Modele na BreyerFest

Amerykańska firma.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Capricorn » 16 kwi 2014, o 11:04

Let's Celebrate - nie znam moldu, od razu mi w oko wpadł. Uważam, że świetnie wygląda, ciekawe czy w normalnej maści też mu tak ładnie.
Mangalarga, Highland już chyba był kilka razy regularny ;) Ale masz rację, też go chcę.
Http://monocerus.pl - nie tylko dla kolekcjonerów ;)
http://capricornmeadow.blogspot.com - wpis co 2-3 dni.
http://ModeleKoni.pl
Avatar użytkownika
Capricorn
Administrator
 
Posty: 479
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 13:16
Lokalizacja: śląskie
Posiada modeli: 300

Postprzez Aon-Adharcach » 16 kwi 2014, o 11:11

Capricorn napisał(a):Mangalarga, Highland już chyba był kilka razy regularny Ale masz rację, też go chcę

Wiem o tym :) Niestety, było to parę lat temu i teraz bardzo ciężko go dorwać. Mam jednego z MPV, ale jest to mój najdroższy dotąd SMek - dałam za niego bodajże 8 euro i była to jedna z ostatnich sztuk w tym sklepie :/ Chciałabym go więcej, bo jest uroczy i nadaje się jako baza na customy wielu ras kuców, ale na razie muszę się zadowolić tym jednym.

A co do Let's Celebrate - mam ogromną nadzieję, że mold pojawi się w przyszłym roku w regularnej sprzedaży, bo niesamowicie mi się podoba! Mam mocne skojarzenie z wyścigowym folblutem :)
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Apache. » 16 kwi 2014, o 14:01

Reszta nie za bardzo mnie zainteresowała, ale Let's Celebrate nawet ciekawy. Malowanie skutecznie utrudnia identyfikację stylu rzeźby i przyjrzenie się jej charakterystycznym cechom, ale pomimo to, najbardziej prawdopodobne wydaje mi się, że jest to dzieło Sommer Prosser. Szczególnie prawa strona konia mi to sugeruje, choć głowy bym nie dała... W każdym razie podoba mi się, tylko skala nie ta. :(
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Aon-Adharcach » 16 kwi 2014, o 16:16

Dark Pegasus, ale w każdym razie ma coś z folbluta ;) A nogi to może być kwestia kiepsko usuniętego tła przy obróbce.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Eowima » 16 kwi 2014, o 19:48

Mangalarga napisał(a):Kolejne modele na BF:

Argento
to chyba mniejsza wersja Amerykańskiego Saddlebred'a Kathleen Moody? Chętnie bym go nabyła.
Tak w ogóle "argento" po hiszpańsku czy włosku znaczy srebro. Komu się przypomniała scena z "Gladiatora" kiedy Maximus pokazuje Lucjuszowi swoje konie wyrzeźbione na zbroi (Argento i Scarto)? :-D
Przepraszam za off topic...
RANDOM_AVATAR
Eowima
 

Postprzez Nieleka » 17 kwi 2014, o 11:45

Komu się przypomniała scena z "Gladiatora" kiedy Maximus pokazuje Lucjuszowi swoje konie wyrzeźbione na zbroi (Argento i Scarto)?


Mnie, mnie! Niedawno sobie odświeżałam "Gladiatora". :D
A ja dla odmiany przygarnęłabym niedźwiadki. W ogóle coraz bardziej podobają mi się inne zwierzaki od Breyera.
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Postprzez dorotheah » 18 kwi 2014, o 21:08

A mnie się wersja Novelisto D, szczególnie w takiej masci całkiem podoba !
Nawet bym mu chyba wtybaczyła tę dłygasną lewą przednią giczę, czy grubaśne przedramie prawej przedniej i resztę niedociągnięc. A najważniejsze- koń ma najlepsze coo w brishenie (łeb, górę, grzywę i ogon i pasujące masą do masy góry nogi (a tu jest mój największy zarzut do Brishena, że czuć zgrzyt).
Nad Brishenem wciąz się zastanawiam- ale jakby się nawinął gdzieś Novelisto to może jednak jego bym upoloała.

Let's Celebrate też mi od razu pasował (także szczególnie prawą stroną) do Prosser :mrgreen:
I przed chwila zajrzałam na IYB i już jest opis. mold "Sir Buckingham" jest dłuta Prosser i wcześniej był na nim ten podstawkowy Breyer Gallery gniady "Sir buckingham" 2002-2003

Obrazek
http://www.identifyyourbreyer.com/ident ... irbuck.htm
Dla mnie bez szału mold. Szczególnie zad (najbardziej okolice guza biodrowego z prawej strony). Ale jakby masć była fajna ( albo fajnie zrobiona kara !) to kto wie- może bym się skusiła

"Srebrnego"żywiczka chętnie bym przygarneła. Kij w oko, że ma podstawkę. Ale bardzo lubię ten mold- a ta wersja zajęłaby mniej miejsca. :mrgreen:
Mama nadzieję, że puszczą go regularnie w innej masci.
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Aon-Adharcach » 7 maja 2014, o 15:49

Są SMki dołączone do jednodniowych biletów - w tematyce srebrnego jubileuszu imprezy ;)

Silver Star
Obrazek

Sequins
Obrazek

Sterling
Obrazek

Glimmer
Obrazek

http://www.breyerhorses.com/bf2014-1dsun
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Koniara262 » 8 maja 2014, o 16:19

Sequins jest uroczy, reszta dość przeciętna, Sterling kojarzy mi się z konikami dla małych dziewczynek, troszkę przesłodzony.
RANDOM_AVATAR
Koniara262
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 322
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 15:48
Lokalizacja: Leszno

Postprzez Capricorn » 8 maja 2014, o 19:48

Mnie się podobają jako takie, ale nie kupię ;)
Http://monocerus.pl - nie tylko dla kolekcjonerów ;)
http://capricornmeadow.blogspot.com - wpis co 2-3 dni.
http://ModeleKoni.pl
Avatar użytkownika
Capricorn
Administrator
 
Posty: 479
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 13:16
Lokalizacja: śląskie
Posiada modeli: 300

Postprzez AgnieszkaOL » 9 maja 2014, o 16:24

Mnie się podoba Silver Star :) Sequins też uroczy :mrgreen:
Avatar użytkownika
AgnieszkaOL
Początkujący zbieracz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 31 mar 2014, o 20:13
Lokalizacja: łódzkie

Postprzez krysiek1108 » 9 maja 2014, o 16:55

- A ja pokażę naszą główną narodową cechę, będę tym razem malkontentem i totalnie skrytykuj ten produkt Breyera, takie dziwne malowania nie przemawiają do mnie wcale. :P :roll: :oops:
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Aon-Adharcach » 9 maja 2014, o 21:19

I kolejny model specjalny - Platinum Star

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez dorotheah » 9 maja 2014, o 21:58

O jacie ale dowalili - w tej maści bardzo mi się podoba !! I jaka on ma piękną lewą stronę ciała !
Cód, miód i orzeszki -palce lizać ! I go normalnie PRAGNę ! :mrgreen:
Chyba mold traf na moja listę życzeń - oby tylko był w fajnej masci. Bo na zdobycie tej nawet nie licze , a pewnie w wielu masciach będzie fajnie wyglądać .
pocieszam się, że od przodu- z prawej strony nieco mniej mi się podoba. Łepek jest cudny.
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Apache. » 10 maja 2014, o 14:29

Z obu perspektyw mold prezentuje się świetnie. Pewnie w dużej mierze i dlatego, że nie widać, jak nienaturalnie nisko osadzony jest ogon. :mrgreen: Ale chyba i ten ogon byłabym w stanie przeboleć, sam w sobie wydaje się ładny, podobnie jak grzywa. Tutaj wydają się o wiele dłuższe niż na fotkach Latigo, za co mold też ma u mnie plus.

Lewa strona ciała wygląda wyjątkowo naturalnie jak na rzeźbę Prosser. Nie żebym nie lubiła jej stylu, bo cenię tę artystkę, ale jednak ma skłonności do przesady i zbytniego przerysowywania kształtów mięśni. Niektórzy mogą to lubić, ale jednak nie da się zaprzeczyć temu, że naturalnie to nie wygląda. :P

Co do malowania mam mieszane uczucia... Prezentuje się dość ciekawie, ale mam takie wrażenie, że to jeszcze nie to, że mogłoby być jeszcze lepiej. Z tego co wiem, taka maść jest prawdziwa i może wystąpić u żywego konia, ale pomimo tego, wydaje mi się jakaś nienaturalna, szczególnie na tym moldzie. Jednak nie umiem podać konkretnej przyczyny moich odczuć.
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Breyer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron