Customy i przeróbki znalezione w necie

Czyli modele przemalowane lub przemodelowane przez nas.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez olcioxd » 9 lut 2013, o 15:46

Lilia 2006 ja też tak uważam i już jestem ciekawy jaka to skala ?
RANDOM_AVATAR
olcioxd
 

Postprzez Aon-Adharcach » 9 lut 2013, o 17:30

Ach, Stormwatch :mrgreen: Jedna z tych żywic, które kupiłabym jakbym tylko miała kasę. A w tym malowaniu wygląda obłędnie!
olcioxd, to skala Traditional.

A ja trafiłam dzisiaj na to cudo - Alborozo przerobiony przez Chris Flint (wcześniej Nandell):
Obrazek
*klik*
Jakby oryginalny Alborozo Breyera tak wyglądał, to dałabym się za niego pokroić :D
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Lila2006 » 9 lut 2013, o 17:35

Jest piękny. Ja bym się dała pokroić, gdyby był ciemniejszy. Podobał by mi się jako skarogniady bez odmian. Taki pięknie wycieniowany...
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez dorotheah » 9 lut 2013, o 18:11

już wiele razy podziwiałam customy tego autora. Ja bym niemal dała się pokroić za inny mold Eberl/jak znajdę go to wstawię foto.

Przez sekundę go nie poznałam :) Mi się bardziej podoba mold w wersji niezmienionej, malowanie wolałabym nieco ciemniejsze i z naturalnie szarymi kopytami. Ale trzeba przyznać, że wyszło super.
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Lila2006 » 9 lut 2013, o 19:09

Może komuś przyda się taka stronka, na której są strony i kontakty do artystów, którzy ewentualnie mogą pomalować nasze modele. Ceny są straszne ale można chociaż nacieszyć oczy fajnymi customami. ;)

http://www.artbymorgen.com/painters.htm
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Watazka » 11 lut 2013, o 20:01

Nie mogę znaleźć informacji, na jakim moldzie jest ten custom. Czyżby Alborozo? Niesamowity!
Obrazek


*źródło
Ostatnio edytowano 17 lut 2013, o 20:05 przez Watazka, łącznie edytowano 5 razy
RANDOM_AVATAR
Watazka
 

Postprzez Aon-Adharcach » 11 lut 2013, o 20:03

Watazka, a link do strony? Raz, że regulamin wymaga, dwa - może pomogłaby znaleźć informację.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Watazka » 11 lut 2013, o 20:08

W momencie dodawania zorientowałam się, że nie dałam, ale z informacji na blogu nic nie wynika. Komentarz już poprawiony. ;)
RANDOM_AVATAR
Watazka
 

Postprzez Aon-Adharcach » 11 lut 2013, o 20:34

Tak się gapię, porównuję z Alborozo i to chyba on, choć 100% pewności nie mam.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez olcioxd » 11 lut 2013, o 20:43

Mi on z pysia przypomina toche Esprita, ale to jest mało możliwe , raczej bardziej prawdopodobne że to Alborozo
RANDOM_AVATAR
olcioxd
 

Postprzez Lila2006 » 11 lut 2013, o 20:45

Nie wiem kto to, ale jest przecudnej urody. Ja jednak niezmiennie kocham się w Stormwatch w wersji deresz. ;)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez olcioxd » 12 lut 2013, o 11:30

Dziś znalazłem coś naprawde niezwykłego jest to boski custom Haflingerki Classics
Podaje linka do strony
http://hkhollinstone.blogspot.com/p/ani ... tists.html
RANDOM_AVATAR
olcioxd
 

Postprzez Watazka » 12 lut 2013, o 12:46

Lila2006, zgadzam się z Tobą, i za tego Alborozo dałabym się pokroić. :mrgreen: Chociaż nie przepadam za zaplecią grzywą, ogonem, wstążkami i innymi różnymi udziwnieniami u modeli, to w tym przypadku nie ma to większego znaczenia, tak zapleciona grzywa wygląda cudownie! I maść jest jedną z moich ulubionych.

Całymi dniami mogłabym siedzieć i wynajdywać customy. :D
RANDOM_AVATAR
Watazka
 

Postprzez Aon-Adharcach » 14 lut 2013, o 20:41

Breyerowska Proud Arabian Mare (znana powszechnie jako PAM) przerobiona przez Sarah Minkiewicz-Breunig (nota bene, wspomniany wcześniej Stormwatch jest jej dziełem):

Obrazek
*Sparrow by BluePhoenix2007, on Flickr

Oraz dwa najbardziej "szalone" customy jakie widziałam, autorstwa Tiffany Purdy:
Obrazek
*klik*
Oba to przerobione Family Arabian Mare Breyera (zwane FAM) - w linku źródłowym można zobaczyć zdjęcia z procesu zmiany rzeźby. Wg. opisu z bloga jedynymi elementami oryginału, jakie są widoczne są oczy oraz strzałki końskich kopyt na spodach stóp (celowo nie zalepione).
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Lila2006 » 14 lut 2013, o 20:55

Niesamowita jest ta Sarah Minkiewicz. Sparrow jest świetny, choć czepnęłabym się znów kopyt. Jak ja nie cierpię tego szarego koloru. Nie mogę zrozumieć jak ktoś, kto tak realistycznie oddaje maść konia, robi takie coś na łatwiejszych wydawało by się kopytach.

A wielbłądy... :shock: Rzeczywiście najbardziej szalone customy jakie widziałam. :lol:
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Customy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości