowych sklepach. Są już między innymi na PonyShop.pl oraz www.zabawki.pl, a także na Allegro. Jednak czasem trzeba ich szukać od nazwą firmy "Animal Planet" a nie Mojo Fun (podobno figurki są na licencji AP). Słyszałam, że modele są z twardej masy i całkiem przyzwoicie wykonane :)
Ja właśnie mam zamiar zakupić cztery figurki - zgadnijcie, które? - pyt. retoryczne ;)
Http://monocerus.pl - nie tylko dla kolekcjonerów ;)
http://capricornmeadow.blogspot.com - wpis co 2-3 dni.
http://ModeleKoni.pl
Avatar użytkownika
Capricorn
Administrator
 
Posty: 479
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 13:16
Lokalizacja: śląskie
Posiada modeli: 300

Postprzez krysiek1108 » 5 maja 2014, o 08:53

- Wczoraj wracałem do domu ze spływu i czkając na kolegę zajrzałem do sklepu zabawkowego na dworcu głównym w Gdyni, jakież było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem stojak oznakowany jako Animal Planet z modelami MOJO, wybór figurek zwierząt, duży w tym sporo koni, w dotyku bardzo przypominają Schleich, nie miałem za dużo czasu żeby przyjrzeć się dokładnie ale ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne, zwłaszcza że tych kilka które miałem w dłoniach kosztowały nie całe 18 zł. Muszę się tam wybrać, poświęcić więcej czasu na oględziny i oczywiście coś zakupić, zwłaszcza że kilka zwróciło moją szczególną uwagę. :yay: :shock: . Wcześniej nie planowałem już zakupów modeli w tej skali, jednak te mają jakiś urok który kuśi i motywuje do jakiegoś zakupu - kilka z całą pewnością trafi na moją półkę. :mrgreen: ;)
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Julia » 13 wrz 2014, o 21:42

W "moim sklepie"* od dłuższego czasu są modele mojo. Większość mnie nie zachwyca ale ostatnio kusi mnie fiording (to chyba Any, nie?). Ładny wydaję się też andaluz, ale ma zepsute malowanie (przynajmiej te wszystkie sztuki, co były w sklepie...). Quaterka ma problem z staniem, albo ja ją nieumiejętnie odkładałam, na dodatek wydaje się być nieanatomiczna. Wydaje mi się, że fiord w ciągu najbliższych miesięcy zostanie pierwszym przedstawicielem mojo w mojej kolekcji :)
Przy okazji dorwałam tegoroczny katalog tej firmy, co mnie cieszy.

_____
*mój sklep - sklep stacjonarny w którym najczęściej kupuję bądź oglądam modele. Mam takie 2, ale tylko o jednym się tak wyrażam, bo drugi to po prostu rossman :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez Zeta » 14 wrz 2014, o 16:16

Krysiek, mógłbyś uściślić, w którym miejscu jest ten sklep? Bo ja mieszkam w Gdyni, to bym poszła zajrzeć. Czy on jest w pobliżu dworcowego Rossmana?

Edit: już znalazłam :). Sklep jest w budynku głównym dworca, za kasami biletowymi, parę kroków na prawo od Rossmana :)
Ostatnio edytowano 24 wrz 2014, o 19:43 przez Zeta, łącznie edytowano 1 raz
RANDOM_AVATAR
Zeta
Pasjonata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 21:16
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez Maliaorca » 14 wrz 2014, o 18:23

Ja ostatnio pod nazwą Animal Planet zakupiłam Mojo w Gorzowie Wlkp. w galerii handlowej.
Avatar użytkownika
Maliaorca
Znawca
 
Posty: 527
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:24
Lokalizacja: Polska


Powrót do Mojo Fun / Animal Planet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron