Collecta w poznaniu

Firma z Hong Kongu.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Collecta w poznaniu

Postprzez Rarity » 10 lis 2014, o 18:22

nie wiem czy piszę to w dobrym miejscu, dopiero zaczęłam swoją przygodę z kolekcjonowaniem koni i na razie interesują mnie głównie figurki firmy collecta. zamierzam je kupować przez internet, ale wolala bym je najpoerw zobaczyć na żywo, bo zdjęcia nie zawsze oddają prawdę.

Stąd moje pytanie, wie ktoś gdzie w Poznaniu/ Lesznie/ Gliwicach można je znależć?

Ja na razie widziałam je tylko w Poznaniu w sklepie Game Cube w Galerii Pestka, ale nie mają wszystkich koni które chciała bym zobaczyć.
Avatar użytkownika
Rarity
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 lis 2014, o 00:58
Lokalizacja: Leszno
Posiada modeli: 123

Postprzez Gość » 10 lis 2014, o 18:51

W Gliwicach nie wiem, ale na pewno są w Rossmanie w galerii katowickiej (w Katowicach oczywiście) :)
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Julia » 10 lis 2014, o 20:56

z tego co wiem, to kuzyn mi coś wspominał że widział cytuję "te moje koniki" w którymś z Poznańskich rossmanów, ale w którym nie mam pojęcia (kuzyn mały, chodzi do zerówki, zobaczył u mnie identycznego konika i się zaczął chwalić że już takiego widział :P)
Polecam przejść się po sklepach zabawkowych (od razu mówię, że w smyku i empiku są tylko schleich ;))
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez rzekotka » 11 lis 2014, o 15:16

Jeśli Collecta, to w Rossmanie. Oczywiście nie w każdym (u mnie nie ma), ale w większych miastach często są całe stoiska. Mogą też trafić się w sklepach z zabawkami, ale szczerze w to wątpię. Jeśli są w nich jakieś modele, to najczęściej tylko Schleich. No ale możesz spróbować i sama się przekonać ;)
"Koniu mój, chrapy odymałeś z głowy,
Język twój giętki - czy może być słodszy?
A kto, mój koniu, pieszcząc twoje oczy,
Zgubiłby krój ich: złotomigdałowy?(...)"
Avatar użytkownika
rzekotka
Hobbysta
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 paź 2014, o 14:31
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Rarity » 11 lis 2014, o 22:29

Dzięki, poszukam w rossmannach, miałam nadzieje że ktoś wie gdzie konkretnie, może jeszcze się ktoś znajdzie.
Obrazek
Zapraszam :)
Avatar użytkownika
Rarity
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 lis 2014, o 00:58
Lokalizacja: Leszno
Posiada modeli: 123

Postprzez Julia » 12 lis 2014, o 16:04

rzekotka napisał(a):Jeśli Collecta, to w Rossmanie. Oczywiście nie w każdym (u mnie nie ma), ale w większych miastach często są całe stoiska. Mogą też trafić się w sklepach z zabawkami, ale szczerze w to wątpię. Jeśli są w nich jakieś modele, to najczęściej tylko Schleich. No ale możesz spróbować i sama się przekonać ;)

niekoniecznie, warto poszukać, w sklepie w którym kupuje na miejscu są schleich, mojo i od jakiegoś czasu mają zestaw micro mini do malowania breyera ;) więc może i collecta się trafi
a co do rossmanów racja, u mnie są 2 ale tylko w większym mają modele
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez rzekotka » 14 lis 2014, o 16:59

Ja też mam sklep, gdzie są Schleich i Mojo, ale Collecty niestety brak. No ale tak jak napisałam, może iść i sama zobaczyć ;)
"Koniu mój, chrapy odymałeś z głowy,
Język twój giętki - czy może być słodszy?
A kto, mój koniu, pieszcząc twoje oczy,
Zgubiłby krój ich: złotomigdałowy?(...)"
Avatar użytkownika
rzekotka
Hobbysta
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 paź 2014, o 14:31
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Julia » 11 sty 2015, o 21:41

Na pewno są w rossmanie w poznańskiej galerii pestka, podziwiałam pod koniec grudnia :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez Zuzka » 15 sty 2015, o 18:35

Słyszałam, że ktoś widział też w Galerii Malta gdzieś (moja koleżanka) ale głowy sobie nie dam uciąć, bo sama po Malcie chodziłam i nie znalazłam :P
Zapraszam do Stajni Tatersal!
Avatar użytkownika
Zuzka
Hobbysta
 
Posty: 72
Dołączył(a): 27 paź 2014, o 17:37
Posiada modeli: 42


Powrót do Collecta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron