Modele Kari

Czyli modele wykonane własnoręcznie od podstaw.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Zeta » 8 lis 2014, o 16:52

Czy on nie ma przypadkiem za krótkiego tułowia względem tej dość długiej szyi i masywnej, dużej głowy? Ogółem bardzo fajnie się prezentuje, ale niepokoi mnie to, że jakoś nie jest zbalansowany/harmonijny.
RANDOM_AVATAR
Zeta
Pasjonata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 21:16
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez Kari » 9 lis 2014, o 11:02

Zeta, właśnie zastanawiam się nad tym. Na zdjeciach coś mi w nim nie gra, a w realu jest zupełnie inaczej. :-/
Rozetnę mu brzuch i wydłużę, potem zobaczymy. :-D Pysk już poprawiłam, muszę tylko zdjęcia zrobić.
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez rzekotka » 9 lis 2014, o 15:26

Jeju, jakie to maleństwo jest świetne ;)
"Koniu mój, chrapy odymałeś z głowy,
Język twój giętki - czy może być słodszy?
A kto, mój koniu, pieszcząc twoje oczy,
Zgubiłby krój ich: złotomigdałowy?(...)"
Avatar użytkownika
rzekotka
Hobbysta
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 paź 2014, o 14:31
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Zeta » 9 lis 2014, o 16:53

Kari napisał(a):Zeta, właśnie zastanawiam się nad tym. Na zdjeciach coś mi w nim nie gra, a w realu jest zupełnie inaczej. :-/
Rozetnę mu brzuch i wydłużę, potem zobaczymy. :-D Pysk już poprawiłam, muszę tylko zdjęcia zrobić.


Zamiast wydłużać tułów, możesz po prostu zmniejszyć pysk. No chyba, że nie chcesz go ruszać. Wtedy przydałoby się jednak wydłużyć ciałko.

Tak, zdjęcia moga sporo przekłamać, biorę to pod uwagę. Jednak obejrzałam wszystkie, jakie do tej pory wstawiłaś i wydaje mi się, że właśnie trzeba zrobić którąś z tych poprawek, które wymieniłam.
RANDOM_AVATAR
Zeta
Pasjonata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 21:16
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez Kari » 25 lis 2014, o 18:15

UWAGA! JE¦LI JESTE¦ OSOB¡ O SŁABYCH NERWACH, LEPIEJ TEGO NIE CZYTAJ.....

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Smutek wypisany na jego pysku równy jest mojemu zdenerwowaniu.

Co zawiniło? Oczywiście termostat. Tylko czemu o tym, że coś z nim nie tak, musiałam dowiedzieć się za pośrednictwem masakry na moim ukochanym modeliku?
Fimo stało się gumowate i twarde jak kamień! Porozcinałam palce, próbując uratować rzeźbę...
Staram się go właśnie naprawić. Nwm na tym koniu chyba jakieś fatum ciąży... Albo na mnie...

Obrazek
Obrazek
Biedny pyszczek... Taki koślawy się zrobił. Ale jaki szczupaczy profil ma!! :lol: Mogę go tak zostawić? Czy będzie zbytnie przerasowanie? xD <nie mam nawet siły się wściekać, zostało tylko żartowanie> Ale nie, na serio pytam o ten pysk. :-/
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez rzekotka » 26 lis 2014, o 22:16

Mów co chcesz, ale ja u góry nie widzę konia tylko mrówkojada :lol: Podziwiam Cię, że z tamtego stanu zdołałaś przywrócić mu jako taką koniowatość. Sama głowa jak dla mnie mogłaby przejść, martwią mnie za to ganasze i ich wpasowanie. Szyja jest za wysoko w stosunku do nich, a sam odcinek jest zbyt wąski. Wygląda to troszkę jakby głowa zawisła na tej szyjce :mrgreen: Pokombinuj coś z nią, dodaj masy tu i owo i będzie dobrze. To takie moje odczucia - zastrzegam, że ekspertem nie jestem! :lol:
"Koniu mój, chrapy odymałeś z głowy,
Język twój giętki - czy może być słodszy?
A kto, mój koniu, pieszcząc twoje oczy,
Zgubiłby krój ich: złotomigdałowy?(...)"
Avatar użytkownika
rzekotka
Hobbysta
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 paź 2014, o 14:31
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Ana » 27 lis 2014, o 11:25

Ojej, widzę że nie obyło się bez przygód! :shock:

Ale poprawki które wprowadziłaś ratują sprawę. Myślę że brakuje jeszcze trochę podgardla, ganasze za bardzo się odcinają. Profil jest ekstremalnie szczupaczy, myślę że nie zaszkodziło by go choć trochę wyprostować (dołożyć masy poprostu) :) Ja bym też sugerowała nieco pogrubić brzuch bo teraz wygląda na nieco zbyt chudego kucyka. Ponadto myślę że jesteś na dobrej drodze i to świetne że się nie poddajesz!!! :D
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Postprzez Kari » 28 lis 2014, o 16:52

rzekotka, hahah, bo taki był mój zamiar xd znudził mi się koń - strzeliłam sobie mrówkojada xd
Ana, no niestety, przygód wiele... Ale chyba nie chce już mieć takich :C

Dziękuję za rady. :) Poprawiłam pysk i szyję. Nawet pokusiłam się o uszy. Wszystko powoli staram się naprostować, ale jeszcze trochę zostało. Masa mocno naciagnęła się na brzuchu i nie wyglądał on za dobrze (przynajmniej w realu), więc lekko go spiłowałam. :>
Zdjęcia chyba lepiej to wszystko opiszą.

Obrazek
Obrazek

Najbardziej martwię się oczami i chrapami, bo masa lekko się stopiła... chyba jakoś je "wydłubię", ale będzie ciężko, bo masa jest strasznie twarda i są to małe szczegóły... :>

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Zuzka » 28 lis 2014, o 19:12

Teraz wygląda super :3
Zapraszam do Stajni Tatersal!
Avatar użytkownika
Zuzka
Hobbysta
 
Posty: 72
Dołączył(a): 27 paź 2014, o 17:37
Posiada modeli: 42

Postprzez Julia » 28 lis 2014, o 21:14

Jest znacznie lepiej niż po wypadku. Powodzenia
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez MZ660 » 2 gru 2014, o 14:10

Powinnaś robić modele na zamówienie albo jakieś sprzedawać np. na allegro. Są superaśne!
Chiałabym być pisarką...
RANDOM_AVATAR
MZ660
Świeża krew
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 lis 2014, o 20:00
Lokalizacja: ¦ląsk

Postprzez Clevelka » 2 gru 2014, o 17:14

Ładny modeliniak :) ¦wietnie pracuje się z modeliną fimo, prawda?
Avatar użytkownika
Clevelka
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 264
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 16:48
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez Julia » 2 gru 2014, o 20:39

MZ660 napisał(a):Powinnaś robić modele na zamówienie albo jakieś sprzedawać np. na allegro. Są superaśne!


Kari na swoim blogu wspominała coś, że zamierza odlewać. Chciałabym jej poprzedni model na swojej półce... :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez Carmen » 6 gru 2014, o 12:14

Piękny kuń! Nawet jeśli na początku lekko mu sie główka rozjechała :mrgreen: Czekam czekam czekam i czekam na dalsze efekty pracy :D
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Postprzez Kari » 12 gru 2014, o 14:49

Jejku, dziękuję wam wszystkim za te pozytywne komentarze. :D Bardzo się cieszę, że wam się podoba. :D

Miałam tego jeszcze nie pokazywać. Miałam tego jeszcze nie pokazywać. Miałam tego jeszcze nie pokazywać. Miałam tego jeszcze nie pokazywać. Miałam tego jeszcze nie pokazywać. Miałam tego jeszcze nie pokazywać. Miałam tego jeszcze nie pokazywać.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wstawianie zdjęć z aktualnej sytuacji warsztatowej jest chyba ode mnie silniejsze. :')
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rzeźbienie i lepienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron