Customy Joanne

Czyli modele przemalowane lub przemodelowane przez nas.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Gość » 2 paź 2013, o 16:06

Koń bomba, naprawdę świetny :) Jedyne co się rzuca w oczy to połączenie czerni z brązem przy chrapach - widać linie, a myślę że powinno być bardziej delikatne przejście ;)
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Lila2006 » 2 paź 2013, o 16:42

Czasem nie są takie delikatne. ;)
Obrazek
Zdjęcie koleżanki (za zgodą).
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Joanne » 2 paź 2013, o 17:36

Kolekcjonerka Dziękuję bardzo, cieszę się, że się podoba. Jabłuszka - coraz ciemniejsze warstwy pasteli na koniu, jak dojdę do warstwy ciemniejszej, w której mają być widoczne jabłka, zamalowuję cały obszar, następnie wycieram jabłuszka gumką w ołówku. Zdradzę tajemnicę, że kolejny model jest elementem wyzwania z DarkPegazus ^^ Podoba mi się ten pogląd, następnym razem pożyczę od przyjaciela krótszy obiektyw, to lepsze zbliżenia wyjdą :)
Julia Dziękuję, też mi się wydaje, że mu pasuje, dlatego czeka mnie trochę główkowania jaka maść dla tego drugiego biedaka :)
Kasagren Dziękuję, nie mów tak, bo Twoja hanoverka jest przeurocza! Tak samo jak Memphis. TWH był zagruntowany białą farbą, potem nasmarowany pastelami od kremowo-żółtej stopniowo do brązów, jabłka robiłam za pomocą gumki w ołówku. Pędzelki...akrylowe o ile się nie mylę, takie z żółtym włosiem, zazwyczaj czerwone lub niebieskie rączki mają. No i fiksatywa. Pytaj, mogę poopowiadać o czym tylko chcesz. Ah no i ważne są zdjęcia na wzór, od niedawna drukuję sobie po kilka, komputer to nie jest najlepsza opcja mimo wszystko, stwierdziłam iż skupienie i cierpliwość przy modelach są bardzo ważne.
Ardnas dziękuję, może nie nie do poznania, ale faktycznie, stwierdzam, iż teraz ma duszę, jest modelem z najprawdziwszego zdarzenia :)
Maliaorca Dziękuję bardzo, cieszę się!
Metafish Dziękuję bardzo! Chrapki robiłam na wzór klaczki Elity:

Obrazek

Z tym że podciągnęłam szarość na kąciki warg. Wydaje mi się, że to zależy od pory roku. W zimę bardziej wyraźna jest granica niż w lato. Dziękuję Lilu za zdjęcie :) Osobiście jaram się takimi chrapkami (pewnie z sentymentu do Elity).
Avatar użytkownika
Joanne
Pasjonata
 
Posty: 136
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 08:12
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość » 2 paź 2013, o 17:43

Chodziło mi z punktu technicznego, widać linię, dosłownie linię, a nie miałam na myśli szerszego przejścia, żeby zrobić inne czy coś. Bo sam pysk w sobie miodzio, rozstawienie każdego koloru pięknie, tylko chodzi o techniczne połączenie, które nie mówię, że łatwo zrobić. Sama niewiele lepiej bym zrobiła, może nawet gorzej, ale jak custom już tak naprawdę dobrze jest zrobiony, to nawet należałoby wymagać, żeby te szczegóły też dopracować.
Proszę tu sobie nie myśleć, że jak maluje to się czepiam byle się czegoś uczepić, tylko mówię co się rzuca w oczy u osoby która równie maluje i zwraca na takie pierdy uwagę.
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez we-runcia » 2 paź 2013, o 18:11

Bardzo ładny . Gratuluję !
Avatar użytkownika
we-runcia
Pasjonata
 
Posty: 172
Dołączył(a): 7 lis 2012, o 20:05
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Joanne » 2 paź 2013, o 18:32

Metalfish Nie wiem jak to interpretować, bo z jednej strony dosłownie jak linia to wygląda na koniu, osobiście pewnie bym nieco to rozmyła pastelą, gdybym nie malowała chrap akrylami ze względu na skalę, w której byłaby to dla mnie pewna trudność. W każdym bądź razie przećwiczę to. Następnym razem będę wdzięczna za coś konstruktywnego, może pomożesz mi rozwiązać problem :)
we-runcia dziękuję bardzo :)
Avatar użytkownika
Joanne
Pasjonata
 
Posty: 136
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 08:12
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Capricorn » 2 paź 2013, o 20:13

Powiem tak - TWH to chyba najmniej lubiany przeze mnie model Schleich. Ale ten jest piękny! :shock: Gratulacje!
Http://monocerus.pl - nie tylko dla kolekcjonerów ;)
http://capricornmeadow.blogspot.com - wpis co 2-3 dni.
http://ModeleKoni.pl
Avatar użytkownika
Capricorn
Administrator
 
Posty: 479
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 13:16
Lokalizacja: śląskie
Posiada modeli: 300

Postprzez Joanne » 3 paź 2013, o 09:13

Capricorn dziękuję, też go nie lubiłam, do czasu ;)
Avatar użytkownika
Joanne
Pasjonata
 
Posty: 136
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 08:12
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez NAF » 18 paź 2013, o 14:16

Mogę napisać tylko jedno - brawo!
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Nieleka » 28 paź 2013, o 13:00

Wpadam ze spóźnionymi zachwytami nad TWH (Jeżu, te jabca D:) i pintusiem - lubię taki minimalizm u srokaczy. :D
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Postprzez Joanne » 2 lis 2013, o 19:04

Dziękuję NAF i dziękuję Nieleka :) Srokacza, masz na myśli, kuca islandzkiego?
Avatar użytkownika
Joanne
Pasjonata
 
Posty: 136
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 08:12
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Customy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron