Breyer Traditional 9107 Sapphire

Masz dylemat przy wyborze nowego modelu? Nie możesz się zdecydować, co kupić? Pisz śmiało, doradzimy :)

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Breyer Traditional 9107 Sapphire

Postprzez Koniara262 » 1 sty 2013, o 01:50

Zakładam temat, ponieważ mam problem.
Otóż podoba mi się jeden model, mianowicie Breyer Traditional 9107 Sapphire.
Jednak nie wiem, czy warto ją kupować, ponieważ chciałabym kolekcjonować konkretne, wyszukane, że tak powiem, figurki.
Chętnie przeczytałabym o niej opinie, czyli czy jest modelem "godnym" zakupu, co o niej ogólnie sądzicie.
Myślę, że pomogłoby mi to w podjęciu decyzji :)
RANDOM_AVATAR
Koniara262
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 322
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 15:48
Lokalizacja: Leszno

Postprzez Lila2006 » 1 sty 2013, o 19:43

Dołączam się do prośby. Mnie też przypadł do gustu ten mold, zarówno w tej wersji jak i jako Gem Twist. W siwku denerwują mnie tylko te dziwne czerwone kreski na grzywie. Nie wiem co to ma być ale wygląda jakoś tak nienaturalnie.
Wydawało mi się, że widziałam Sapphirę u kogoś z forum, ale teraz nie mogę znaleźć. Musiało mi się przywidzieć...
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Maliaorca » 6 sty 2013, o 14:32

Ja mam Sapphire i serdecznie ją polecam.Według mnie to bardzo ładny i starannie zrobiony model, warty zakupu.Nie wiem czy jest poprawnie zrobiony pod względem anatomii,nie znam się na tym, ale jak dla mnie nie ma się do czego przyczepić.
Avatar użytkownika
Maliaorca
Znawca
 
Posty: 527
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:24
Lokalizacja: Polska

Postprzez Gość » 10 sie 2013, o 10:12

Saphire to bardzo ładny model! Sama moja koleżanka ją ma co mieszka nie daleko mnie! Często się nią bawimy i robimy różne rzeczy typu : Kantarki itp. Mi się podoba I serdecznie ci ją polecam!
RANDOM_AVATAR
Gość
 


Powrót do Którego wybrać?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron