Nowości 2016

Amerykańska firma.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Nowości 2016

Postprzez Annn » 26 gru 2015, o 15:54

Ale do tego ciągnie detalami! Jest według mnie całkiem dobrze dopracowany, jak na Breyera. Jakby za kilka lat produkowali klasyki takiej jakości jak teraz tradki, to chyba bym przerzuciła sobie skalę :D
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Nowości 2016

Postprzez Maliaorca » 26 gru 2015, o 23:40

Zapóźniłam się w temacie, a tu widzę same smakowitości! Jestem zachwycona Carrickiem i oczywiście SM Valegro, ale większość reszty też fajna - Harper Pinto na przykład.
Avatar użytkownika
Maliaorca
Znawca
 
Posty: 527
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:24
Lokalizacja: Polska

Re: Nowości 2016

Postprzez Aon-Adharcach » 29 gru 2015, o 17:02

I wychodzi na to, że Bobby Jo/Stock Horse Mare jednak nie będzie regularnym modelem w 2016 roku:

In 2016, the Stock Horse Mare is the Vintage Club Special Run Exclusive and may be a web special or a BreyerFest special, but will not be available in the 2016 regular line! Only 2016 Breyer Vintage Club members will have the opportunity to own Charlie!

https://www.facebook.com/BreyerModelHor ... =3&theater
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Re: Nowości 2016

Postprzez Amalltea » 29 gru 2015, o 17:37

NIEEEE... :( :o :? Nie dlaczego, atak liczyłam na regularność tego modelu buu :(
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Nowości 2016

Postprzez dorotheah » 30 gru 2015, o 18:59

A mi sie w główce nie zgadza jak to możliwe by firma wypuściła tyle nowych moldów traditional jako pierwsze OF na raz na początku roku.

Wchodzi do sprzedazy : Valegro mold wprowadzony w 2015, Emma 2015, Carrick 2013, Connemara siwa 2014, Babyflo 2014 to już pięc koni, a firma na ile pamięta w ostatnich latach zazwyczaj dawała 1-2, nowe moldy tradit . A pytanie jeszcze co będzie z kilkoma innymi moldami czekającymi w kolejce Ashaquar 2013, młodszym Icelandic 2014 i z 2015 roku; klacz i zrebię andaluzyjskie, Mustang mare i własnie Bobby. Nie sądzę, że andaluzy i Bobby wyjdą w wersji OF ogólnodostępnej. Pewnie pójda w kilku wersjach limitowanych, colector club , Breyer fest itp.

Ale liczę, że wyjdzie, chocby w połowie roku Ashaquar (oby w arabskeij masci ) i może, może wyjdzie też klacz Mustang.


Ogólnie możemy się cieszyć z polityki firmy ostatnich lat- rocznie przybywa nam więcej nowych moldów ich poziom się podnosi, do tego co raz częściej dostajemy naprawdę dobre jak na OF malowania, bez porównania lepsze niż malowania koni 10 lat temu. Np. zawsze chciałam sprowadzićkilka starszych moldów w konkretnych malowaniach, ale a patrzac na to co się dzieje z nowszyszmi malowaniami czekam na nie w nowszych wersjach wykonania. A po za tym firma chyba się wzięła za skalę SM patrząc po Valegro SM i nowym Django, moldy zaczynają być o niebo lepsze dla kolekcjonerów.

Mnie ciekawi czy w tym roku pojawi się model LTD z możliwym do skompletowania jeżdzcem i siodłem jak Santiago- polo rider-rzad polo, albo muł +juki. Mam mega nadzieję, na cos takiego.
Super hiper by było, jakby wyszły tez kolejne akcesoria produkowane w 2016 tak jak siodło westowe paradne, czy karuzela itp. Fajnie, że firma pokusiła się na robienie takich rzeczy choćby tylko na czas 1 roku. Generalnie czekam na kolejne nowości i na Ashaquara.

Im dłużej oglądam siwą Connemara tym bardziej myślę, że nie jest dla mnie i fajnie że kupiłam skoczka tej rasy.

Babyflo podoba mi się co raz mocniej. Ona jest stworzona i ożywa w rzędach, szczególnie w intensywnych barwach. Fantastyczny koń do wszelkich Perfrmance. Im dłużej patrzę na jej masc , tym bardziej ją lubię.

Harper Pinto Classic jest bardzo fajny- byłabym wdzięczna gdyby Prosser ( zakładam, że to jej dłuto, jej styl wyraznie widac) więcej koni robiła w tej skali. Jej konie jak na tradki sa często za mało dopracowane, za schematyczne, ale maja wielki urok i swoich fanów. Sama chętnie kupiłabym takiego Classica Pinto Prosser ( chętniej niz trad. Harleya) I chyba z czasem się na niego skuszę jak będzie fajny tym bardziej, że maśc ma fajna lubie gniade srokacze.
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Re: Nowości 2016

Postprzez wabankowa » 3 sty 2016, o 00:54

Tylko popatrzcie ! :D
Źródło: http://shop.modellpferdeversand.de

Breyer Stablemate (1:32) 5391 - Horse & Foal Set (Quarter Horse)
Obrazek
Breyer Stablemate (1:32) 5394 - Horse & Foal Set (Saddlebred)
Obrazek
Breyer Stablemate (1:32) 5393 - Horse & Foal Set (Appaloosa)
Obrazek
Breyer Stablemate (1:32) 5392 - Horse & Foal Set (Paso Fino)
Obrazek
Breyer Traditional (1:9) 2064 - Turn Out Set (without horse)
Obrazek
Breyer Stablemate (1:32) 5388 - Competing at the Games
Obrazek
Breyer Activity Set 100180 - Horse Crazy Real Horse
Obrazek
Breyer Traditional (1:9) 2062 - Shipping Set, new color (without horse)
Obrazek
Breyer Activity Set 4204 - Decorate Your Horse
Obrazek
Breyer Traditional (1:9) 547 - Eventing Rider (Limited Edition)
Obrazek
Breyer Traditional (1:9) 2069 - Winner's Circle Accessory Set - English (without horse / rider)
Obrazek
Breyer Traditional (1:9) 2063 - Winner's Circle Accessory Set - Western (without horse / rider)
Obrazek
Breyer Traditional (1:9) 2032 - Dressage Arena - Limited Edition (Rerelease without horse / rider)
Obrazek
Breyer Traditional (1:9) 2065 - Liverpool Jump - Limited Edition (without horse / rider)
Obrazek
Breyer Traditional (1:9) 2067 - Cross Countryl Jump - Limited Edition (without horse / rider)
Obrazek
Breyer Classic (1:12) 62034 - Rock & Roll Forever
Obrazek
Breyer Traditional (1:9) 2617 - Two-Horse TRailer, blue (without horses / figurines)
Obrazek
Breyer Traditional (1:9) 2616 - 'Dually' Truck white, blue and silver (without horses / figurines)
Obrazek
Breyer Classic (1:12) 62044 - Horse Cruiser (without horses or other figurines)
Obrazek

"Normalnymi" modelami jestem zachwycona, a te akcesoria ! <3
Dwa pierwsze zestawy stablemate są genialne, na 100% u mnie zawitają ^^
Avatar użytkownika
wabankowa
Moderator
 
Posty: 254
Dołączył(a): 2 lis 2014, o 00:50
Lokalizacja: Kłodzko
Posiada modeli: 90

Re: Nowości 2016

Postprzez Amalltea » 3 sty 2016, o 01:13

Jeju za dużo tego mój mąż mnie wyśle do wariatkowa :D :P
Podobają mi się SMki, fioletowy zestaw na Chexie :shock: :D i lalka, choć wolałabym jej ubranie w innym kolorze oraz lepiej dopracowanym, ale jeśli trafi do nas to ją chętnie przygarne :wink:
Podobają mi się też przeszkody i arena ujezdzeniowa :mrgreen:
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Nowości 2016

Postprzez Annn » 3 sty 2016, o 07:22

Awww, jakież one cudne! Stablemates super, a akcesoria bardzo fajne :D
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Nowości 2016

Postprzez Aon-Adharcach » 3 sty 2016, o 10:28

Tylko dorzucę, że "znalazła się" autorka mini Valegro - Jennifer Scott (Aspen Leaf Studios) :)
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Re: Nowości 2016

Postprzez Lila2006 » 3 sty 2016, o 10:55

Właśnie też czytałam o autorce mini Valegro. Na Ebay pojawiły się już przedsprzedaże, ale z wysyłką wychodzi bardzo drogo. Mam nadzieję, że u nas też będzie dostępny bo jest świetny, chyba nawet lepszy niż trad. a w każdym razie bardziej podobny do oryginału.

Nowości są bardzo fajne zwłaszcza SM-ki. Lalki też niezłe tylko znów takie wielkie. Snowman przy nich wygląda na mikrusa.
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Nowości 2016

Postprzez Aon-Adharcach » 13 sty 2016, o 17:09

Są już znane modele świąteczne na ten rok. Wśród nich ten:

Obrazek
http://shop.modellpferdeversand.de/Brey ... :8792.html

DLACZEGO ozdóbki z serii Beautiful Breeds nie są wykorzystywane jako moldy SMków? Skala ta sama, aż się proszą o ponowne wykorzystanie :( Może nie są idealne, ale co roku wzdycham do modelu z tej serii...

No i koń świąteczny, Woodland Splendor:

Obrazek
http://shop.modellpferdeversand.de/Brey ... :8789.html
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Re: Nowości 2016

Postprzez Annn » 13 sty 2016, o 17:33

Fajne. Ten drugi takie "bogaty" i... "egzotyczny" :)
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Nowości 2016

Postprzez Amalltea » 13 sty 2016, o 17:56

Maluszek jest uroczy, szkoda że jako ozdoba choinkowa, natomiast duży wygląda jak wyjety z karnawału w Rio
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Nowości 2016

Postprzez CzekoladaRx » 13 sty 2016, o 18:01

Pierwszy strasznie słodki, a co do drugiego mogę powiedzieć tylko jedno ZENYATTA!
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Nowości 2016

Postprzez Zafira » 29 mar 2016, o 14:58

SM'yk niby taki fajny i ogólnie, ale do mnie nie przemawia ;-;

Co innego siostra Zen, aż nabieram chętki *i tak pewnie do mnie nie przybędzie, ale cii* :)
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Breyer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron