Customy Amalltea

Czyli modele przemalowane lub przemodelowane przez nas.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Customy Amalltea

Postprzez Amalltea » 4 lut 2016, o 00:02

Dzięki wielkie dziewczyny :oops: :D
Patrycja co wypatrzyłaś do poprawy bo ja już chyba nic nie widzę, ale to chyba od zbyt długiego patrzenia na niego :P
Mangalarga oj kto wie kto wie, dzisiaj stwierdził że muszę sobie zrobić oddzielną półkę na swoje customy :wink: Kto wie co za pomysł mi się rodzi w głowie, ale cieszę się że zaczyna bardziej się angażować w moje hobby :D
Lila2006ślicznie dziękuję, nie pozwolił też dlatego bo przypomina mu jego kobyłkę z czasów młodości i jak to określił jest bardziej" żywy i naturalny" od reszty modeli jakie mam, wiec nie mogłam go pozbawić Biszkopcika :mrgreen:
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Customy Amalltea

Postprzez Patrycja » 4 lut 2016, o 08:14

Kobieto Ty śpisz czasami? Jak patrzę nieraz na godziny twoich postów to wydaje mi się ze nie :p co do malowania to jest super ;) tylko te szczotki rzucają sie w oczy. Faktycznie można by wygładzić te przejścia i popracować nad kształtem. Ale maść jest świetna. Juz nie mogę się doczekać kiedy wreszcie za swojego grubaska sie wezmę jak tak patrzę na Twoje efekty :)
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Customy Amalltea

Postprzez Ana » 4 lut 2016, o 09:52

Biszkopt jest super! Wielkie gratulacje! I dobrze że zatrzymujesz go u siebie, masz teraz perełke w kolekcji, Twój mąż ma racje :D
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Customy Amalltea

Postprzez Amalltea » 4 lut 2016, o 12:53

Patrycja No czasem mam problemy ze snem, a żeby nie snuć się bez celu po domu to maluje :lol:
Szczoty wiem nie są idealne ale to pierwsze takie moje podejście do tematu, następne będą lepsze :D
Ana ślicznie dziękuję :oops: :D.
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Customy Amalltea

Postprzez Koszat » 4 lut 2016, o 16:12

Jaki on piękny! Nie dziwię się, że zostaje u Ciebie :D
"Gdybyś wiedział że osoba którą kochasz jutro umrze,
To co byś jej powiedział by dać upragnioną ulgę?"


https://rozowaameba.blogspot.com/ - zapraszam!
Avatar użytkownika
Koszat
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 sie 2014, o 19:16
Lokalizacja: okolice Radomia

Re: Customy Amalltea

Postprzez Amalltea » 5 lut 2016, o 22:01

Dziękuję Koszar, nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy,dziękuję wszystkim raz jeszcze.
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Customy Amalltea

Postprzez Amalltea » 10 lut 2016, o 21:47

Przyjechał jakiś czas temu do malowania Perkoz , nie powiem że nie był wyzwaniem oj był i nadal jest bo nie jest skończony.
Powiem jedno o samym modelu, nie dziwię się że wszyscy oszaleli na jego punkcie, model jest cudowny i powiem szczerze sama się w nim zakochałam aż szkoda że muszę go zwrócić :wink: Może kiedyś i u mnie zagości :D

Odnośnie malowania to nie dostałam łatwego zadania, bo maluszek ma być maści tarantowatej do tego musiałam na życzenie "zagęścić "trochę ogon. Malowanie maści nie jest takie proste jak się wydaje i tutaj moje ukłony raz jeszcze dla Patrycji, sama wiem już że ciapki to istna mordęga 8)
Jeszcze trochę jest do zrobienia a świadomość że zostało mało czasu nie pomaga, ale spinam poślady i jutro back to work.

No to liczę na waszą ocenę tego co na razie na nim stworzyłam, powinnam go w tym tygodniu skończyć
https://m.facebook.com/694989133918112/photos/pcb.960596104024079/960595894024100/?type=3&source=48#!/photo.php?fbid=960595994024090&id=694989133918112&set=a.778614195555605.1073741835.694989133918112&source=48
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Customy Amalltea

Postprzez CzekoladaRx » 10 lut 2016, o 22:09

@Amalltea jak potrzebujesz więcej czasu, to spoko, pierwszy tydzień i tak mnie nie ma ;) Grzywa jest bardziej ż9lółtawa czy szarawa? Najlepszą by była naturalną, ale jak świeżo umyta. Biała, delikatnie "znaturalniona" żółcią i z brązowymi pasemkami :) (przepraszam za tyle roboty!)
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Customy Amalltea

Postprzez Amalltea » 10 lut 2016, o 22:14

Grzywy nie ruszałam jeszcze kolorem więc nie ma problemu , planowałam zrobić ja mlecznobiałą ale pasemka mogę dodać.W razie czego można zmienić, z oczami myślę że to będzie dobry pomysł :wink:
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Customy Amalltea

Postprzez Rarity » 10 lut 2016, o 23:11

Zaciekawiłaś mnie, jestem ciekawa jak ci on wyjdzie :)
A biszkopta chętnie bym ukradła i nie dziwię się że mąż go zatrzymał ;)
Z ciekawości, podjęła byś sie malowania SMek?
Obrazek
Zapraszam :)
Avatar użytkownika
Rarity
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 lis 2014, o 00:58
Lokalizacja: Leszno
Posiada modeli: 123

Re: Customy Amalltea

Postprzez Amalltea » 10 lut 2016, o 23:37

Lilithija dzięki ale jeszcze sporo do zrobienia, ale cieszę się że cię zainteresował 8)
Biszkopt jest jego ulubieńcem, zawsze jak wraca do domu tyka go w nos i pyta "co tam stary " :lol: :mrgreen: a jak chcesz to próbuj ale nie wiem czy uda ci się przekupić owczarka, żeby cię z nim wypuścił :wink:
Co do SMek jeszcze nie malowalam tak małej skali, ale lubić wyzwania 8) :D
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Customy Amalltea

Postprzez CzekoladaRx » 11 lut 2016, o 07:19

@Amalltea no to super :) Myślałam o jakimś jednym grubszym pasemku i dwa mniejsze, czy coś w ten deseń. A w ogonie jedno, po lewej stronie.
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Customy Amalltea

Postprzez Rarity » 11 lut 2016, o 08:35

Zli nici z kradzieży? Szkoda, bo cudny, ale gdyby mieć podobnie pomalowaną SMkę *.*
Obrazek
Zapraszam :)
Avatar użytkownika
Rarity
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 lis 2014, o 00:58
Lokalizacja: Leszno
Posiada modeli: 123

Re: Customy Amalltea

Postprzez Shadow » 11 lut 2016, o 18:39

Trooper zmienił się bardzo. Strasznie podoba mi się jego grzywa i szczotki pęcinowe. Poza tym powodzenia w pracy nad Perkozem.
RANDOM_AVATAR
Shadow
Hobbysta
 
Posty: 80
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 18:22
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Customy Amalltea

Postprzez Patrycja » 11 lut 2016, o 21:42

Fajny tarancik :D osobiście wolę ten wzór leoparda trochę delikatniejszy z jajowatymi łatkami, ale ten też wygląda ciekawie :P także spoko. Oko chyba jeszcze do dopracowania, ale skoro to nie koniec to oczywiście się nie czepiam. Trochę nie kapuje dlaczego ogon jest gęściejszy skoro taranty raczej mają wręcz lichy ale ok co kto woli. Ciekawa jestem bardzo efektu końcowego ;)
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Customy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron