Breyer w Polsce!

Amerykańska firma.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Gość » 4 paź 2013, o 21:34

Maliaorca, Czyli równiez na to samo co ja ;) Umuwiłam się z Babcią, że za tydzień zamawiamy 3 tradit + akcesorie ;) Konie będą to na 100 % Secretariat,Lil Ricky Rocker 50% Sapphire.. Coś mnie do niej ciągnie...
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Apache. » 5 paź 2013, o 12:59

I ja na 99% skorzystam z promocji. Ale też mam problem z podjęciem decyzji :lol: (patrzę przypadłość kolekcjonerów :-D). Choć jeden model wierci mi już od dłuższego czasu dziurę w brzuchu i na każdym kroku się na niego natykam, więc chyba daje mi do zrozumienia, że teraz na niego nadeszła pora. ;) I pewnie to on trafi w następnej kolejności na moją półkę.
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Gość » 5 paź 2013, o 13:40

Apache., Jeśli mogę spytać... O jaki dokładnie model ci chodzi?! Ja również nie umiem podjąć decyzji a już za tydzień zamawiam !
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Apache. » 5 paź 2013, o 16:47

Julia, Big Chex To Cash. A zamówienie już złożone i zapłacone, pozostało czekać. Ostatecznie zadecydował chwilowy impuls. :lol: I bardzo dobrze, bo tak pewnie cackałabym się z decyzją o zakupie jakieś 2 tygodnie, jak nie lepiej, a i tak wybrałabym Cześka... :roll: W końcu chodził mi po głowie chyba z rok.
Możliwe, że do końca października kliknę jeszcze jednego Breyer'a. Trzeba ciągnąć z promocji, ile się da, a co! :mrgreen:
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Affka » 7 paź 2013, o 12:46

Coraz poważniej myślę na zakupem ¬rebola Zen oraz Stablemates, poniewż bardzo ładnie zapełniają półkę. Znalazłam kolejny plus, Zenyatta miałaby synka :D, chociaż przy 3 ogierach chyba nie wyrobię XD. Marzy mi się jeszcze jedna klacz, ale jaka? Mimo wszystkie przeceny Black Caviar jest bardzo droga.
Avatar użytkownika
Affka
Hobbysta
 
Posty: 52
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 17:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość » 7 paź 2013, o 15:12

Affka, Hm... Jakąś klacz powiadasz ;) Może byś kupiła zestaw Pinto Tradi? Opłaca się są 2 konie... ;) Klacz i źrebię. I cena jest dość niska bo zeszli z jakieś 50 zł.. Więc ;) Korzystać ;)
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Affka » 7 paź 2013, o 16:11

Mold brzydki XD
(odpisz na pw, nie róbmy offtopa :D)
Avatar użytkownika
Affka
Hobbysta
 
Posty: 52
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 17:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość » 1 lis 2013, o 18:39

Dowiedziałam się że nowe Breyer ( Nowa dostawa modeli itp ) Będzie koło Bożego Narodzenia ;P Troche musimy poczekac i niestety nię będzie nowostki pod choinką ;(
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Affka » 2 lis 2013, o 13:16

To co oni mają zamiar przywieść?
Zero nowości, a wiesz może, czy chociaż w nowej dostawie będze Marwari lub Gypsy? ;/
Avatar użytkownika
Affka
Hobbysta
 
Posty: 52
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 17:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość » 2 lis 2013, o 13:44

Affka, Nic nie mówili.. Powiedzieli tylko to co wcześniej pisałam i że nie mogą dać wiadomości jakie modele będą..
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Affka » 2 lis 2013, o 22:26

Haha co to, jakieś CBA? :muahaha:
Ludzie, bez przesady :P
Avatar użytkownika
Affka
Hobbysta
 
Posty: 52
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 17:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez BreyerPolska » 26 lis 2013, o 15:11

Witam,

nie możemy dać znać jakie modele będą, ponieważ sami tak naprawdę nie wiemy jakie modele do nas przyjdą...
Czekamy wciąż na potwierdzenie zamówienia, ponieważ zamawialiśmy dużo nowości.

ZAPRASZAMY NA CAVALIADę DO POZNANIA!

Obrazek
RANDOM_AVATAR
BreyerPolska
Reprezentant handlowy
 
Posty: 46
Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 07:59

Postprzez Affka » 27 lis 2013, o 08:30

Do Poznania daleko... będą Państwo w Warszawie?
Avatar użytkownika
Affka
Hobbysta
 
Posty: 52
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 17:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez we-runcia » 27 lis 2013, o 18:54

Affka, w warszawie była latem z tego co kojarzę .
Avatar użytkownika
we-runcia
Pasjonata
 
Posty: 172
Dołączył(a): 7 lis 2012, o 20:05
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Gość » 5 maja 2014, o 18:39

Doszła mnie wiadomość, o kolejnych nowościach, które będą już nidługo. ( Maj-Czerwiec )
A jest nimi Cedric. Już się nie mogę doczekać ! Kasa z urodzin odstawiona na nowe modele !
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Breyer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron