Sprowadzanie modeli z za granicy

Porównania modeli różnych firm, dyskusje na różne tematy powiązane z hobby.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez dorotheah » 25 maja 2013, o 22:34

Dzięki za kciuki.
Ja już kupowałam kilka razy na Buy For Less Online. Zawsze byłam zadowolona. Ale jak się pojawił problem (z ich winy), to teraz sklep się próbuje wymigać, a ja widzę jaka jest postawa firmy.

Jak na razie, z wszelkich sprzedawców mogę najbardziej polecić MPV. Nawet jak pojawiły się kłopoty, gdy zabrakło w kartonie achałtekinki perlino- po rozmowie z sklepem, dotarł do mnie mój egzemplarz.

Model Classic,który do mnie nie dotarł Wam się nie spodoba. 8-) Jest średni anatomicznie, ale mi on nie daje spokoju od dłuższego czasu. I po prostu "go chciałam i już" . A, że miałam urodzinki, to postanowiłam go sobie dla radochy, zamówić mimo jego wad. :mrgreen:
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Lila2006 » 24 cze 2013, o 19:13

Znalazłam taką stronkę.http://www.lakeshorecollection.com/about.html
Figurki są porcelanowe, ale chyba dość dokładnie zrobione bo widziałam, że wygrywały nawet na Live Show.
Obrazek

¬ródło: http://nan.cgi101.com/results13/results.cgi?4001
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez dorotheah » 4 sie 2013, o 14:37

Ostatnio przestrzegałam Was przed brytyjskim Buy For Less Online. Niestety sporawa nie zakońcyła się dobrze, nie otrzymałam bez modelu


Teraz niestety musze też Was przestrzeć przed amerykańskim FLTE - ForLessThanEver
Sprawadokładnie opisałam na mojej stronie. Sami zobaczcie jkie jest podejście FLTE do klienta
MASAKRA
http://dorotheahhh.blogspot.com/2013/08 ... ami-w.html

:evil: :evil: :evil:
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez NAF » 4 sie 2013, o 17:24

Szkoda, że spotkały Cię takie przykrości i że te firmy tak nie szanują klienta. Za to raz poprutą opinię ciężko odbudować, więc może zauważą spadek obrotów i coś do nich dotrze.
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Nieleka » 6 sie 2013, o 09:30

I właśnie dlatego przekonałam się do PayPala i nie bawię się w pośredników (poza taobao). Współczuję, dorotheah. :/
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Postprzez Rose » 6 sie 2013, o 09:55

Zamawiałam z FLTE raz i nie było żadnego problemu wtedy, przykra sprawa naprawdę. Myślałam, żeby coś jeszcze zamówić kiedyś od nich, ale chyba zrezygnuję.
Avatar użytkownika
Rose
Pasjonata
 
Posty: 118
Dołączył(a): 13 lis 2011, o 15:48
Posiada modeli: 2

Postprzez Aon-Adharcach » 6 sie 2013, o 11:18

Ja do tej pory nie miałam z nimi problemów (zamawiałam 4 razy), ale skoro odwalają takie akcje, to lepiej dmuchać na zimne. Pora zaprzyjaźnić się z eBay'em :P
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Gość » 13 sie 2013, o 15:09

dorotheah, Przykro mi z tego powodu. Chciałam coś tam zamówić bo ceny niektórych traditional są małe ale jak widze co tu się kroi to wole zamawiać przez ebay'a lub MPV jeśli będzie taka potrzeba. Ale najwygodniej jest mi kupować z Breyer.com.pl i chyba przy tym zostane:)
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez dorotheah » 14 sie 2013, o 17:21

Widzisz, właśnie zamówiłam, bo cena była atrakcyjna (wyczekana przezze mnie)- i jak się okazuje, taka cena miala byc chyba tylko wabikiem dla klientów- "pani kupi, a potem sobie dopłaci te 80 zł, to pani wyślemy konia, a jak nie to spadaj Pani". Własnie tak mi się to wszystko kojarzy.
Miałam tam kupć jeszcze kilka rzeczy , ale odpuściłam sobie, bo szkoda nerwów.
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez we-runcia » 1 wrz 2013, o 18:12

Słuchajcie, może trzeba stworzyć listę : W których sklepach warto kupować modele i w których nie warto kupować ?
Avatar użytkownika
we-runcia
Pasjonata
 
Posty: 172
Dołączył(a): 7 lis 2012, o 20:05
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Nieleka » 3 wrz 2013, o 13:14

Jestem za listą.
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Postprzez kaskagren » 3 wrz 2013, o 15:15

Również jestem za ;)
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie


Postprzez Gość » 4 wrz 2013, o 16:05

Ja również jestam za ;D
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez we-runcia » 5 wrz 2013, o 17:12

Więc kto mógł by się podjąć zrobienia takiej listy ? Od razu mówię że ja nie bardzo mogę (3 klasa gimnazjum - już od początku roku mam urwanie głowy z nauką :roll: )
Avatar użytkownika
we-runcia
Pasjonata
 
Posty: 172
Dołączył(a): 7 lis 2012, o 20:05
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O kolekcjonowaniu i modelach ogólnie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron