Który Breyer

Masz dylemat przy wyborze nowego modelu? Nie możesz się zdecydować, co kupić? Pisz śmiało, doradzimy :)

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Który Breyer

Ankieta wygasła 28 maja 2016, o 22:00

GG Valentine i Heartbreaker
4
44%
Snowman
0
Brak głosów
Flexible
2
22%
Frankel
1
11%
Red
0
Brak głosów
Cortes C
2
22%
 
Liczba głosów : 9

Który Breyer

Postprzez Rey3625 » 8 maja 2016, o 22:00

Chciałabym kupić jednego z nich tylko nie wiem którego. Jeśli oddacie juz głos napiszcie poniżej dlaczego ten a nie inny :)
i killed my old self but new me isn't much better
Avatar użytkownika
Rey3625
Pasjonata
 
Posty: 212
Dołączył(a): 5 sty 2016, o 15:47
Lokalizacja: Rzeszów
Posiada modeli: 0

Re: Który Breyer

Postprzez Annn » 9 maja 2016, o 05:56

GG Valentine i maluszek.
Dlaczego? Przede wszystkim to jedne z najlepszych rzeźb Breyera. Wszystko jest na swoim miejscu, w dodatku mają świetne detale - bardzo lubię grzywę Walentyny i jej pysk. Heartbreaker to po prostu wesoły źrebaczek ;) Polecam ich, bo za cenę jednego konia można mieć już dwa. Według mnie są bardzo ładne.
Mogłabyś też kupić Cortesa C, ale nigdy nie miałam go na żywo, więc nie wiem. Na zdjęciach Breyera wygląda dobrze.
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Który Breyer

Postprzez CzekoladaRx » 9 maja 2016, o 11:14

Nie zagłosowałam, bo nie wiem czego szukasz. Na pierwszego Breyera? Flexible albo GG, ponieważ pierwszy jest wycofywany i ma piękną pozę, a GG i źrebak to dwa konie za cenę jednego. Jeśli chcesz niekoniecznie realistycznego misia, to Snow. A Red... Kocham Secretariata całym sercem i uważam, że Breyer nie oddał jego charakteru na gotowym moldzie, także nie polecam. Taki piękny koń, a na gotowcu :'(
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Który Breyer

Postprzez Rey3625 » 9 maja 2016, o 18:08

Raczej na pierwszego Breyera, ale jestem dość wymagająca. GG Valentine bardzo minsię podoba, ale mam szansę kupić tyle koni i boję się, ze tego najlepszego ominę....
@CzekoladaRx
i killed my old self but new me isn't much better
Avatar użytkownika
Rey3625
Pasjonata
 
Posty: 212
Dołączył(a): 5 sty 2016, o 15:47
Lokalizacja: Rzeszów
Posiada modeli: 0

Re: Który Breyer

Postprzez CzekoladaRx » 9 maja 2016, o 18:21

Jeśli jesteś bardzo wymagająca, to albo Flexible albo GG. Cortes ma zwaloną nogę, także ja bym go na cm bardziej kupowała, no a Smarty Jones jakoś w ogóle mi nie podpasował. Poza tym u tych pierwszych masz najwięcej możliwości jeśli idzie o zdjęcia czy rzędy ;)
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Który Breyer

Postprzez Amalltea » 9 maja 2016, o 19:08

Mam i Flexible i GG , powiem tak oboje są warci swojej ceny, jednak GG jest mniejsza i drobniejsza ale w cenie masz zrebaka, za to Flexible jest duży i w bardzo fajnej prozie a fakt że jest to wycofany model dodaje mu uroku i smaczku. Jednak decyzja należy do ciebie ale co nie wybierzesz nie będziesz żałować.
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Który Breyer

Postprzez Rey3625 » 9 maja 2016, o 19:31

Rzeczywiście jeszcze chwilę, sie zastanowię ale najprawdopodobniej kupię GG. Jednak będzie to mój pierwszy Breyer, którego mogłam wybrać i nie chcę aby te 170 zł poszły na marne, żebym była niezadowolona. Jeśli w następnej dostawie do Polski przyjdą kupię GG, jeśli nie kupuję Harleya D Zipa lub Flexible...
Ale jeśli macie te modele proszę abyście napisali co w nich jest Ok a co nie...
i killed my old self but new me isn't much better
Avatar użytkownika
Rey3625
Pasjonata
 
Posty: 212
Dołączył(a): 5 sty 2016, o 15:47
Lokalizacja: Rzeszów
Posiada modeli: 0


Powrót do Którego wybrać?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron