Będzie model Valegro

Amerykańska firma.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Będzie model Valegro

Postprzez Aon-Adharcach » 21 wrz 2015, o 19:14

Capricorn napisał(a):Coś mi się wydaje, że pod względem szczegółów i ogólnej prezencji będzie cudny... A ja tak nie lubię koni w pozach dresażowych. I co tu zrobić ;)

Ja też nie przepadam za nimi, ale poza Valegro wygląda całkiem nieźle i naturalnie nawet bez jeźdźca. Wydaje mi się, że koń puszczony luzem, szczególnie ogier, byłby zdolny do tego typu ruchu. Tak przynajmniej ja sobie usprawiedliwiam jego przyszły zakup! :lol:
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Re: Będzie model Valegro

Postprzez Capricorn » 22 wrz 2015, o 14:37

No dobra, poddaję się. Chcę go! Będzie udawał, że skacze ;)

On ma podkowy? W ogóle malowanie kopyt mi się podoba, ale rozumiem, że to nie jest model do ogólnej sprzedaży tylko jakiś "very exclusive"?

Obrazek
źródło: https://www.facebook.com/BreyerModelHorsesOFFICIAL
Http://monocerus.pl - nie tylko dla kolekcjonerów ;)
http://capricornmeadow.blogspot.com - wpis co 2-3 dni.
http://ModeleKoni.pl
Avatar użytkownika
Capricorn
Administrator
 
Posty: 479
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 13:16
Lokalizacja: śląskie
Posiada modeli: 300

Re: Będzie model Valegro

Postprzez Nieleka » 22 wrz 2015, o 16:13

ale rozumiem, że to nie jest model do ogólnej sprzedaży tylko jakiś "very exclusive"?


Nie wiadomo. W JAH jest pokazany z Wyattem po prostu jako nowość na 2016 (przy czym Wyatt raczej będzie RR). Ale potem któryś z amerykańskich sklepów ogłosił, że przyjmuje preordery na Valegro, a cena sugerowała, że model będzie albo Flagship albo Brick&Mortar.
A malowanie zawsze dobrze wygląda na promo fotkach, więc...

W każdym razie, chcę go. :D

@Edyta: modele-portrety nie wychodziły czasem tylko jako RR?
Ostatnio edytowano 22 wrz 2015, o 16:45 przez Nieleka, łącznie edytowano 1 raz
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Re: Będzie model Valegro

Postprzez Amalltea » 22 wrz 2015, o 16:21

Ja się zakochałam, jest cudny, ten pyszczek, ta poza.....mdleję...mam nadzieję, że będzie dostępny dla szerszej publiczności :D
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Będzie model Valegro

Postprzez NAF » 22 wrz 2015, o 16:28

Ja go zdecydowanie poproszę :)


Mangalarga napisał(a): Wydaje mi się, że koń puszczony luzem, szczególnie ogier, byłby zdolny do tego typu ruchu. Tak przynajmniej ja sobie usprawiedliwiam jego przyszły zakup! :lol:


Piruet jest uważany za odzwierciedlenie naturalnego ruchu uniknięcia kopnięcia i każdy koń w sytuacji, gdy ma być kopnięty od przodu, będzie taki albo podobny ruch wykonywał. Ten model naprawdę ładnie przedstawia piruet, aż przyjemnie popatrzeć :)
#teamdwulicowamafia
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Re: Będzie model Valegro

Postprzez wabankowa » 22 wrz 2015, o 17:25

Ech no genialny !
Mam nadzieję, tak jak dziewczyny, że będzie dostępny dla zwykłych śmiertelników :D
Avatar użytkownika
wabankowa
Moderator
 
Posty: 254
Dołączył(a): 2 lis 2014, o 00:50
Lokalizacja: Kłodzko
Posiada modeli: 90

Re: Będzie model Valegro

Postprzez Patrycja » 22 wrz 2015, o 18:05

Wow! Podoba mi się bardziej niż Totek :D właściwie w jakim malowaniu by nie był, biorę! Czy mi się wydaję czy on nie będzie miał podstawki??? Wygląda jakby się podpierał jednak na ogonie...
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Będzie model Valegro

Postprzez Lain16 » 22 wrz 2015, o 18:09

Chyba będzie jakaś podstawka, bo bez chyba jednak przewróciłby się do przodu.
Z podstawką, czy bez, musi dołączyć do mojego stadka :D
Moja strona: http://threeslavichorses.weebly.com
Instagram: three_slavic_horses
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA GRUPĘ FB: MODELE KONI - GRUPA DYSKUSYJNO-INTEGRACYJNA
https://www.facebook.com/groups/624385271631356/
Avatar użytkownika
Lain16
Pasjonata
 
Posty: 183
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 14:56
Lokalizacja: dolnośląskie
Posiada modeli: 11

Re: Będzie model Valegro

Postprzez Nieleka » 22 wrz 2015, o 18:30

Czy mi się wydaję czy on nie będzie miał podstawki??? Wygląda jakby się podpierał jednak na ogonie...


Żaden problem podstawkę przysypać piaskiem.
Na zdjęciu z JAH widać, że ogon nie sięga do ziemi, tu też tak ledwo, ledwo się z nią styka.
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Re: Będzie model Valegro

Postprzez Patrycja » 22 wrz 2015, o 18:58

Eeee no tak później sobie pomyslałam, że na bank nikt nie wyważał go tak idealnie żeby na pysk nie poleciał ;) zostają jednak rurki... Ale co by nie było głowę ma piękną.
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Będzie model Valegro

Postprzez dorotheah » 23 wrz 2015, o 00:45

HelllllOooo!
Witajcie kochani !!! ;)

Znowu jestem na forum. Miałam kłopoty z pierwszym logowaniem tutaj.
( oczywiście zagladałam tu w miedzyczasie, ale nie mogłam pisać jako D.)

Ja oczywiście oplułam monitor i poczułam mega głód. Juz po pierwszej focie widziałam,że Valegro zapowiada się cudnie i będzie wygięty w piruecie.
No i jest Boski i na pewno będzie chcuiał stanąc w pułkowe dresażowe szranki z Totilasem, Salinero, Mistral , Ravel, Flim Flam i innymi. Ko0nie sportowe w końcu nieustannie rywalizują !

Obstawiam, że tak jak pierwsza wersja mold Salinero-model Salinero i moldTotilas- model Totilas, mold Valegro zostanie wyprodukowany masowo w masci i z odmianami jak u żywego Valegro. Przypuszczam, że najbardziej opłaci się tez firmie taki własnie model wypuścić jak najszybciej jako regularny model. Dla Collector Club może wyjdzie edycja w innej maści ale na Valegro już zacieram rączki.

Być może będzie można postawić model w 2 pozycjach albo niższego piruetu na podstawie, albo wyższej fazy z oparciem o ogon tak jak jest pokazany na drugiej fotce. Zresztą- z podstawką czy bez ja go muszę mieć i ślinię się na niego jak i na jakąkolwiek (fajną) wersję Bobby :)

Piruet jest pozą zaczerpniętą z natury. Wielokrotnie widywałam piruetopodobne coś szczególnie u szalejących sportowych ogrów, czy koni z sprawniejszym ciałem. A i byle chabetka jak się spłoszy . to uskoczy połpiruetem. Problem tylko jest w jakości tych ćwierć-,pół-, i piruetów. ;) Z założenia dresaż ma pomagać koniom rozwinąc naturalne ruchy :)



No i o moldzie nie "bedem" pisać. jest cudny i już.
IHMO ino łbem Toto wygrywa ( według fot) - Komentarz co by się Totek-piękniś nie obraził całkiem.
No i w końcu masowy porządny koń w piruecie !!!!
Od dawna marzy mi się piękny rzeżbą mold dresażowca w porządnym piruecie, no i mam już dość slinienia się na AR-ki w piruecie. VALEGRO !!!
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Re: Będzie model Valegro

Postprzez Patrycja » 23 wrz 2015, o 07:44

Ooooo dorotheah :) super sie czyta te Twoje obszerne posty ;) fajnie ze jesteś :D
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Będzie model Valegro

Postprzez krysiek1108 » 23 wrz 2015, o 11:32

- Jak wcześniej pisałem, żadna podstawka nie powstrzyma mnie przed "przygarnięciem" tego modelu :!: , jest fantastyczny, a malowanie odzwierciedlające prawdziwego Valegro jeszcze bardziej mnie przekonuje. dorotheah świetnie że znowu jesteś, zdecydowanie Cię brakowało na tym forum. :D
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Re: Będzie model Valegro

Postprzez Aon-Adharcach » 26 wrz 2015, o 22:55

Zdjęcie Valegro z bodajże oficjalnej prezentacji modelu?

Obrazek
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 557&type=3

Ciekawe, czy podstawka jest tylko prototypem, czy modele w sprzedaży też będą taką miały.

W każdym razie, wiem co kupuję sobie na święta - w końcu w pierwszej kolejności będzie dostępny w UK :mrgreen:
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Re: Będzie model Valegro

Postprzez Nieleka » 27 wrz 2015, o 08:29

Wyszedł pokracznie, ale to raczej wina zdjęcia. Podoba mi się pomysł z przezroczystą podstawką, chociaż nie jestem do końca przekonana do jej wysokości.

w końcu w pierwszej kolejności będzie dostępny w UK

O, czyli jednak? To baaardzo dobrze. :D
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Breyer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron