Modele Kari

Czyli modele wykonane własnoręcznie od podstaw.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Aon-Adharcach » 25 sie 2014, o 19:37

Clevelka, proszę o używanie czytelnej czcionki. Następnym razem będzie ostrzeżenie, bo to już nie pierwszy raz.

Proszę również nie wszczynać kłótni, jak chcecie sobie coś wyjaśnić, proszę to zrobić na PW, a nie zaśmiecać tematy.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Kari » 26 sie 2014, o 16:07

... :> :-/ :o :-D

Szczur walczy! A ja walczę z nim!!

Stan na dzień dzisiejszy:
Obrazek
Obrazek

Kilka makabrycznych (strasznych) ujęć jego postury:
Obrazek

Zastanawiam się nad poprawą chrap, ale boję się, że wszystko spierniczę. ; - ; Wolę chyba jednak tego nie ruszać.
Obrazek

Kilka pęknięć, by ukazać problematyczność sytuacji.
Obrazek
Już nie kupię gliny z Leklerka. ; - ; Nigdy. Wolę zapierniczać do reala po profeszjonal glinę samoutwardzalną (chociaż ta też jest) w kartonowym pudełeczku.

Na koniec mordercze, złośliwe, szczurowe spojrzenie pogardy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Gość » 26 sie 2014, o 16:14

Będziesz podklejać spód pyska (za gnaszami)? Wzrok to on ma zabójczy :P Trochę brzucha by mu się przydało, ty go w ogóle nie karmisz! :o
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Carmen » 26 sie 2014, o 16:28

A kiedy Szczurek dostanie uszy? Bo ja mu się nie dziwię że tak patrzy na ciebie z pogardą jak on nic nie słyszy! :mrgreen:

Konik bardzo mi się podoba tylko szkoda że ta glina tak pęka :/
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Postprzez Kari » 27 sie 2014, o 17:00

Metalfish, pysk cały będe jeszcze robiła. Koń przecież musi mieć czym jeść. :o

Carmen, chyba masz rację z tymi uszami. :lol: Dorobiłam i nwm, czy to dobrze, czy źle, ale Szczur na mnie syczy samym wyglądem!!

Obrazek

Ale widzę, że uszy dopełniły optycznie całą sylwetkę konia i tak jakby... Pomogły w proporcjach. Teraz wygląda o wiele lepiej.

Obrazek

Teraz też widzę, że zadnia, lewa musi mieć skorygowaną linię uda z tyłu, bo coś za tłusto to wygląda. xD
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Ana » 27 sie 2014, o 18:46

¦wietny ten konik, pełen charakteru! Już widzę jak podchodzę do płotu a on mnie przepędza zębami :lol:
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Postprzez Shadow » 27 sie 2014, o 20:37

Konik fajny tylko coś mi w głowie nie gra, a dokładniej w okolicach chrap i pyska. Wydaje mi się, że to miejsce jest po prostu za chude. Może spróbuj mu dorobić bródkę ;) I może ganasz wychodzi za bardzo na szyję. Gdzieś czytałam że powinien się kończyć mniej więcej tam gdzie są osadzone uszy.
RANDOM_AVATAR
Shadow
Hobbysta
 
Posty: 80
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 18:22
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Postprzez Kari » 28 sie 2014, o 07:16

Ana, dziękuję. :-D Taktak, nie zdziwiłabym się, gdyby mnie w nocy podgryzał. xD

Shadow, dzięki za wskazówki. Pysk mam jeszcze w robocie. Musze mu zrobić podbródek i wszystko wymodelować. Wszystkie te mięśnie, ścięgna, żyłki... Wszystko! Nawet okolice oczu są jeszcze do lepszego ukształtowania, bo nie mogę na nie patrzeć. ; - ;
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Kari » 3 wrz 2014, o 15:46

Szkoła się zaczęła i wszystkiego mi się odechciało.
W ostatnie dni wakacji dorobiłam Szczurowi małe szczególiki. Teraz biedaczek stoi i czeka. Niestety, musi ustąpić szkole. ; - ;

Obrazek

O, bardzo proszę. Aparat współpracował i dzięki temu mogę pokazać wam kolejną serię pęknięć. :D

Obrazek

Wszystko po to, by powkurzać pewnych przeciwników mojej gliny. >:D muhahahahaha
Ojejejej, znowu pykło mu się. :D

Obrazek

Nie no, ja tu sobię żartuję, ale sprawa jest poważna.
Próbowałam już wszelkich sposobów (wszelkich wszelakich). Teraz pozostało mi odpakowanie tego Fimo i próba zaklejenia biedaka. :mrgreen:
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Askada » 3 wrz 2014, o 16:27

¦wietny ma pysk :D A właściwie spojrzenie. Takie z serii - ZABIć! :P Szczur coraz lepiej wygląda. Jeśli mogę wiedzieć jaką maść mu zafundujesz?
Ostatnio edytowano 27 wrz 2014, o 17:43 przez Askada, łącznie edytowano 1 raz
Koń-piękno doskonałe
Avatar użytkownika
Askada
Pasjonata
 
Posty: 142
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 21:34
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kari » 27 wrz 2014, o 17:40

Askada, dziękować. :> Nwm jeszcze co z maścią. Chciałabym, żeby odwzorowywała jego charakter....

Obrazek

A to jest mój new projekt, ale nwm kiedy się za niego zabiorę. ;-)
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Kari » 29 wrz 2014, o 11:14

Obrazek

Nadal nie moge uwierzyć, że Szczur już na finiszu.... Że zostało mi tylko troszkę...
Obrazek
Wczoraj dorobiłam mu grzywę i zaliczyłam pierwszy etap ogona. (ależ on na tym zdjęciu ma tyłeczek xD)

Obrazek

Oprócz tego zaczęłam robić konia, którego projekt dałam powyżej. :3 Będę miała zajecie, gdy Szczur przestanie mnie gnębić i odpocznie na półce. Początkowa rzeźba przypomina mi bardziej psa niż konia. ; --- ;

Nadal mam problem z wybraniem maści. Doradziłyście, że powinien być siwy... ale w którym sensie? xD że siwy siwy, czy szarawy czy z jabłkami? xD
Myślałam jeszcze nad czarną pięknością diabelską... Albo skarogniady, albo gniady... Albo ciemnogniady. Ech... Nwm serio...
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Apache. » 29 wrz 2014, o 14:19

Ekstra! :D To zdecydowanie najlepsza z Twoich rzeźb. Rozwijasz się. :) Z ogonkiem mnie urzekł.
[BTW, zazdroszczę, też chciałabym już być na finiszu z moją Helisą. xD]

Hmm, co do tej maści... Jak już zasugerowałam w SB, ciemnogniada by pasowała, bo jakoś tak zgrywa mi się ta maść z koniem o trudniejszym charakterze, z takim złośliwym diabliskiem właśnie. :P
Ale w sumie dobrze by mu było również w siwej, w sensie siwej siwej, w sensie że jasnosiwej. xD I do tego przyciemniony pyszczek, jak już ktoś fajnie zasugerował. A ja jeszcze dodam od siebie, że warto by przyciemnić wtedy również okolice oczu.
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Julia » 29 wrz 2014, o 16:30

Mi akurat ciemnogniada kojarzy się z pewną spokojną klaczą... Może kara? :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez Askada » 29 wrz 2014, o 16:38

Koniecznie siwa (mam na myśli mlecznosiwą z zasugerowanym wcześniej przyciemnionym pyskiem)! Idealnie podkreśli jego charakterek. Choć kara też nie jest zła... Ale jednak siwek kojarzy mi się z taką wredotą :D
Koń-piękno doskonałe
Avatar użytkownika
Askada
Pasjonata
 
Posty: 142
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 21:34
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rzeźbienie i lepienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron