Nowości 2016

Amerykańska firma.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Nowości 2016

Postprzez dorotheah » 20 gru 2015, o 15:09

No to mam pierwszy mój MUST Have- zresztą zakakujący dla mnie mold, bo to chyba pierwszy koń OF Sifton, którego miałam w planie nie kupować. Carick.
Nie ruszał mnie w poprzednich masciach, byłam niemal pewna, że go sobie odpuszczę. Dererwuje mnie kilkoma detalami w rzeźbie, giga klatką piersiowa i pozą. Nie jestem zwolenniczką gromadzen ie większej liczby koni sportowych w pozach kojarzących mi sie z momentem przed rozpoczęciem/ albo po zakończeniu konkursu (jak np. u Warmblood mare- siwej Selle Franceis Classic , rzeźby Sifton, a poza Carrica kojarzy mi się do tego z pozą Cześka).
A tu dali karusa....do tego portret warmblooda, który w sumie mnie bardzo przekonuje. Dodatkowo sportretowany koń bardzo mi się podoba i od razu skojarzył się czymś tam w budowie z moją klaczą ( szczególnie pysk, ale nie tylko). Poklikałam i okazało się ,że Cortes S jest krewniakiem mojej Poświaty (jego Linia ojca matki -Lugano , u Poświaty Linia ojca- Lugano). No i mam must have- z tym,że spokojnie sobie na niego zaczekam. Mam nadzieję, że model nie jest jednolicie czarny, a będą tam jakieś minimalne przebłyski brązów.
Po za tym z nowości poza Cortezem S, to jednak osiołek wygrywa. Żrebaki pomlowano kiepsko, szczególnie źrebak stock- Rocky appaloosa. To niezły model a w tej wersji kojarzy mi się z chińskimi konikami tarantowatymi ze straganów. Scooter bardzo mdły - maść nie pomaga moldowi. Fajnie jakby choć dobrze go wycieniowali bo w tej formie kojarzy mi się raczej z zabawką, Sweet Pea na szczęście nie rusza mnie tak jak się obawiałam po pierwszej focie z kalendarza. Choć pewnie wszystkie te zrebaki znajdą wielu swoich amatorów :)
Ciekawa jestem ilu kolekcjonerom spodoba się Cherry Creek Fonzie Merit - portret ogiera kanadyjskiego. Całkiemm fajnie mu w takiej maści- i tu znowu mam nadzieję,że będą mini8malne przebłyski brązów w masci.

Rhapsody in Black jednak do mnie nie mówi - na razie. Ale może dlatego,że mam Sunny, i karego blacjk Arabian Stallion. Ciekawa jestem jej real fot na dioramach. A tak na prawdę to czekam na inne moldy arabów w arabskich maściach.
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Re: Nowości 2016

Postprzez Patrycja » 20 gru 2015, o 19:28

O kurcze Carrick??? Liczyłam na ten mold i fajnie, że pojawi się w tym roku... Podoba mi się jako karusek chociaż moim ulubieńcem na tym moldzie był Bonne Fete. Mimo tego, że te nogi są tragiczne jeśli chodzi o różnice w długościach to pewnie się nie oprę. No i Rapsody to już na bank! Osiołek przesłodki i raz go chcę a raz nie :P sama nie wiem czy inne koniowate chcę mieć w kolekcji. Czekam też na Bobby ciekawe w jakiej maści się pojawi.
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Nowości 2016

Postprzez Lila2006 » 20 gru 2015, o 20:47

Ja sama nie wiem. Chyba jednak na ten rok zostanę przy Valegro i będę się czaić na Copperfoxa. Arabka mi się podoba i mam ją w planach ale chyba jednak wolę inną maść. Na osiołka może się skuszę, ale muszę zobaczyć fotki porównawcze, żeby zobaczyć jego wielkość. Troszkę nie leży mi jego poza, wolałabym żeby stał, szedł albo biegł. Kuc Fell ma świetne szczoty. Kiedyś podobały mi się moldy Moody, ale teraz coraz mniej je trawię. Trochę bardziej podoba mi się jako srokacz ale nie wiem czy aż na tyle, żeby myśleć o zakupie w przyszłości. Zobaczymy.
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Nowości 2016

Postprzez wabankowa » 20 gru 2015, o 20:56

Chyba nic z tego co wstawię tutaj nie było.

Wszystkie zdjecia pochodzą z www.shop.modellpferdeversand.de

Breyer Stablemate 9154 - Valegro
Obrazek

Breyer Classic 62116 - Harper Pinto (Horse of the Year 2016)
Obrazek

Breyer Classic 9184 - American Pharoah - Triple Crown Winner
Obrazek

Breyer Classic 62037 - Race Horse & Jockey
Obrazek
Avatar użytkownika
wabankowa
Moderator
 
Posty: 254
Dołączył(a): 2 lis 2014, o 00:50
Lokalizacja: Kłodzko
Posiada modeli: 90

Re: Nowości 2016

Postprzez Amalltea » 20 gru 2015, o 21:08

Valegro SM boski :o Harper także mnie ujął, jak to wszystko jakimś cudem trafi do Polski to ciężko to widzę :lol:
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Nowości 2016

Postprzez Aon-Adharcach » 20 gru 2015, o 21:25

wabankowa napisał(a):Breyer Stablemate 9154 - Valegro

*Wciąga głośno i gwałtownie powietrze*

Niech będzie choć w połowie tak dobry jak na zdjęciu! Będzie MÓJ na pewno!

Jak dla mnie najlepsza nowość jak dotąd (ale ja jestem stronnicza w przypadku SMków ;) ).
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Re: Nowości 2016

Postprzez CzekoladaRx » 20 gru 2015, o 21:50

Ale czad! American Pharoah będzie mój - ulubiony Classic i ulubiony koń w jednym! Mini Valegro też spoko, ale jakoś mnie nie zaczarował. Pinciak zawita, jak znajdzie się kasa (nie znajdzie się, niestety) a zestaw jak zwykle zestaw mnie nie rusza.
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Nowości 2016

Postprzez Maja » 20 gru 2015, o 22:49

Prędzej bym pomyślała, że to American Pharoah jest w skali SM, a nie Valegro :P Taki jakiś bardziej plastikowy... Fajnie, że wyszło coś na moldzie Carrick'a, chociaż liczę, że pojawi się jakiś gniadosz na nim kiedyś...
Avatar użytkownika
Maja
Pasjonata
 
Posty: 184
Dołączył(a): 14 lis 2011, o 13:36
Posiada modeli: 108

Re: Nowości 2016

Postprzez Annn » 21 gru 2015, o 06:11

Wow, stablemate Valegro! Tego się nie spodziewałam, ale jakoś mnie nie ciągnie tak bardzo... "może kiedyś" :wink:
Za to Harper Pinto fajny. Jejku, jak oni teraz robią takie super modele, że prawie wszystkie chce się mieć, to co będzie za kilkanaście lat?! :o
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Nowości 2016

Postprzez Patrycja » 23 gru 2015, o 08:40

No i SM Valegro to musze mieć:) świetny. Az szkoda ze Trad nie ma takiej fajnej pozy. Ma tylko troche śmieszna fakturę. Czekam na real foty. W ogóle bardzo mi się podobają tegoroczne nowości. Jest z czego wybierać ;)
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Nowości 2016

Postprzez Riada » 23 gru 2015, o 14:39

Tak po prawdzie Valegro prezentuje się lepiej niż jego kuzyn traditional. Więcej w nim tego ,,misia'' jaki ma prawdziwy Valegro.
-Pole, co zrobimy jak umrzemy?
-Z pewnością będziemy martwi.
C.S. Lewis ,,Opowieści z Narnii- Ostatnia Bitwa''
RANDOM_AVATAR
Riada
Początkujący zbieracz
 
Posty: 42
Dołączył(a): 1 paź 2015, o 04:56
Posiada modeli: 40

Re: Nowości 2016

Postprzez Annn » 23 gru 2015, o 15:28

Achh, tak dużo pięknych modeli, które chce się mieć, a kasy brak... I jak tu żyć? :cry:
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Nowości 2016

Postprzez Winged Panther » 25 gru 2015, o 17:55

Na szczęście żaden z nowych Classicsów mnie nie pociąga. Na moldzie American Pharaona mam już mojego Berwyna (Best in Show Thoroughbred), pinciak całkiem fajny, ale bez szału. Przypomina mi nieco Harley D Zipa. Mini Valegro świetny, ale nie moja skala ;)
Dochodząc do swoich granic wytrzymałości, chciałabym znaleźć punkt, w którym się przełamię.

Mój blog o tematyce figurkowej, a także z moją własną twórczością i przemyśleniami:
theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com
Deviantart - PANTHER586
Avatar użytkownika
Winged Panther
Pasjonata
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 lis 2015, o 18:41
Lokalizacja: Otwock
Posiada modeli: 120

Re: Nowości 2016

Postprzez Annn » 26 gru 2015, o 08:05

Winged Panther, a mnie niestety ten Pinto ciągnie! D: Ja kocham wszystkie srokacze... Prędzej czy później, ja go chcę! Dx
I teraz właśnie on też zaczyna mi przypominać Harley D Zipa...
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Nowości 2016

Postprzez Winged Panther » 26 gru 2015, o 15:33

Prawda, że podobny? :P Ta poza od razu mi się z Harleyem kojarzy. Też uwielbiam srokacze, ale na szczęście ten nie ujął mnie za serce.
Dochodząc do swoich granic wytrzymałości, chciałabym znaleźć punkt, w którym się przełamię.

Mój blog o tematyce figurkowej, a także z moją własną twórczością i przemyśleniami:
theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com
Deviantart - PANTHER586
Avatar użytkownika
Winged Panther
Pasjonata
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 lis 2015, o 18:41
Lokalizacja: Otwock
Posiada modeli: 120

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Breyer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron