- Co sądzicie o tym modelu?

Masz dylemat przy wyborze nowego modelu? Nie możesz się zdecydować, co kupić? Pisz śmiało, doradzimy :)

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

- Co sądzicie o tym modelu?

Postprzez krysiek1108 » 25 lut 2014, o 14:39

- Ostatnio dosyć mocno "nakręciłem się" na model COMANCHE nr 1134 (Boyla) - 2001 do 2003 r autorstwa Chrisa Hessa , mold z 1992r. Osobiście bardzo podoba mi się umaszczenie tego modelu i dwa piętna (na przedniej lewej łopatce i z lewej strony zadu).Znalazłem wersję z siodłem i ogłowiem w wersji kawalerii amerykańskiej, jednak kosztuje jakieś kosmiczne pieniądze a na dodatek (moim zdaniem)wykonanie całego"ubranka" jest dosyć tandetne, miałbym ochotę wykonać podobne w/g tego wzoru uzupełniając całość o wiele elementów których tu brakuje.Troszeczkę już się zawziąłem i przez najbliższy (bliżej nieokreślony) czas będę penetrował neta w poszukiwaniu tego modelu. ;) :shock:
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Maliaorca » 25 lut 2014, o 20:04

Szczerze? Jakoś do mnie nie przemawia. Znaczy się piętna są naprawdę fajna i jest to jeden z najlepszych moldów Hessa, ale nie to nie to. Choć jak się "nakręciłeś" to znaczy, że i tak go kupisz :mrgreen: Znam to aż nazbyt dobrze.
Avatar użytkownika
Maliaorca
Znawca
 
Posty: 527
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:24
Lokalizacja: Polska


Powrót do Którego wybrać?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron