Strona 1 z 1

Customy Akami

PostNapisane: 9 lip 2014, o 21:00
przez Akami
Akamiś jakiś czas temu wymyśliła niecny plan. :muahaha: Jaki? Przemalować kilka figurek. ;p I Akamiś, jak to Akamiś, musiała wcielić ten plan w życie. :lol:

I w związku z tym planem powstało to coś:
Obrazek
Przemalowałam figurkę Schleich - ogiera kanbstrupper. :D Na fotce z resztą rodzinki.
Obrazek
...pyszczek z szeroką latarnią...
Obrazek
...kolorowe kopytka...
Obrazek
...maść gniada derka...

Oto właśnie cały Muffin! :yay: (wcześniej Cappuccino, zmieniłam mu)

Technika: farby akrylowe. Werniksu jeszcze nie ma, bo chcę iść do sklepu i poprosić o wymienienie na taki w sprayu, bo na razie mam w płynie.

Lepsze zdjęcia powinny pojawić się jutro. Proszę o komentarze, wskazówki i krytykę. :) W planach mam jeszcze przemalowanie któregoś z Pinto.

PostNapisane: 10 lip 2014, o 09:09
przez Akami
Podpaleń jeszcze nie umiem, muszę się nauczyć. A źrenice ma, tylko nie widać. :lol: Co do maści, rysowałam bez wzoru, więc wyszło jak wyszło. :oops:

Dziękuję za krytykę, poprawię się. :>

PostNapisane: 10 lip 2014, o 11:03
przez Gość
A ja oczywiście powiem podstawę, do której praktycznie nikt się na początku nie stosuje: cieńsze warstwy! Rozwadniaj farbę wodą, żeby nie było widać smug po pędzlu. Lepsze jest 5 cienkich niż jedna gruba. U ciebie to najbardziej widać na kopytach i białych łatach. Za to bardzo mi się podoba, że oko zrobiłaś ze źrenicą.

PostNapisane: 1 sie 2014, o 20:42
przez Clevelka
Akami nie gniewaj się, każdy ma początki i nie wychodzi wtedy itp. ale rób cieńsze warstwy i zetrzej z tego konia farbę i próbuj póki nie powstanie ideał. Nie podoba mi się, tak samo jak moje pierwowzory CM nie zaliczane jako wykonane :P

PostNapisane: 3 sie 2014, o 13:51
przez Julia
Jak na pierwszy raz jest całkiem okej.

PostNapisane: 4 sie 2014, o 08:40
przez Akami
Nowy custom którego planuję skończyć będzie chyba moim ostatnim. Zrobię zdjęcia jak się aparat naładuje. :> Nie mam do tego cierpliwości, czasu i przede wszystkim... ja przecież nie umiem malować! :mrgreen: Zajmę się czym innym, co mi lepiej wychodzi. Farby się zmarnuje na tła do fot. :D

PostNapisane: 5 sie 2014, o 16:38
przez Carmen
Akami, naprawdę nie jest źle :) Musisz nauczyć się być cierpliwa i znaleźć troszkę czasu i poćwiczyć. Nie poddawaj się tak łatwo :)

PostNapisane: 5 sie 2014, o 21:14
przez Maliaorca
Jak na pierwszy raz jest bardzo dobry! Mi się podoba :)

PostNapisane: 6 sie 2014, o 10:56
przez Akami
I tak jeśli chciałabym cokolwiek pomalować na realną maść, to musiałabym się wybrać do plastyka, bo mi się kolory skończyły. XD Na razie odpuszczam, może kiedyś jeszcze wrócę do customów. :)