Nowości 2014

Amerykańska firma.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Gość » 5 maja 2014, o 18:35

Mangalarga, Dokładnie. ! Ale jak zawsze, model podbija moje serce, ma w sobie taki urok.Przede wszystkim podoba mi się ta klacz.Niewiem jak to zrobicie , ale chce miec je w swoim domku C:
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Apache. » 22 maja 2014, o 17:00

Czas na edycje śródroczne. :) Jak na razie znane:

Weathermont Ethan, Lippitt Morgan
Obrazek
źródło: http://www.ebay.com/itm/Breyer-Model-17 ... 1329548146

Harley D Zip, Quarter Horse
Obrazek
źródło: http://www.ebay.com/itm/Breyer-Model-17 ... 1329548146

Flexible, Irish Sport Horse
Obrazek
źródło: http://www.ebay.com/itm/Breyer-Model-17 ... 4ad5a75718

No i jeszcze źrebak w skali 1:6 - Camila, którego chyba nie ma sensu tu wstawiać, skoro poświęcony jest temu modelowi oddzielny temat. ;)

Szału nie ma, ale zapewne pomyślę nad każdym z nich (nie licząc Camili, jakoś nie moja bajka). Pod kątem doboru maści do moldu chyba najbardziej podoba mi się Weathermont Ethan, choć już od dawna mam na oku ten mold w zupełnie innym malowaniu... Mimo tego, może się skuszę. :)

Harley D Zip może być, ale widziałabym ten mold w trochę bardziej szalonej maści. ;) I bardziej matowej, zważywszy na to, że połysk farby tylko uwydatnia "wyryte" mięśnie.

Mam nadzieję, że to, jak Flexible wydaje się jasny, to jedynie wina zdjęcia. Oby był jednak typowym kasztanem, wtedy będę poważnie o nim myśleć. Tym bardziej, że i tak miałam zamiar kupić na tym moldzie kasztana (pierwszy Show Jumping Warmblood), więc liczę na to, że nowy będzie nawet atrakcyjniej pomalowany. Trochę mnie niepokoi ta jaśniejsza nasada ogona... Ogólnie na tym zdjęciu maść modelu przywodzi mi na myśl niezbyt udane malowanie Smart Chic Oleny.
I co ja widzę - jego kopyta są pomalowane prawie tak, jak te Atheny ze specjalnej edycji. Oo A mówiłam, że na pewno nie ma szans, by dopracowali kopyta u modeli regularnych... :lol: Choć kto wie, może to tylko tak wygląda na zdjęciu katalogowym, a w rzeczywistości dostaniemy to, co zawsze.
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Ana » 22 maja 2014, o 17:42

Mmm, ciekawe! Dzięki za podzielenie się informacjami. Najbardziej podoba mi sie ten Weathermont Ethan :D

Gdzie można zaobaczyć zdjęcie tego moldu w lepszej rozdzielczości? (może być inna maść, poprostu ciekawi mnie jaka jest ta rzeźba) :-)
EDIT: Już odszukałam więcej zdjęć w innej maści ;)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Postprzez Aon-Adharcach » 22 maja 2014, o 17:59

O nareszcie widzę foty - ktoś wstawił na Fallen Leaves, ale ja ich tam nie widzę.
Szału nie ma, nic do mnie nie krzyczy "kup mnie, bo pożałujesz" :lol:
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Capricorn » 22 maja 2014, o 19:01

Morgan mi się podoba, ale nie aż tak bardzo, żeby go kupić.
Quarter - on naprawdę ma takie mięśnie? Moim zdaniem paskudnie to wygląda. Ciekawe, jak na żywo się będzie prezentował. Mold mi się podoba, ale jak jest taki "poorany" to podziękuję. Przynajmniej za tą maść.
ISH - też zwróciłam uwagę na kopyta, nie są idealne, ale jest lepiej niż było :)
Wolałabym Cedrica, ale jeśli go nie zdobędę, to nie pogardzę tym kasztankiem :)
Http://monocerus.pl - nie tylko dla kolekcjonerów ;)
http://capricornmeadow.blogspot.com - wpis co 2-3 dni.
http://ModeleKoni.pl
Avatar użytkownika
Capricorn
Administrator
 
Posty: 479
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 13:16
Lokalizacja: śląskie
Posiada modeli: 300

Postprzez Gość » 25 maja 2014, o 09:16

Hmm.. No cóż rzeknę tak.. :

-Weathermont Ethan Jest wykonany na jednym z moich ulubionych modelów, ale jakoś do mnie jego jednolita maść. Moim zdaniem konik byłby fajny, gdyby miał jakieś odmianki czy coś w tym stylu, no ale cóż, może na żywo będzie wyglądał lepiej, niż na Katalogowym ?
-Harley D Zip Na zdjęciu konik wydaje mi się Glassy, ale może to tylko moje myśli... Konik ładny, na fajnym modelu, ale coś mnie od niego odpycha, tylko co.. ? :roll:
-Flexible Podobny model kasztanka gdzieś już widziałam. Jest zrobiony także na jednym z moich ulubionych modeli. Fajne jest w nim to, że dodają gratis nauszniki i nie trzeba się z nimi trudzić, by je zrobić.

Ogólnie. Koniki są poddane mojej ocenie ( Wszystkie ) 6/10. Mogło być, lepiej, ale jest Ok. Nie narzekam :D
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Aon-Adharcach » 25 maja 2014, o 15:53

Duże fotki dobrej jakości + dwa kolejne modele :)
(Zdjęcia Camili, vel Foalzilli są w temacie o nowej skali.)

Zdjęcia są ze sklepu MPV.

Weathermont Ethan
Obrazek

Harley D Zip
Obrazek

Flexible
Obrazek

Canterwood Crest Take the Reins (model Classic + książka)
Obrazek

Canterwood Crest Chasing Blue (model Classic + książka)
Obrazek
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez dorotheah » 27 maja 2014, o 22:41

Jak narazi e kompletnie bez szału.
Maśc Flexible w tej wersji- a może po prostu na tej focie- jest dla mnie obleśny. Oby w realu był ładniejszy, mniej czerwony. Bo ta przezroczystość koloru w połączzeniu z czerwonym odcieniem kasztana straszy. A jak patrzę na jego odcień i odcień maści prawdziwego Flexible z plakatu to mam sporo niefajnych odczuć. Za to chwała Breyerowi za kopyta.

Harley D Zip - mnie rozczarowuje maścią, bo mam chrapkę na mold - a gniadoszy u mnie pełno. Maść sama w sobie bardzo ładna (pomijając połysk), ale ten mold chętnie widziałabym w jakiejś nieco ciekawszej (i nie izabelowatej) maści.
A co do połysku- być może to jednak kwestia rozświetlenia zdjęcia. Wiele modeli na fotach błyszczy się masakrycznie a na żywo są całkiem ok.

Weathermont Ethan - mi tam ta maść pasuje do rasy- ale do samego moldu jakloś nie bardzo. Od czasu kasztana i kaszt-srokatego Chili ciężko mi patrzeć na ten mold w innych maściach. Ale ciekawa jestem fot w realu, lub choć w pudełku- może będzie dużo fajniej wyglądać.

Najciekawasza z nowości jak na razie jest chyba Camilla :)
Ciekawe co się jeszcze pojawi - apetyt rośnie w miarę jedzenia :)
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Koniara262 » 31 maja 2014, o 00:40

Flexible mnie zainteresował, chyba zrezygnuję z zakupu Cedrica na korzyść tego. Ale jeszcze poczekam na real-photo.
Reszta to nie moja bajka, więc nie oceniam ;) Ogólnie to OK, chociaż nic jakoś szczególnie nie przyciąga.
RANDOM_AVATAR
Koniara262
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 322
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 15:48
Lokalizacja: Leszno

Postprzez Maliaorca » 1 cze 2014, o 16:53

Harley D Zip - muszę zobaczyć go na real fotach!
Reszta mnie nie interesuje - mam Chilliego, a pozostałe moldy mi się nie podobają.
Avatar użytkownika
Maliaorca
Znawca
 
Posty: 527
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:24
Lokalizacja: Polska

Postprzez Indila » 26 cze 2014, o 06:35

Maliaorca, No więc... Chciałaś więc masz :D :
Obrazek
Obrazek

¬ródło : Breyer.com
I'm reZinators ♥
http://szatynkowadolina.blogspot.com/ Mój Blog.
Avatar użytkownika
Indila
Początkujący zbieracz
 
Posty: 32
Dołączył(a): 22 cze 2014, o 15:05
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Postprzez Clevelka » 27 lip 2014, o 16:29

Mnie wgl. nie pociąga ta figurka, ten Harley D Zip. Ale morgan to ślicznuch!
Ale Fexiak (Fexsible) - chcę go!
Avatar użytkownika
Clevelka
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 264
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 16:48
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez kaskagren » 27 lip 2014, o 18:11

Mi się podoba Flexible, jeśli kiedyś starczy mi pieniędzy to sobie go sprezentuję ;) Bardzo lubię ten mold i jest całkiem niezły w tym malowaniu. Chociaż może trochę jak dla mnie za jasny, ale może to wyjdzie na zdjęciach w rzeczywistości.
Harley też może być, chociaż tego zadu ma jak dla mnie trochę za dużo :P
To znaczy wiem, że te konie tak mają, po prostu średnio mi się to podoba. Ale pyszczek ma ładny.
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez Aon-Adharcach » 27 lip 2014, o 18:15

Tak właśnie patrzę na Harleya i wydaje mi się, że ma trochę za duży zad nawet jak na cuttera :/
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Askada » 28 lip 2014, o 17:44

Mangalarga, na innych zdjęciach nie rzucało się to w oczy, ale tu faktycznie... Zad ma olbrzymi w porównaniu do reszty :/
Koń-piękno doskonałe
Avatar użytkownika
Askada
Pasjonata
 
Posty: 142
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 21:34
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Breyer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron