Breyer Traditional

Masz dylemat przy wyborze nowego modelu? Nie możesz się zdecydować, co kupić? Pisz śmiało, doradzimy :)

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Breyer Traditional

Postprzez olcioxd » 16 lis 2012, o 13:14

Help Którego TS-ka :yay: czy Ravela :mrgreen: . Bo ja niemogę się zdecydować ? :?:
RANDOM_AVATAR
olcioxd
 

Postprzez dorotheah » 16 lis 2012, o 23:42

Brałabym Ravela. Mold Huckleberery Bey jest cudny, ale jakoś mi nie pasuje w tym malowaniu. A jaki typ konia wolisz? Jakie maści preferujesz?
Skoro lubisz robić dodatki to może wybierz model, który bardziej Ci się przyda.
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez olcioxd » 28 gru 2012, o 14:56

(to zrobie recykling i wykorzystam mój stary temat) co mi doradzicie princa jestra czy larego diamęcika (o'leary's irish diamond )
RANDOM_AVATAR
olcioxd
 

Postprzez Aon-Adharcach » 28 gru 2012, o 17:50

olcioxd, z tych dwóch brałabym Diamonda, Jester ma ładny kolor, ciekawa rasę (MFT), ale pod względem całokształtu bardziej trafia do mnie wielkolud Diamond :) Sama wciąż się nad nim zastanawiam.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez dorotheah » 28 gru 2012, o 18:08

Mam oba moldy (zamiast ciemno kasztanowatego princa mam karego Iron Chief Metal) i w sumie nie wiem którego bardziej mogę polecić. O obu moldach pisalam osobne posty z sporą ilością fot na moim blogu. Missouri/Prince ma cudną grzywę, siwy -ogon, Prince ma piekny łepek, siwy zadek i grzbiet. Prince jest rasy w PL bardzo orginalnej niemal egzotycznej, obdarzoną dodatkowym chodem, siwy jest w typie konia często spotykanego w polskich stajniach. Oba mają błędy anatomiczne - Prince ma nieco dziwnie zrobione mięśnie łopatek i zadu, siwy ma za wązki na górze łeb co mnie bardzo w nim drażni, ma coś dziwnego w ułożeniu stawów skokowych i zadu (niby jest dobrze ale coś tam zgrzyta).

Za to ważne jest to, że oba moldy jeśli kiedys planujesz nabyć to mold Missouri może fajnie wyglądać w wielu maściach. Mold Cleveland Bay super wygląda jako siwek i wątpie anby coś przebiło jego malowanie (przynajmniej dla mnie).
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Haniusia » 29 gru 2012, o 07:22

dorotheah, ja bym go uwielbiała jako gniadego z dużymi odmianami :3

Ja mam Diamenta i osobiście bardzo go polecam, jest bardzo duży, ciężki, ale ma swój urok osobisty, rzuca cień nawet na Sunny :p Uwielbiam jego głowę, a ponieważ jest duża, to łatwo się na nią robi akcesoria.
Zapraszam na mój pamiętnik --> http://hamada.bloog.pl/
I na mojego photobloga --> http://flyingbutter.bloog.pl/
Avatar użytkownika
Haniusia
Pasjonata
 
Posty: 129
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 16:41
Lokalizacja: Katowice

Postprzez krysiek1108 » 29 gru 2012, o 16:13

- Ja osobiście byłbym za opcją Diamenta ale nie jestem bezstronny bo sam na niego "choruję" i jak tylko nadarzy się stosowna okazja to go zakupię.Tak naprawdę to byłem prawie pewien że będzie dostępny w Breyer Polska ( wiele na to wskazywało ) i cieszyłem się na zapas,a tu niestety skucha . Uważam że Hanusia ma dużo racji co do przydatności Diamenta jako modelu do wykonywanych przez Ciebie elementów uprzęży. ;)
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez olcioxd » 30 gru 2012, o 13:31

Czyli według was Diamęcik lepszy ? Mi on też przypadł do gustu ale i Misourri ma to coś ! chyba zaszaleje i kupie 2 ? Co wy na to ? :roll:
RANDOM_AVATAR
olcioxd
 

Postprzez krysiek1108 » 30 gru 2012, o 19:02

- Jak masz taką finansową możliwość to nawet się nie zastanawiaj - ważne żeby frajdy było jak najwięcej. Po fakcie opisz ( krok po kroku ) jak i gdzie dokonałeś zakupu , może nie tylko ja skorzystam . :-D
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Aon-Adharcach » 30 gru 2012, o 19:05

Popieram, jeśli stać Cię na oba modele, a nie potrafisz zdecydować się na jeden, to czemu nie wziąć obu? ;)
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez olcioxd » 30 gru 2012, o 20:36

nie nie nie poprostu oba są na chciejliście i akurat nadaża się okazja i po nowym roku ... I tak chciałem oba kupić tylko niewiem którego pierwszego
RANDOM_AVATAR
olcioxd
 


Powrót do Którego wybrać?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron