EFYM'owe customy

Czyli modele przemalowane lub przemodelowane przez nas.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: EFYM'owe customy

Postprzez EFYM » 22 sty 2017, o 19:45

Patrycja napisał(a):No to świetnie to jeszcze wszystko jest do dopracowania. Warto pisać że praca jest w trakcie;) wtedy nie ma co się czepiać... Chociaż jak zaczeniesz teraz działać pastelami i spryskasz konia matowym werniksem (chyba że używasz innego wykończenia) to oczy masz już do poprawki. Bo nie będą błyszczeć. Te wszystkie elementy błyszczące najlepiej zostawić na koniec. Nie mieszałabym farb różnych firm. Różnie może to się skończyć tym bardziej że one często mają inne wykończenie. Np moje farby maimeri są matowe. Amsterdamy miałam satynowe. I klops... Wydaje mi się, że acrylic medium glossy służy do rozcieńczania farby. Może się mylę. Do nabłyszczenia używam werniksu końcowego (to chyba będzie acrylic varnich glossy). Także trzymam kciuki i czekam na dalsze etapy pracy w takim razie.


Dobrze się dowiedzieć Patrycja, aby nie mieszać farb, choć tego jeszcze nie testowałam, jak ktoś zamawia custom, to pytam jaką firmą mam robić i mówię jak to wygląda na końcu i podaję przykłady. Ta gniada była robiona Van Gogh'em , a pozostałe albo cieniem do powiek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: albo tymi z Amsterdama.

Ostatnio zrobiłam kolejne, a praca wre, nie wiem jednak jakie mam customować, bo nie widzę sensu xD czekam na jakieś zamówionka. :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
EFYM
Pasjonata
 
Posty: 130
Dołączył(a): 10 paź 2016, o 22:41
Lokalizacja: Warszawa
Posiada modeli: 40

Re: EFYM'owe customy

Postprzez Zafira » 24 sty 2017, o 18:17

Young, całkiem zacne ;)
Jak dla mnie jednak, dopóki nie dojdzie się do naprawdę dobrego poziomu- ja bym na zamówienie nie brała. Hanowera całkiem, całkiem, choć te jabłka (?) zdecydowanie psują całokształt. Morgan i pintoszka wyglądają zaś na niedokończone, czy tylko takie wrażenie? Za to mustang schleichowy calkiem przyjemny, przynajmniej po zdjęiu patrząc :).
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Poprzednia strona

Powrót do Customy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron