Breyer w Polsce!

Amerykańska firma.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Aon-Adharcach » 7 cze 2013, o 13:34

BreyerPolska, jeśli byłaby taka możliwość, ja liczyłabym na kolorowe Stablemates z serii Horse Crazy w którejś z przyszłych dostaw. Choć szczerze mówiąc, ucieszy mnie niemal każdy nowy Stablemate :lol:
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Valhalla » 7 cze 2013, o 14:47

Starania pańskiego sklepu niejednokrotnie przekraczają nasze oczekiwania. Szybki czas realizacji i konkurencyjne (na ile się da) ceny nie są dziełem przypadku c:
Żeby lista nie była jakaś uboga, to dorzucę swoje trzy grosze. Black Beauty (classic), źrebięta Appaloosa (traditional) i w dalszej przyszłości Pinto Sport Horse (traditional) i Snowman (traditional).
Avatar użytkownika
Valhalla
Hobbysta
 
Posty: 64
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 16:29

Postprzez BreyerPolska » 7 cze 2013, o 14:59

Valhalla napisał(a):Starania pańskiego sklepu niejednokrotnie przekraczają nasze oczekiwania. Szybki czas realizacji i konkurencyjne (na ile się da) ceny nie są dziełem przypadku c:


Dziękujemy bardzo za ciepłe słowa!
Dzięki nim naprawdę lepiej się pracuje :)
RANDOM_AVATAR
BreyerPolska
Reprezentant handlowy
 
Posty: 46
Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 07:59

Postprzez Apache. » 8 cze 2013, o 11:25

BreyerPolska, ja również rozumiem, nie obwiniam Państwa o to, że ceny są wysokie, bo to oczywiste, że koszty sprowadzenia modeli do Polski robią swoje. Ale wiadomo, jak to z kolekcjonerami - próbują zebrać jak najwięcej, a koszty modeli jednak potrafią nas ograniczać. ;) Stąd ta moja niechęć, ale to nie znaczy, że nie doceniam Państwa starań. Kto by pomyślał jeszcze jakieś dwa lata temu, że Breyer'y będą dostępne w Polsce i do tego będzie ich tak duży wybór? Pamiętam, jaki to był dla wszystkich szok. :) Tak więc ja również dziękuję za starania i jestem wdzięczna, że ktoś wreszcie zaryzykował sprowadzenie tych modeli do Polski. Przykro mi, że moje słowa mogły zostać zinterpretowane jako narzekania. ;)

BreyerPolska napisał(a):Są to modele z katalogów 2013, możemy składać zamówienia na przyszłe nowości i modele wycofywane obecnie.

Czy dobrze zrozumiałam - mogą Państwo składać zamówienia na modele wycofane z początkiem 2013 roku? Bo jeśli tak, to byłabym zainteresowana modelem O'Leary's Irish Diamond o nr katalogowym 1277. Jestem też ciekawa, jak jest z cenami takich modeli - czy są mniej więcej równe tym, jakie osiągają aktualne modele, czy może z uwagi na to, że są to modele wycofane, ceny mogą być nieco wyższe?
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Affka » 11 lip 2013, o 19:22

BreyerPolska, jeżeli Modele są wykonywane specjalnie dla Was, to czy jest szansa na dawnie wycofaną Ruffian,Rags to Riches lub Rachel Alexandra specjalnie dla mnie?
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Affka
Hobbysta
 
Posty: 52
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 17:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Carmen » 16 lip 2013, o 16:43

Affka, nie znam się na breyerach tak więc nie wiem kiedy zostały wycofane Ruffian,Rags to Riches lub Rachel Alexandra, ale jeśli w 2013 to jest taka możliwość, jeśli wcześniej - raczej mało możliwe.
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Postprzez Gość » 16 lip 2013, o 20:10

Hmm na kolejne nowości to tak .. ( Troche tego jest ) :
O'Leary's Irish Diamond
Cedric
Sunny ( Lub inna wersja umarszczenia )
Pippin
Isadora cruce ( Moje małe marzonko )
ASPCA Breyer Benefit Model
Teddy Roosevelt's Little Texas
S.Justadream
To wszystko z koni teraz akcesoria:
English Riding Set Hot Colors
Nylon Halter with Lead Rope, Three Colors
Mam nadzieje że ktoś z z mojego postu przyjdzie! Pozdrawiam!
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Apache. » 17 lip 2013, o 11:28

Julia, raczej nie masz co liczyć na Isadorę Cruce, Sunny, Pippin'a i S Justadream. Nie są już dostępne nawet w zagranicznych sklepach, chyba że są to pojedyncze egzemplarze wygrzebane jakimś cudem z magazynu. :P Nawet z ich dostępnością na eBay jest ciężko. To nie są konie wycofane z początkiem 2013, a często 2-4 lata wcześniej. Do tego Sunny jest z serii Treasure Hunt 2011, która po roku została wycofana i trudno teraz dostać jakikolwiek model z tej serii. Na eBay.com jest ich jeszcze trochę, ale w sklepie ich już raczej nie spotkasz, jeszcze w nielicznych sklepach jak MPV (modellpferdeversand.de) się zachowały. O każdą S Justadream, jaka pojawi się na eBay'u, toczą się zacięte walki. :lol: A co do Pippin'a, to on jest z jakiejś serii UK Exclusive i nie wiem, czy był w ogóle dostępny poza Wielką Brytanią. Widziałam, że jest jeden na eBay'u, do kupienia właśnie stamtąd.
Ale myślę, że reszta modeli, które wymieniłaś, może się znaleźć wśród "polskich" Breyer'ów. :D Mi też zależy na modelu O'Leary's Irish Diamond i może na Cedric'u i Little Texasie.

Podobnie jest też z modelami, o które pytała Affka. Wszystkie są już wycofane od jakiegoś czasu. Można je jeszcze kupić czasem na eBay'u. Do sklepu raczej ich nie sprowadzą.

O akcesoriach nie będę się wypowiadać, bo nie wiem, jak z nimi jest.
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Gość » 17 lip 2013, o 12:00

No cóż trudno raz na wozie raz pod wozem:) Dzięki Apache. Ale coś mi się wydaje że do nas może dojść Rocky Mountain :idea:
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Apache. » 17 lip 2013, o 12:39

Julia, chodzi Ci o tego pana?

Obrazek
źródło: http://www.identifyyourbreyer.com/identify/ElPastor.htm

Z tego co wiem, chyba nie został wycofany, więc jest spora szansa, by go sprowadzić.
Oczywiście w każdej kwestii najlepiej spytać ekipę Breyer Polska, bo my możemy tu tylko gdybać, a nie zawsze wiadomo, jakie tam są układy i na ile pozwalają one na sprowadzenie tego czy tamtego modelu (np. nie wiemy, czy Breyer Polska może sprowadzać modele Treasure Hunt). Może się okazać, że niektóre z modeli, które wydają się niemożliwe do sprowadzenia, jednak mogą być sprowadzone albo wręcz odwrotnie. Tego już my sami nie możemy ocenić. ;)
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Gość » 17 lip 2013, o 16:06

Tak o tego pana mi chodziło! A na pewno się ich spytam:-D Ale jakoś mi się tak wydaje że będą u nas także ¬rebięta Appaloosa.Jak mi wiadomo nie są one wycofane.. Więc?! Przydałby się te źrebolki! Jeden jest podobny do Rocker'a :) Ale czekajmy.. Jeśli będą jakieś bardzo dobre nowości przed grudniem na pewno coś sobie kupię ;) Doceniam oczywiście starania Breyer Polska! Bez nich trzebaby było sprowadzać koniki z ameryki z dużym kosztem wysyłki!
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Affka » 18 lip 2013, o 13:30

Ej, Apache., Julia, a myślicie, że byłaby szansa, by Breyer Polska sprowadziło Fleetstreet Max'a?
Jest jeszcze w sprzedaży.. :D
Avatar użytkownika
Affka
Hobbysta
 
Posty: 52
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 17:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość » 18 lip 2013, o 13:47

Affka, Wiesz niezabardzo.. To żadki model, chyba już wycofany. Jeśli jest w sprzedaży to widocznie ma go pare osób. Jak widziałam na ebay'u najmniejsza jego cena to 50$ czyli około 200 zł, wątpie że on przyjdzie.
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Affka » 18 lip 2013, o 13:52

Julia, z tego co wiem, to nie jest wycofany. Hmmm,
No nic. Jeśli nie znajdę czegoś, co Breyer Polska będzie w stanie sprowadzić kupię Black Caviar :)
Avatar użytkownika
Affka
Hobbysta
 
Posty: 52
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 17:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Aon-Adharcach » 18 lip 2013, o 13:54

Affka, jest wycofany, na oficjalnej stronie nie ma po nim śladu.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Breyer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron