Nowości 2016

Amerykańska firma.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Nowości 2016

Postprzez Riada » 7 gru 2015, o 16:54

Mnie jakoś osiołki nie ruszają... ;)
-Pole, co zrobimy jak umrzemy?
-Z pewnością będziemy martwi.
C.S. Lewis ,,Opowieści z Narnii- Ostatnia Bitwa''
RANDOM_AVATAR
Riada
Początkujący zbieracz
 
Posty: 42
Dołączył(a): 1 paź 2015, o 04:56
Posiada modeli: 40

Re: Nowości 2016

Postprzez Ana » 7 gru 2015, o 17:06

O jaki słodziusi osiołek! :D Bardzo mi sie podoba :D
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Nowości 2016

Postprzez dorotheah » 8 gru 2015, o 15:24

Osiołek pięknie wyglada w tej masci. Miło, że ma inny odcień, a nie kolekjny szarak. W tej wersji może nawet będzie mnie kusił- choć bronię się jak mogę, przed kupowaniem innych koniowatych ( nawet tegorocznego muła sobie odpuściłam, co prawda mam kilka modeli koniowatych ale małych, a i tak mnie denerwuje, że zajmują miejsce). Ale ten osiołek nie dość,że słodziek, to jeszcze siedzi i w taki fajnym odcieniu. Jaki on jest duzy względem konkretnych koni?

Arabka WG wygląda obiecujaco. Bęę dumać czy jakoś nie podmienic ją za Sunny ( bo 2 mie zamierzam trzymać). A Sunny czasami wielbię, a czasem mnie wkurza tym,że nie jest arabka i zbyt białą grzywą.

Źrebak wygląda fantastycznie w tej maści. O niebo lepiej wygląda niż appaloosa ostatni ( choć fajnie miec takiego appal. leoparda, to jednak mnie wkurza jego szary pysk i cieniowanie przy oczach).

Babyflo na moldzie Wyatt fajny, ale mnie nie rusza. Może musze się "opaczeć" w real fotach i przyzwyczaic do jego dramatyczności. No i te nogi jak Lila pisała takie lekkie względem góry. Mi tez raz siię podoba, a raz nie.

Jestem ciekawa kolejnych nowości. Bo jak na razie nic ( poza już zdobytym Valegro) nadzwyczajnie mnie nie kręci. Czekam na OF wersję Ashaquara i Bobby. Oby pojawiły siię w srzedaży już w tym roku i w fajnych maściach. Także chętnie kiedys kupię OF andaluzyjkę, a jeszcze bardziej jej zrebola Eberl, ale cięzko mi uwierzyc,że Breyer wypuści na raz tyle nowych moldów na rynek ogólny.
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Re: Nowości 2016

Postprzez Amalltea » 8 gru 2015, o 17:10

Mi przez przypadek udało się znaleźć jeszcze takie zdjęcie z kalendarza Breyer czyżby nowy źrebak o wdzięcznym imieniu Sweet Pea ?
https://www.tumblr.com/search/breyer%20horse%20model
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Nowości 2016

Postprzez CzekoladaRx » 8 gru 2015, o 17:26

Jakoś ńie szczególnie mi się podoba :/ Rapsody lepsza <3
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Nowości 2015

Postprzez dorotheah » 9 gru 2015, o 18:57

Dzięki kochani za miłe słowa!
Tak, kupiłam go z pierwszej trzydziestki, z przedsprzedazy z WB, jak opisała Mangalarga. I to właśnie jej musze tu podziękować, za info na forum o tej przedsprzedazy- Valegro dzięki temu dotarł do mnie juz 2 grudnia!!!
Mangalarga Dziękuję! Brakuje mi tu ikonki z kwiatami. I jestem ciekawa jakie masz emocje na żywca o Valegro :)

Jak wspomniałam w innym wątku, dzis popełniłam dwa posty, w tym mega długaśny post o Valegro - niemiłosiernie się napracowałam. I zapraszam do przeczytania :
http://dorotheahhh.blogspot.com/2015/12 ... reyer.html

I tak w ogóle ta część wątku o modelu Valegro chyba powinna być przeniesiona do wątku nowości 2016 ??? Bo jesli faktycznie wyszło ok 30 sztuk i tylko w WB to jest to marginalna kwestia i w praktyce będzie to na świecie i w masowej produkcji nowość 2016. Może warto to przenieść, aby wszystkim pokazać go jednak jako nowość 2016?
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Re: Nowości 2015

Postprzez Aon-Adharcach » 9 gru 2015, o 19:25

Wiem, że tylko Chestnut Ridge mieli ponad 150 zamówień na Valegro, a chyba nie tylko oni przyjmowali pre-ordery, więc na pewni jest go sporo więcej póki co :)

Dobra, łączę z tematem 2016 począwszy od posta o American Pharoah z jeźdźcem - wszystko, co potem jest dyskutowane dotyczy modeli, które ogólnie pojawią się dopiero w przyszłym roku.
Także przepraszam, jeśli wkradł się bałagan i chaos w kolejność postów, zostały poustawiane wg. dat ;)
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Re: Nowości 2016

Postprzez dorotheah » 10 gru 2015, o 15:29

Dzięki za info - przyznam, że się zastanawiałam nad wiarygodnościa tego info, ale podawalam to co wiedziałam. Bo dla 30 sztuk, chyba nie warto zaczynać sprzedaż miesiąc przed nowym rokiem. Sprazdaż w necie chyba tylko była przez ten sklep - jak rozważałam zakup szukałam przedsprzedaży w innych miejscach i tylko w tym sklepie znalazłam możliwośc pre-orderu. Może w okolicy grudnia dołączyły kolejne sklepy- wcześniej nic nie wyklikałam. Tak czy inaczej, jak jest jak piszesz, wygląda na to, że kolekcjonerzy z WB już są niezle zaopatrzeni. :)

Fajnie, że połączyłaś - mimo chwilowego bałaganu to wniesie ogólnie porzadek względem nowości 2016 :)
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Re: Nowości 2016

Postprzez Aon-Adharcach » 11 gru 2015, o 20:48

Wiadomo, że wśród przyszłorocznych modeli będą moldy Bobby Jo i Forever Saige, nie wiadomo tylko, czy będą regularne, czy limitowane.

http://www.breyerhorses.com/index.php?f ... ageId=7843
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Re: Nowości 2016

Postprzez Nieleka » 11 gru 2015, o 20:52

Nie żeby coś, ale:

"Look for Bobby Jo and Forever Saige as Regular Runs in 2016!"
:P
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Re: Nowości 2016

Postprzez wabankowa » 11 gru 2015, o 20:54

Super ! Na Bobby Jo mam chrapkę w każdym malowaniu <3
Avatar użytkownika
wabankowa
Moderator
 
Posty: 254
Dołączył(a): 2 lis 2014, o 00:50
Lokalizacja: Kłodzko
Posiada modeli: 90

Re: Nowości 2016

Postprzez Amalltea » 11 gru 2015, o 20:57

Ja bym była w siódmym niebie, jakby Bobby Jo była regularna, klacz podoba mi się od kąd została "stworzona" :D Forever Saige mnie nie przekonuje, no chyba, że w innym malowaniu będą zdjęcia, to może...
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Nowości 2016

Postprzez Aon-Adharcach » 11 gru 2015, o 20:58

Nieleka napisał(a):Nie żeby coś, ale:

"Look for Bobby Jo and Forever Saige as Regular Runs in 2016!"
:P


Ewidentnie ślepnę na starość XD
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Re: Nowości 2016

Postprzez Annn » 11 gru 2015, o 21:04

Bobby Jo według mnie jest całkiem OK.
Co do Forever Saige - w sumie podoba mi się jego malowanie głowy, być może gdybym zobaczyła dokładniejsze foty to bym może go kupiła. Jednak plama na zadzie potrzebowałaby przemalowania. Wygląda to jakby ktoś rozlał białą farbę na konia, a potem zaczął w niej robić dziury... W sumie można by było całą tą plamę pomalować na jedną, białą łatę, dodać gdzieniegdzie małe plamki i przerobić go na srokacza :D Tylko jak patrzę na niektóre zdjęcia "na żywo"... czy ona jest AŻ TAK niebieska?
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Nowości 2016

Postprzez Amalltea » 11 gru 2015, o 21:14

To w nowym roku będzie nad czym się ślinić oj będzie :D Oby tylko portfel i mąż mnie nie znienawidzili za to moje hobby :D
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Breyer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron