Rząd Lili2006

Siodła, ogłowia, ochraniacze, uprzęże, kantary, derki, tradycyjne kostiumy, itp.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez dorotheah » 6 mar 2014, o 13:13

Cudnie. Omal zapiałam z zachwytu nad ogólna estetyką i ozdobnoscią ogłowia . Mega graty. Dłub sobie dalej. Zawsze Ci powtarzałam, że jak tak duzo widzisz, to i możesz wiele zrobic !

I tak w ogóle

Lila jak mi Ciebie brakuje :) Cudne masz nowe koniska (pisze tu bo nie mam czasu znalezć odpowiedniego wątku- ostatni srokaty AR , wg., mnie był warty każdej złotóweczki).
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Ana » 1 kwi 2014, o 19:53

Znowu niesamowicie! Prześliczne kantary i ogłowie. Bardzo realistyczne i piękne i prześwietnie wykonane, poprostu łał! :mrgreen:
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Postprzez Eowima » 19 kwi 2014, o 10:50

Ogłowie dla achałki super, bardzo mi się podoba, kantarek też.
Jak już ogłowie prawie skończone, to do siodła niedaleka droga... ;)
RANDOM_AVATAR
Eowima
 

Postprzez Gość » 5 maja 2014, o 18:46

Przecudnie ! + Za cierpliwość , ja to bym już dawno wyszła z siebie, gdybym miała robić coś tak pięknego ! Gratuluję !
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Lila2006 » 25 maja 2014, o 14:32

Troszkę sobie podłubałam i wyszedł kantarek dla Morgana.

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Apache. » 25 maja 2014, o 15:19

¦liczny!! Cudownie dobrany kolorystycznie. :)
Z czego zrobiłaś te fajne, mięciuśkie tuby? :lol: (bo w sumie trudno to nazwać podszyciem :P) Długi czas się zastanawiałam, co by się nadawało i jak na razie doszłam tylko do wniosku, że można po prostu zwinąć kawałek filcu i skleić oba jego końce od spodu rzemyka...
Ja też właśnie próbuję coś sklecić. I mam jeszcze dwa zaległe kantarki do pokazania. :oops:
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Lila2006 » 25 maja 2014, o 15:50

Żebym to ja wiedziała co to jest. :oops: Kupiłam w Realu w dziale ze wstążeczkami i innymi pierdółkami do dekoracji. To jest coś takiego jak fizelina (?) tylko grubsze i ma dwie warstwy, białą i seledynową, które łatwo można rozdzielić. Sprzedawane to to było w formie taśmy szer. 3cm zwiniętej i związanej wstążeczką.
Ja też kombinowałam jak koń pod górę, z czego by tu zrobić to futerko i w końcu trafiłam na to coś. Futerko to to nie jest, ale całkiem fajnie wygląda.
Ten rzemyk też tam kupiłam, było sporo kolorów.
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez dorotheah » 27 maja 2014, o 23:43

Łohoho ! No rewelacja ! Widzisz zawsze wierzyłam w Twoje możliwości- i nie myliłam się (czasem bywam taka wiedzmowata troszkę ;))
Kantarek jest po prostu cudny- kolorystycznie bomba. Jak ja kocham takie zielenie. Twój puszek wymiata, do tego ma idelną puszystość i szerokosc/dluość włosia.
Rzemyczek jest ze skóry, czy to coś takiego jak w moich ostatnich kantarkach ???
Wygląda świetnie jakościowo :)
Kantarek rewelka - BRAWO !!! Graty rozwoju umiejętności

Co do puszku-
Ja miałam niecne plany rozszarpania jakiejś maskotki w celu uzyskania odpowiedniej jakości miśka- ale jednak mam za miękkie serce, a i pluszaki niezbyt nieodpowiednie. :lol:
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Shadow » 28 maja 2014, o 14:12

Cudny kantarek. Też uważam, że kolorystycznie idealnie pasuje do konia.
RANDOM_AVATAR
Shadow
Hobbysta
 
Posty: 80
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 18:22
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Postprzez Kari » 28 maja 2014, o 14:17

¦wietne! Puszek zachwycająco prawdziwy. Cały kantar jest tak naturalny, że aż sie chce sie wierzyć, że koń w nim to figurka. :D
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez krysiek1108 » 28 maja 2014, o 20:49

- No i cóż tu jeszcze można dodać :yay: wielkie gratki. :worship:
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Carmen » 1 cze 2014, o 09:34

Naprawdę śliczny. No i jeden z moich ukochanych kolorków. Pięknie prezentuje się na główce siwka.
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Postprzez Ana » 2 cze 2014, o 12:05

¦liczny i słodziutki kantarek, ałłłł :D Gratulacje! :D
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Postprzez Lila2006 » 8 cze 2014, o 16:25

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze.
Kupiłam sobie zestaw nożyków i postanowiłam wreszcie zrobić coś konkretnego, czyli ogłowie.
Oczywiście nożyki w ogóle się nie przydały i rzemyk rozcinałam na pół nożyczkami. Mam nadzieję, ze wyszło dość równo bo bardzo się starałam.
Obrazek

Jak zwykle zapięcie wyszło mi nie w tym miejscu co trzeba, ale niestety zabrakło mi rzemyka i na razie nie mam jak poprawić. Brakuje też łańcuszka. Niestety nie mam również jego w odpowiedniej skali.
Denerwuje mnie też bardzo mocowanie kiełzna na modelu. Coś trzeba by wykombinować, bo tak jak ja to zrobiłam to jest nie do przyjęcia.
Dziewczyny i chłopaki, będę wdzięczna za wszelkie uwagi bo ja szczerze mówiąc pelhamu na żywo nigdy nie widziałam a zależy mi na jak najbardziej realistycznym wyglądzie.
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Maliaorca » 8 cze 2014, o 19:47

JAHAHA! Chyba Twoja najlepsza praca do tej pory! Super! :o
Avatar użytkownika
Maliaorca
Znawca
 
Posty: 527
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:24
Lokalizacja: Polska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rząd jeździecki, itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron