Figurki ludzi

Porównania modeli różnych firm, dyskusje na różne tematy powiązane z hobby.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Figurki ludzi

Postprzez Gość » 22 lis 2015, o 16:29

Obrazek
Do mojej spiżarni miłości przybył nowy gość. Mianiowicie Chris Jericho (WWE Mattel). Po przejściach, bo miał już dziewczynę, albo chłopaka? Kto go tam wie :mrgreen: Co prawda nie jest w 100% w moim typie, przez co czeka go dosyć spora metamorfoza. Będzie musiała odrosnąć mu broda oraz włosy na głowie i klacie :twisted: Potem dostanie zbroje, czy jakiś inny dawny ciuszek i dosiądzie Gastona... Ahh zaraz, chyba na razie nie usiądzie, bo ma problem z odpowiednim rozkrokiem, dlatego czeka go operacja. Chwile powalczymy w NFZ i poczeka może rok, może dwa :P

Wysokość: 17cm. Obwód bicepsa: prawidłowy.
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Re: Figurki ludzi

Postprzez CzekoladaRx » 22 lis 2015, o 16:49

Hahahahahhhaah, świetny :lol: Gratulacje fajnej figurki :wink:
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Figurki ludzi

Postprzez Amalltea » 22 lis 2015, o 21:16

No no kawał chłopa z niego :D ale siłacz potrzebny w każdej stajni ;)
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Figurki ludzi

Postprzez Ana » 23 lis 2015, o 12:17

Hehe, mało jest w sporcie jeździeckim tak umięśnionych jeźdźców, z reguły to wierzchowce budują spektakularną masę :D Ale chyba że to stajenny to może co innego :P Fajnie, bardzo oryginalnie Metalfish, jestem ciekawa jak ten chłopek będzie wyglądał na koniu. :)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Figurki ludzi

Postprzez Gość » 23 lis 2015, o 15:34

W sporcie to on raczej udziału nie weźmie, ewentualnie w turnieju rycerskim hehe :D
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Re: Figurki ludzi

Postprzez Aon-Adharcach » 18 gru 2015, o 21:05

Przyszła dzisiaj paczka od rodziców, a w niej m.in. lalka Breyer Classic, Eva, którą kupiłam parę miesięcy temu:

Obrazek
http://identifyyourbreyer.com/identify/ ... .htm#61045

Lalka fajna (acz włosy ma okropne :P ), tylko w międzyczasie zmieniła mi się wizja kolekcji i nie mam dla niej konia - Julipy są za małe, a szkoda, fajnie by do nich pasowała :<
Chyba sprawię dla niej jakiegoś dopasowanego wierzchowca, zobaczymy.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Re: Figurki ludzi

Postprzez Annn » 18 gru 2015, o 21:07

Gratulacje lalki ;)
Ja właśnie się do niej przymierzam, ale tak dużo mam na chciejliście koni, że dla niej nie starczy miejsca i chyba wyląduje na końcu ;D
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Figurki ludzi

Postprzez Lila2006 » 3 sty 2016, o 17:59

Przyszła zima a moja Basia nie ma się w co ubrać. :/ Ja jestem kompletnym krawieckim beztalenciem a usług krawieckich dla jeźdźców Breyera nie mogę znaleźć. Nawet u nas jest tyle utalentowanych osób, które robią przepiękne rzędy,szyją cudne derki, malują wspaniale modele, ale jak dotąd nie ujawnił się nikt, kto chciałby poubierać naszych jeźdźców. ;)

Chciałam Basi zrobić zimową sesję i zrobiłam jej sweterek i czapkę, niestety jakość raczej marna. Musiałam dołożyć szalik żeby zakryć niedoróbki. ;)

Obrazek

Obrazek

Teraz ciuszki będą mi potrzebne jeszcze bardziej bo kupiłam sobie Yvonne a ona przyjedzie goła. Co robić? Szukałam ubrań na Ebay i MH$P ale niestety nic nie znalazłam. Macie może jakieś pomysły?
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Figurki ludzi

Postprzez Amalltea » 5 sty 2016, o 22:28

Lila2006 dla.mnie bomba, ja to oprócz żerowania skarpet to nic więcej z igłą i nitką nie zdziałam :lol:

A to i ja przedstawiam wam Blanke ( Brenda traditional), na zdjęciu z Falconem :D
Obrazek
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Figurki ludzi

Postprzez NAF » 6 sty 2016, o 00:16

Lila - Basia wygląda rewelacyjnie! Moje Iwonki mają ten sam problem, brak ubrań. Frak i bryczesy uszyte przez moją Mamę na razie czekają na ostateczne zamontowanie, ale jak zwykle brak mi czasu na cokolwiek. Za to mam szkic wykroju, który przygotowałysmy z Mamą. Wykrój jest na frak ujeżdżeniowy, ale łatwo można go przerobić na fraczek skokowy.

Obrazek
#teamdwulicowamafia
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Re: Figurki ludzi

Postprzez Lila2006 » 6 sty 2016, o 11:21

NAF, dziękuję bardzo za wykrój, na pewno się przyda choć Baśka w zasadzie frak ma. Ja chciałabym ubrać ja tak bardziej "po cywilnemu", w jakiś sweterek, bluzę czy kurtkę. Po za tym u mnie jest problem z umiejętnościami. Nic to. Kupiłam sobie taką ręczną maszynkę do szycia i będę próbować. Podobno "Potrzeba matką wynalazku" a po za tym jak trzeba to się człowiek nauczy. Najgorsze jest to, że chciałabym mieć idealnie zrobione a wychodzi mi ... beznadziejnie.

Znalazłam jeszcze taką stronkę z tutorialami a nawet wykrojami. Może komuś się przyda. Nie wiem tylko czy w tym miejscu może być?
http://chellywood.com/doll-patterns/
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Figurki ludzi

Postprzez NAF » 6 sty 2016, o 16:59

Ooo, fajne, na pewno się przyda.
#teamdwulicowamafia
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Re: Figurki ludzi

Postprzez Rey3625 » 23 lut 2016, o 19:51

Jeżeli chodzi o skalę LB to zagranicą (Belgia i Holandia głównie) na zdjęciach z końmi tej skali często są ludziki Lego z serii Belville wg mnie super komponują się z tą sklaą zwłaszcza że są całe ruchome. Wreszcie na zdjęciach nie będzie cały czas tej samej pozy.
Na tym filmiku z sesją ładnie wypadły :)
https://www.youtube.com/watch?v=ztoYRyqdkTc
i killed my old self but new me isn't much better
Avatar użytkownika
Rey3625
Pasjonata
 
Posty: 212
Dołączył(a): 5 sty 2016, o 15:47
Lokalizacja: Rzeszów
Posiada modeli: 0

Re: Figurki ludzi

Postprzez Annn » 23 lut 2016, o 21:18

O, widziałam kiedyś filmiki z tymi ludzikami, i zastanawiałam się, z czego te figurki są... no i teraz wiem :D W sumie pasują na takie dzieci, które uczęszczają na lekcje jazdy.
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Figurki ludzi

Postprzez Gnesska » 24 lut 2016, o 11:53

Miałam kiedyś taką jedną laleczkę, ale odpadła jej noga :( I to tuż przed tym jak zaczęłam kolekcjonować modele...
Avatar użytkownika
Gnesska
Początkujący zbieracz
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 20:54
Lokalizacja: Poland
Posiada modeli: 77

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O kolekcjonowaniu i modelach ogólnie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron