Rząd jeździecki kaskagren.

Siodła, ogłowia, ochraniacze, uprzęże, kantary, derki, tradycyjne kostiumy, itp.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Askada » 25 sie 2014, o 14:41

Zapowiada się bombowo :mrgreen: Co do kantarka - przepiękny, bardzo udany, nie wiem co od niego jeszcze chcesz :roll: Terlica na moje oko mogłaby być ciut, ciut mniejsza, ale jak wiesz (chyba :) ) ja mam jak zwykle swoje odrębne zdanie :) Z resztą jak już zrobisz siedzisko to wszystko się wyjaśni :) Ciężko jest zrobić siodło w tej skali i wbrew pozorom znacznie prościej (przynajmniej mi) jest manewrować na takich "maleństwach" jak Schleich czy Collecta.
Koń-piękno doskonałe
Avatar użytkownika
Askada
Pasjonata
 
Posty: 142
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 21:34
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Clevelka » 25 sie 2014, o 14:42

Tak powstawało każde twoje siodło?
Bo ciekawie wygląda! Bo jest extra! Uważam Cię za najlepszego twórcę akcesoriów w PL ;)
O kantarze się nie wypowiem, bo się nie załadował:(
Avatar użytkownika
Clevelka
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 264
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 16:48
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez Carmen » 25 sie 2014, o 14:46

Szkoda tamtego siodła... a kantar śliczny :-D

Terlica bardzo ładnie wyszła. Czekam na dalsze efekty pracy.

kaskagren napisał(a):Dobra, kończę bo nie będzie się Wam chciało czytać takiego tasiemca

Co to takie krótkie ? Ja tam mogę czytać dłuższe :mrgreen: Ostatnio polubiłam czytać opisy pracy. Możesz więc pisać tasiemce.

kaskagren napisał(a):Mam dwa rodzaje skóry: "zewnętrzna", która była na widocznej części poduszek i "zewnętrzna", która była w środku.

''wewnętrzna'' - bo masz diwe zewnętrzne. Chyba, że tak miało być to przepraszam :D


EDIT:
Zapomniałam! Czym wycinać te paski? Bo nożyczkami to mi zawsze jakieś krzywe wyjdą :-/
Ostatnio edytowano 25 sie 2014, o 15:00 przez Carmen, łącznie edytowano 1 raz
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Postprzez Gość » 25 sie 2014, o 14:58

kaskagren, elegancko, bardzo fajnie się zapowiada. Ciekawa jestem jak będzie wyglądał kolejny etap pracy :)
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez kaskagren » 25 sie 2014, o 17:04

Dzięki bardzo wszystkim! :)

Askada, niestety też mi się tak wydaje, ale albo coś przytnę, albo wyjdzie za duże i po prostu będzie "w dużym rozmiarze", coś w stylu prawdziwego rozmiaru 18', pod duże tyłki :lol: W niedalekiej przyszłości postaram się zakupić breyera, lub dwa i może na którymś z nich będzie lepiej leżało ;)

Clevelka, wydaję mi się, że kantar wyświetla się w porządku. Każde moje siodło POWINNAM tak zaczynać ;) Jednak do tej pory robiłam terlice z masy modelarskiej, to moja pierwsza metalowa.

Carmen, od teraz będę czytać moje wpisy po ich napisaniu... oczywiście, chodziło o wewnętrzną ;). Paski tnę nożykiem modelarskim, na specjalnej macie do cięcia (chyba gdzieś w moim wątku jest jej zdjęcie), którą kupiłam w Empiku. Zajrzyj, może jeszcze są, spisują się świetnie :)
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez Carmen » 25 sie 2014, o 17:18

kaskagren, znalazłam ;) Chyba sobie kupię ten nożyk i matę, bo te krzywe paski są nie do zniesienia :-/
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Postprzez Clevelka » 25 sie 2014, o 17:29

kaskagren, nie chodzi o źle wyświetlającą się fotkę, tylko o net mulący się XD I się nie załadował;(
Avatar użytkownika
Clevelka
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 264
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 16:48
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez Lila2006 » 25 sie 2014, o 17:48

Kantar świetny, bardzo realistyczny, a siodło zapowiada się równie dobrze. Gratki. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Indila » 27 sie 2014, o 09:07

¦liczny kantarek. Bardzo ładnie prezentuje się na Ravelku ;) A siodło bardzo ciekawie się zapowiada.
I'm reZinators ♥
http://szatynkowadolina.blogspot.com/ Mój Blog.
Avatar użytkownika
Indila
Początkujący zbieracz
 
Posty: 32
Dołączył(a): 22 cze 2014, o 15:05
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Postprzez kaskagren » 27 sie 2014, o 14:00

Lila2006, Indila, dziękuję ;)

Jest zdecydowanie trudniej niż oczekiwałam, otóż już z samym siedziskiem są okropne problemy. Albo zmienię klej na kropelkę, albo spędzę cały dzisiajszy dzień na przekładaniu "ściskaczy" milimetr po milimetrze, żeby wszystko się trzymało...
Na razie wygląda to tak:

Obrazek

Być może dzisiaj wieczorem siedzisko będzie skończone ;)
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie

Poprzednia strona

Powrót do Rząd jeździecki, itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron