NAFciowe przeróbki

Czyli modele przemalowane lub przemodelowane przez nas.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez kolekcjonerka » 2 kwi 2013, o 08:36

Jak go pomalujesz, to już chyba nie rozpoznam oryginału. Ogonek tak super przerobiony i jeszcze ta maść - o wiele bardziej do niego pasująca. Zastanawiam się, jak oni w ogóle mogli wpaść na pomysł bułanej maści.
Avatar użytkownika
kolekcjonerka
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 424
Dołączył(a): 16 lis 2011, o 20:35
Lokalizacja: Stolica

Postprzez Aon-Adharcach » 2 kwi 2013, o 12:59

kolekcjonerka, izabelowatej ;)
Też się zastanawiam, tym bardziej, że ja nie przypominam sobie, żebym widziała kiedykolwiek zdjęcie Marwari o maści izabelowatej czy jeleniej - są warunkowane jednym genem, który chyba nie występuje u tej rasy.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Joanne » 2 kwi 2013, o 14:25

Zapowiada się ciekawie. W pierwszej chwili coś mi w tym ogonie nie podpasowało, ale jak tak sobie na niego patrzę to i już lepiej go widzę. Nie mogę się doczekać kiedy będzie pomalowany, będzie piękny.
Avatar użytkownika
Joanne
Pasjonata
 
Posty: 136
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 08:12
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kolekcjonerka » 2 kwi 2013, o 16:26

Dzięki Mangalarga. Te dwie maści mylą mi się nie wiadomo dlaczego...
Avatar użytkownika
kolekcjonerka
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 424
Dołączył(a): 16 lis 2011, o 20:35
Lokalizacja: Stolica

Postprzez Kari » 2 kwi 2013, o 17:19

kolekcjonerka, no cóż. Pewnie myśleli nad metaliczną maścią, ale wyszła im izabelowata lub mieli taki kaprys. ;-)

NAF! Jak ty umiesz kształtować (jedna ręką??!!) taki piękny ogon?! Zazdroszczę talentu do tego.
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Watazka » 2 kwi 2013, o 18:19

Lepiej z tym ogonem, i wielki plus za zmianę otworu wentylacyjnego. ;) Czyli w zasadzie, Bułę czeka już tylko malowanie?

krysiek1108
Na prawym udzie wgłębienie mięśnia jest jakby "zalepione", być może przez źle odlaną formę.
RANDOM_AVATAR
Watazka
 

Postprzez NAF » 2 kwi 2013, o 21:25

Cieszę się, że się Wam podoba. Dzisiaj chciałam skorzystać z dobrej pogody i położyć podkład i oczywiście po paru psiknięciach skończyła mi się farba. Jutro czeka mnie wyprawa do sklepu hobbystycznego.

Mangalarga, niestety tu nic nie działa, maski, bandamy, praca pod wyciągiem, nic, tylko odrobinę zaleci i kicham dwa dni, rzuca mi się na zatoki.

krysiek1108 tam był ogon, po oderwaniu trzeba było wygładzić to miejsce, a z lewej strony była ta jakby niedolewka.

Kari, dzięki, ale większość to oryginalny ogon, Tata przyłożył ten odcięty odcinek na próbę i okazało się, że pasuje, trzeba było tylko zamaskować połączenie.
Mama się śmieje, że przez tą złamaną rękę zostanę leworęczna, bo tyle teraz tą ręką robię. Jakoś tą jedną ręką idzie, tylko wolno.
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez krysiek1108 » 3 kwi 2013, o 07:33

- Zapytałem o tą poprawkę z lewej strony (przeciwna do przyklejonego ogona) bo u mojego jest ślicznie i gładko żadnych nadlewek ani braków ( chyba miałem farta)dlatego zastanawiałem się co tam Mogłaś zmienić . :shock: ;)
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Watazka » 4 kwi 2013, o 21:27

A, pomyliły mi się boki.
RANDOM_AVATAR
Watazka
 

Postprzez NAF » 7 kwi 2013, o 21:02

Prawie gotowy do malowania.

Obrazek
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez dorotheah » 7 kwi 2013, o 21:16

Ależ się pięknie prezentuje w tej formie i barwie ! Chyba jednak go kliknę sobie za jakiś czas.
A co dałaś na podkład?
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Gość » 7 kwi 2013, o 21:21

Ładny jest jak nie wiem. Ten ogon to w ogóle cud, miód i malina :mrgreen: A jak do pomalujesz to dopiero będzie!
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez NAF » 7 kwi 2013, o 21:22

dorotheah, Idea Color, farba akrylowa w sprayu. Najśmieszniejsze jest to, że w takiej postaci jest naprawdę ładny i żal mi zaczynać malowanie, bo to oznacza więcej brzydkich stadiów.

Metalfish dzięki, z malowaniem chyba będę musiała poczekać na drugą rękę. Tymczasem poważnie zastanawiam się nad jakąś alternatywą dla farby w puszce na podkład. Puszka jest ok, ale mało precyzyjna i dużo farby idzie w powietrze. Na Bułkę poszła cała puszka. Poza tym męczące jest czekanie na dobrą pogodę z malowaniem, bo używanie jej wewnątrz to kiepski pomysł.
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kolekcjonerka » 7 kwi 2013, o 21:27

Mold po przefasonowaniu bardzo zystał. A w bieli prezentuje się jak jakiś posąg na postumencie :mrgreen:
Avatar użytkownika
kolekcjonerka
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 424
Dołączył(a): 16 lis 2011, o 20:35
Lokalizacja: Stolica

Postprzez Maliaorca » 8 kwi 2013, o 12:45

Jak przemalujesz, to daj znać, bo zapowiada się ciekawie.
Avatar użytkownika
Maliaorca
Znawca
 
Posty: 527
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:24
Lokalizacja: Polska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Customy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości