Premier Collection

Amerykańska firma.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Nieleka » 24 wrz 2012, o 17:44

Widzę na Facebooku, że na stronie Premier Collection pojawiło się zdjęcie trzeciego modelu. Ciekawe kiedy będzie można go zobaczyć. :P
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Postprzez Aon-Adharcach » 24 wrz 2012, o 19:10

Mówisz, masz :mrgreen:

Obrazek
Zdjęcie pojawiło się na MPV, nazwa jeszcze nie jest znana.
Mimo wad w rzeźbie (dziwna szyja) bardzo mi się podoba, przynajmniej na razie. Te szczoty - mniam! I ta dynamiczna poza. Umaszczenie jest piękne (gniado-srebrne), ale w innym też powinien nieźle wyglądać. Co do rasy, wciąż obstawiam tinkera/coba irlandzkiego/Gypsy Vannera, czy jakie tak jeszcze inne nazwy istnieją ;)
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez krysiek1108 » 24 wrz 2012, o 21:45

- ¦liczniutki znowu można się poślinić , a tak przy okazji kto go rzeźbił ( bardzo dynamiczny a takie lubię najbardziej ).
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Aon-Adharcach » 24 wrz 2012, o 21:48

Zgodnie z zapowiedziami jest autorstwa Kathleen Moody, co zresztą widać po stylu :)
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez NAF » 24 wrz 2012, o 22:06

A mnie właśnie taki styl nie odpowiada, ciężki koń to ciężki koń i dla mnie lepiej wygląda w bardziej statecznych pozach. Poza tym ciało wydaje się za lekkie w stosunku do tych szczot. Być może, jak na przykład Espirit, ma tylko jeden dobry profil i to nie jest ten na zdjęciu.
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez krysiek1108 » 25 wrz 2012, o 08:52

- A ja uwielbiam takie dynamiczne modele i prawie wszystkie prace K. Moody, jak robiłem listę mojego chciejstwa patrzyłem wyłącznie na modele , kiedy skonfrontowałem je z autorami wyszło że jakieś 70% wykonała ta wspaniała artystka .W tym konkretnym modelu podoba mi się głównie : dynamika , umaszczenie i te wielkie przerysowane szczoty. :D
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez NAF » 25 wrz 2012, o 14:17

To się nazywa równowaga w przyrodzie, lub dla każdego coś miłego. Dla mnie Birgitte Eberl to jest mistrzostwo świata i już, a dla Ciebie jest Kathleen.
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Haniusia » 25 wrz 2012, o 16:31

A ja nie mam swojego mistrza, po prostu wybieram modele, które mi się podobają, mogą nawet być wyrzeźbione przez pięciolatka, byle by przypadły mojemu wybrednemu mózgowi :p

Mi się ten koń nie podoba, ta szyja i mięśnie zadu w okolicach lewej tylnej nogi są szpetne, nie podobają mi się też te szczoty -.- Jest taki przesadzony ten koń, może i dynamiczny, ale nie pasuje mi...

Portfel się cieszy xd.
Zapraszam na mój pamiętnik --> http://hamada.bloog.pl/
I na mojego photobloga --> http://flyingbutter.bloog.pl/
Avatar użytkownika
Haniusia
Pasjonata
 
Posty: 129
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 16:41
Lokalizacja: Katowice

Postprzez dorotheah » 25 wrz 2012, o 18:25

Uwielbiam pozy koni K.Moody, mimo iż często nie są najdoskonalsze pod kątem anatomii. Ale i ta ta autorka, jak się spręży potrafi zrobić lepsze anatomicznie modele.
Koń zdecydowanie za lekki jak na zimnioka (kłoda nogi, szyja- choć ta być może jest masywniejsza niż widać, bo jest ułożona pod kątem). Głowa też jest lekka i kojarzy mi się z głową Esprita :)
Rzeźba mięśni na szyi zadzie, nogach...cóż liczyłabym na więcej. Tym bardziej, że czuję dysharmonię miedzy nimi, a bardzo szczegółowo wyrzeźbioną głową. Najbardziej mnie drażni szczotka na lewej przedniej. Poza wspaniała. Grzywa i ogon w stylu K.Moody co osobiście bardzo lubię. Malowanie piękne (o ile jest matowe). Ciekawa jestem go w wersji gniadosza, ze szczotami, albo srokatego qnia.
Ogólnie mimo wszystko może kiedyś tam go rozważę, bo jest to jeden z niewielu ciekawszych moldów Breyera ze szczotami :) Choć wolałabym coś lepszego anatomicznie i może do tego czasu coś wypuszczą. :)
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez kolekcjonerka » 25 wrz 2012, o 18:38

Ja tam na anatomię gniewać długo się nie mogę, o ile model mi się spodoba. A ten jest cudny! Maść bardzo do niego pasuje, tylko szczotki przednich nóg są trochę za bardzo eee... powykręcane. Wiem, że to dla wrażenia ruchu, ale jakoś to do mnie nie przemawia. Za to ogon pięknie uchwyciła.
Jest to jeden z ładniejszych modeli, jakie oglądałam i jeszcze dostaje ode mnie dużego plusa za dynamiczną pozę.
Avatar użytkownika
kolekcjonerka
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 424
Dołączył(a): 16 lis 2011, o 20:35
Lokalizacja: Stolica

Postprzez Nieleka » 25 wrz 2012, o 19:12

Chcę go. Tylko tyle mam do powiedzenia.
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Postprzez Aon-Adharcach » 26 wrz 2012, o 12:27

Model nazywa się Brishen i jest rasy Gypsy Vanner (amerykański odpowiednik tinkera/coba irlandzkiego). Znalazłam również informację, że będzie wysyłany do członków klubu, którzy go kupili, w listopadzie, więc wcześniej raczej nie ma co liczyć na więcej fotek ;)
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Nieleka » 26 wrz 2012, o 14:23

Ja się już boję jego cen na portalach aukcyjnych. :D
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Postprzez krysiek1108 » 1 paź 2012, o 16:26

- Osobiście mam tak długą listę zakupową regularnych modeli że kilka latek minie zanim zrealizuję listę a wówczas Brishen też będzie regularny a Breyer Polska tak okrzepnie że wszyscy chętni będą go mieli w zasięgu finansowych możliwości . :P
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Olusia061200 » 14 paź 2012, o 17:52

Ja jestem zakochana we wszystkich trzech premier collection. Jednak Największą chrapkę mam na Desatado ;P Ale to tylko moje zdanie. Bardzo się cieszę jednak nie tylko ja że wszystkie te trzy moldy zostaną wykorzystane jako regularne figurki. :D
RANDOM_AVATAR
Olusia061200
Amator
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 lip 2012, o 13:01
Lokalizacja: Z-ce

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Breyer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron