Breyer - Nowości 2013

Amerykańska firma.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Aon-Adharcach » 25 paź 2013, o 20:59

Capricorn napisał(a):Koń Roku 2014 - Amelia, Appendix Quarter horse. Ma być w połowie listopada.
Obrazek

Eee... Nie. Wygląda prawie jak większa wersja Stablemate'a :/ O ile SMkom brak detali można darować, to przy skali Classic wygląda to po prostu źle. Ale może na lepszych zdjęciach będzie wyglądała lepiej. Nie zdziwię się, jeśli to pierwsze większe dzieło J. Lunger, bo na razie wygląda mi na jej styl.

Reszta jakaś taka nijaka.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Capricorn » 25 paź 2013, o 21:59

a ten model to do niczego? nic o nim nie mówicie...
Obrazek
ale Make a Wish to chyba chętnie byłaby przygarnięta? Ta ma tylko ogonek inny...
Obrazek
a przemalować zawsze można... ;)
Ja tam ją kcem :D tylko żeby miała maść jak żywy konik :)
Sorry za zdjęcie - ono jest ogromne - ale tu ma maść, jaka mi się podoba.
http://www.rockymountainrider.com/articles/Extra_News/2012/020912_AHA_2011_Distance_Horse.bmp
Http://monocerus.pl - nie tylko dla kolekcjonerów ;)
http://capricornmeadow.blogspot.com - wpis co 2-3 dni.
http://ModeleKoni.pl
Avatar użytkownika
Capricorn
Administrator
 
Posty: 479
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 13:16
Lokalizacja: śląskie
Posiada modeli: 300

Postprzez Aon-Adharcach » 25 paź 2013, o 22:06

Capricorn napisał(a):a ten model to do niczego? nic o nim nie mówicie...
Obrazek

Bo dla mnie jest w sumie nijaki - na pierwszy rzut oka ma super pozę, ale napatrzyłam się na różne zdjęcia wariantów tego moldu i widzę w nim przede wszystkim błędy typowe dla Moody :P
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Gość » 26 paź 2013, o 08:54

Capricorn, Mi bardzo ale bardzo podoba się OT Sara Moniet RSI Endurance Champion ! Moim zdaniem jest śliczny! Napewno jest na mojej liście i chciałabym by przyjechał do Polski ;) Uwielbiam ten mold.
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Koniara262 » 26 paź 2013, o 19:15

Niespecjalnie mi się podobają. Sara Moniet jest fajny, lecz musiałabym go widzieć z innej strony. Dartmoory nawet przyjemne się wydają. I konie Pippy Funnel :)
RANDOM_AVATAR
Koniara262
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 322
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 15:48
Lokalizacja: Leszno

Postprzez Aon-Adharcach » 27 paź 2013, o 21:38

Coraz poważniej zaczynam myśleć nad RCH Ventarrones Peruvian Paso. Mold wydaje się, być całkiem niezły (wykonała go Lind York), w sumie już kiedyś chodził mi po głowie, ale nie był już łatwo dostępny. No i mam pewną słabość do ras o korzeniach iberyjskich (m.in. właśnie Paso). Może się na niego skuszę. Pożyjemy, zobaczymy ;)
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Lila2006 » 27 paź 2013, o 21:45

Wcześniej go nie widziałam a jest naprawdę fajny. To tegoroczna nowość? Sama bym się na niego chyba skusiła.
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Aon-Adharcach » 27 paź 2013, o 22:01

Lila2006, pojawi się albo pod sam koniec roku, albo zaraz po Nowym Roku już jako przyszłoroczna nowość. Pozostaje mieć nadzieję, że to nie będzie model tylko na stacjonarnych sklepów.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Apache. » 28 paź 2013, o 13:04

Ja też nie widziałam tego nowego Paso. :o A prezentuje się bardzo fajnie. Chyba jeszcze żadne malowanie na tym moldzie nie spodobało mi się tak bardzo, jak to. Bardzo możliwe, że się skuszę na ten model. :)

Fajnie prezentuje się też parka Dartmoor'ów, choć rzeczywiście są takie mało "dartmoorowe". :P Ale chyba wielkością, jako Dartmoor'y, odpowiadają skali Traditional (przyjmując, że mało który Tradek rzeczywiście odpowiada skali 1:9, bo często bliżej mu do 1:10)? Tak mi się przynajmniej zdaje. Nie wiem, ile dokładnie w kłębie ma Gretel, ale pewnie gdzieś koło 12 cm.
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Nieleka » 28 paź 2013, o 13:06

MAW uwielbiam we wszystkich wariantach, więc się cieszę, że ją wydadzą. Z paso też się cieszę, bo jest na mojej wishliście.
Reszta jakoś tak... nuuuuudą wieje, no. :P
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Postprzez Aon-Adharcach » 28 paź 2013, o 13:22

Apache., wielkością powinny pasować (pokrojem wręcz przeciwnie :P ), Gretel jest troszkę mniejsza od Bouncera, który jest kucem walijskim.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Apache. » 28 paź 2013, o 13:33

Mangalarga napisał(a):Apache., wielkością powinny pasować (pokrojem wręcz przeciwnie :P ), Gretel jest troszkę mniejsza od Bouncera, który jest kucem walijskim.

No to w takim razie mogę przymknąć oko na pokrój i oszukać się, że skoro wielkością pasuje, to jest to skala Traditional i kupić tę parkę bez wyrzutów sumienia związanych z odstępowaniem od zbieranej przeze mnie skali. :lol: Boję się tylko tego, jak może wyglądać grzywa Gretel pomalowana na czarno. Oby aeograf nie wyłaził niechlujnie za grzywę i nie "rozmywał" zbyt mocno jej konturów...
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Aon-Adharcach » 8 lis 2013, o 21:56

Na oficjalnej stronie pojawił się do kupienia taki oto model:

711990 Flurry
Obrazek

Shire w skali Classic, wykończenie glossy. Nie wiem, czy jest limitowany w jakiś sposób, ale na pewno ogólnodostępny (nie zarezerwowany wyłącznie dla klubowiczów).
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Apache. » 8 lis 2013, o 22:09

No, no. :) Trzeba przyznać, że ma coś w sobie. Jabłuszka są wyjątkowo ładnie zrobione. Szkoda tylko, że ma te ozdóbki w takich dziwacznych kolorach... połączenie złota z krzykliwym różem? Chyba dobrze widzę. :/
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Aon-Adharcach » 8 lis 2013, o 22:17

Popieram - czerwony ze złotym to ładne połączenie, ale różowy/...?
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Breyer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron