Totilas? Gypsy? A może Phoenix?

Masz dylemat przy wyborze nowego modelu? Nie możesz się zdecydować, co kupić? Pisz śmiało, doradzimy :)

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Totilas? Gypsy? A może Phoenix?

Postprzez Evanly 23 » 2 sty 2015, o 14:10

Mam dylemat. Bardzo podobają mi się aż 3 modele breyer, które są już niedostępne na oficjalnej stronie ( z resztą w innych sklepach też). Najbardziej podoba mi się chyba Totilas, ale Gypsy Vanner i SBH Phoenix też są cudne. W mojej kolekcji brakuje mi jakiegoś konia od ujeżdżenia, jak i konia zimnokrwistego :/ Chciałabym kupić przynajmniej 2 z tej trójki. Tylko nie wiem w jakiej kolejności. Więc proszę was o pomoc. Który według Was jest najlepszy? Możecie polecić jakiegoś? No to chyba na tyle, bo i tak się już rozpisałam :P
RANDOM_AVATAR
Evanly 23
Świeża krew
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 lis 2014, o 15:39

Postprzez krysiek1108 » 2 sty 2015, o 14:29

- Moim zdaniem poza konkurencją w tej trójce jest SBH Phoenix, jednak pozostałe dwa to też piękne modele dla tego wcale mnie nie dziwi że Masz dylemat (ja po prostu kupiłem wszystkie 3)Gypsy Vanner ma trochę dziwną pozę ale jest uroczy, a Totilas to bardzo poprawny model z małą przezroczystą podstawką i dosyć jednolitym malowaniu. :x
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Julia » 2 sty 2015, o 16:21

Wszystkie 3 piękne, sama chyba też bym miała dylemat (aczkolwiek osobiście wole sama przemyśleć i wybrać), ale chyba wzięłabym Gypsego - ma wspaniałą, dynamiczną pozę :) Ale Phoenix i Totek też są piękne, faktycznie dość trudny wybór.
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez Clevelka » 4 sty 2015, o 21:16

Mi Phoenix się wcale nie podoba, ja bym wzięła oba - Totka i Gyspego, bo zaraz możesz ich niegdzie nie kupić.
Avatar użytkownika
Clevelka
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 264
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 16:48
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez Julia » 4 sty 2015, o 21:18

Clevelka napisał(a):Mi Phoenix się wcale nie podoba, ja bym wzięła oba - Totka i Gyspego, bo zaraz możesz ich niegdzie nie kupić.

a to z jakiej racji miało by nie być ich gdzie kupić? :shock:
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez Clevelka » 4 sty 2015, o 21:20

Modele raz są, raz ich nie ma, różnie jest. W PL oba nie są dostępne.
Avatar użytkownika
Clevelka
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 264
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 16:48
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez Julia » 4 sty 2015, o 21:22

To czy są czy nie ma, zależy czy była czy nie dostawa. Nie są wycofane więc będą. Proste i logiczne.
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez Clevelka » 4 sty 2015, o 22:05

Ale z czasem zostaną wykupione, i aktualnie trzeba czekać na nową dostawę większości tradów z breyer.com.pl
Avatar użytkownika
Clevelka
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 264
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 16:48
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez Julia » 4 sty 2015, o 22:20

Nie widzę związku. Będzie dostawa, to będą znowu dostępne. Zawsze można trochę poczekać, choć coprawda może być to uciążliwe.

Kończę off'a.
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez Askada » 5 sty 2015, o 19:29

Ja zdecydowanie wzięłabym Totka lub Phoenix'a. Gypsy ma wydumaną pozę i jest średnio poprawny anatomicznie. Choć niezaprzeczalnie urok w sobie ma. Jednak oba wspomniane wcześniej modele biją go na głowę. Totek ma wiele detali, malowanie ma co prawda dość jednolite, ale w sumie to karosz więc... Ma dość szeroki pysk na dole co nie każdemu się spodoba. Oczy ma wręcz hipnotyzujące :mrgreen: Rzeźbę nóg i stawów wyjątkowo poprawną i bogatą w detale. No i poza - świetnie ukazany ujeżdżeniowy kłus. Chyba wzięłabym najpierw jego z tej trójki ;) A Feniks jest po prostu wspaniały - wielki, potężny i jeszcze raz wielki :mrgreen: Łeb ma taki, że aż by się go pogłaskać chciało. Przepiękne szczoty pęcinowe. Rzeżba znacznie uboższa niż u Totka, ale w końcu to zimniok. Tak więc ja brałabym obu, ze wskazaniem na Totka.
Koń-piękno doskonałe
Avatar użytkownika
Askada
Pasjonata
 
Posty: 142
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 21:34
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Evanly 23 » 6 sty 2015, o 21:01

Dziękuje Wam wszystkim :) Postanowiłam, że pierwszy będzie Totilas. A potem jeszcze pomyślę, ale jak na razie na drugiej pozycji mam Phoenixa. Co do tego, gdzie to kupię, to raczej nie widzę problemu. Nadal istnieje coś takiego jak ebay lub inne tego typu strony ;) Wystarczy tylko pozbierać trochę więcej kasy, bo tam nadal są dostępne te modele. Ale i tak mam nadzieję kupić Totilasa na jakiejś Polskiej stronie i może mi się to uda :) Jeszcze raz dzięki za pomoc :D
RANDOM_AVATAR
Evanly 23
Świeża krew
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 lis 2014, o 15:39


Powrót do Którego wybrać?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron