Które i w jakiej kolejności?

Masz dylemat przy wyborze nowego modelu? Nie możesz się zdecydować, co kupić? Pisz śmiało, doradzimy :)

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Które i w jakiej kolejności?

Postprzez Annn » 1 sty 2016, o 10:14

No, mam dylemat.
Mam wybrane 4 modele traditional Breyera na 2016 rok, a do tego dochodzą jeszcze te starsze... Proszę, pomóżcie wybrać jakie konie z tej listy można usunąć! xD Wszystkie na jakiś swój sposób są ładne i mi się podobają....
Best of British Irish Draught - MUST HAVE! Nie mam tego moldu, a bardzo mi się podoba, jego na pewno kupię na początek
Raphsody in Black (dobrze napisałam?) - piękna rzeźba, w dodatku ma karą maść
Valegro - bardzo poprawna rzeźba i te hipnotyzujące oczy...
Cortes C - całkiem fajnie się prezentuje, tylko chciałabym zobaczyć fotki "na żywo"
Hickory Hills (dobrze napisałam?) - no taki słodki osiołek c:
No i jeszcze do tego starsze... Całkiem mi się podobają
Brookside Pink Magnum - super maść i fajny kucyk
Lil' Ricky Rocker - fajna poza i malowanie, taki spokojny
Picasso - fajna poza, w dodatku srokacz, a ja uwielbiam srokacze!
Gypsy Vanner - srokacz ^-^, podobają mi się jego szczoty, ale nie wiem... Raz mu mówię tak, raz nie. Doradźcie mi!

I to tyle. Proszę, pomóżcie mi wybrać, jakie konie w jakiej kolejności kupić, a jakie wyrzucić z listy.
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Które i w jakiej kolejności?

Postprzez CzekoladaRx » 1 sty 2016, o 10:59

Każdy ma inny gust. Ja kiedy mam dylemat zastanawiam się, które z tych koni faktycznie mają w sobie to coś, duszę i które nie są totalnie tylko zabawkami. Nie wiem, może choć trochę pomogłam.
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Które i w jakiej kolejności?

Postprzez Gnesska » 1 sty 2016, o 15:06

Ja bym się na początku zastanowiła do których mam jakieś wątpliwości. Jeśli znajdziesz takie na swojej liście to przesuń je na koniec, wtedy ustalisz sobie jakieś cele. Pomyśl też jakie moldy czy modele chwyciły Cię za serce. Zapisz je na samej górze. Aby ułatwić sobie znalezienie priorytetów pooglądaj trochę zdjęć modeli, które wpadły Ci w oko i pomyśl czy na pewno wszystko Ci w nich pasuje :) Ja mam taki sposób, a moja lista na rok 2016 rośnie ;)
Avatar użytkownika
Gnesska
Początkujący zbieracz
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 20:54
Lokalizacja: Poland
Posiada modeli: 77

Re: Które i w jakiej kolejności?

Postprzez Amalltea » 1 sty 2016, o 15:06

Oj to tu to ci raczej nie pomożemy bo gusta są różne i nie każdemu podoba się ten sam model i swojego zdania nikt tu nikomu nie narzuca. Wszystko zależy od ciebie i od tego co ci się podoba, czy to rzeźba, poza a może maść u modela, co do kolejności jeśli masz w planach kupić modele, które są wycofane to je na sam początek bym sobie sprawiła, bo później może być trudno je zdobyć.
Ale które wybrać to już zależy od ciebie :wink:
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Które i w jakiej kolejności?

Postprzez Annn » 1 sty 2016, o 15:43

Dzięki za odpowiedzi!
Chyba jednak odpuszczę sobie Gypsy Vannera i może Lil'a, ale co do niego to jeszcze nie wiem. Picassa i Brookside'a sobie sprawię, ale to w swoim czasie. Będą chyba czekać na swoją kolej na końcu listy, no chyba, że zostaną wycofani, albo spodobają mi się nowsze modele...
Szkoda, że nie wszystko da się mieć i zebrać :/ Najchętniej to bym przygarnęła wszystkie te konisie, ale muszę sobie jednak odpuścić... No nic, miejmy tylko nadzieję, że z roku na rok Breyer będzie produkował coraz to lepsze modele :wink:
Temat można zamknąć.
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30


Powrót do Którego wybrać?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron