Akcesoria i rzędy Zuzu

Siodła, ogłowia, ochraniacze, uprzęże, kantary, derki, tradycyjne kostiumy, itp.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Akcesoria i rzędy Zuzu

Postprzez Ana » 25 mar 2019, o 10:42

Bardzo ładnie wykonany zestaw! Gratulacje!! :D
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Akcesoria i rzędy Zuzu

Postprzez Zuzu0006 » 2 maja 2019, o 13:24

Hej! Mam Wam do pokazania kolejny zestaw! Tym razem jest czarno-brązowy rząd skokowy :D Całość jak zawsze mi się podoba i widzę różnicę do poprzedniej skokówki. Ten widoczny progress z siodło na siodło mnie najbardziej cieszy ^^ W ogłowiach jest to troszkę mniej zauważalne, ale co tam :P Widzę jednak kilka błędów w tym siodle, przede wszystkim nieproporcjonalne tybinki do terlicy. Na szczęście właśnie robię kolejne siodło (czarna skokówka) i myślę, że tutaj ten błąd (chyba) wyeliminowałam :D

Coraz realniejsze stają się plany dotyczące zakupu nowych materiałów do akcesów. Jak wszystko dobrze pójdzie to już za tydzień będę posiadaczką 2 par strzemion od Horsing Around 8) Oprócz tego mam zamiar zakupić fajne nitowadło, matę do cięcia i porządny nożyk. Poza strzemionami również planuje kupić inne sprzączki m.in. do ogłowia, do popręgu, do kantarów... Oczywiście jednak to skóra jest tym najważniejszym punktem, jednak i najdroższym. Wszystko po kolei, aż reszcie będę miała to czego potrzebuje by moje akcesoria weszły na nowy lvl :P

Oke, czas wreszcie na zdjątka nowego zestawu :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A i właśnie! Wreszcie zrobiłam jakiś porządniejszy czaprak :D Nie do końca profil pasuje do siodła, ale cóż, to miał być bardziej czaprak ujeżdżeniowy. Jejuuu, ale ja chce nowe kolory materiałów pikowanych i wstążki rypsowe 3mm. Ughh i kolejna rzecz do zakupu :?

Obrazek

Zafira, Koszat, Ana dzięki! :D
Avatar użytkownika
Zuzu0006
Początkujący zbieracz
 
Posty: 29
Dołączył(a): 9 wrz 2017, o 20:49
Posiada modeli: 25

Re: Akcesoria i rzędy Zuzu

Postprzez krysiek1108 » 2 maja 2019, o 20:27

- fajne. :P
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Re: Akcesoria i rzędy Zuzu

Postprzez Zuzu0006 » 15 cze 2019, o 17:03

Nowe tło, nowy model, nowy czaprak, nowe ogłowie,nowe siodło! :D

Jestem bardzo dumna z tego rzędu, serio dawno mi sie żaden mój zestaw tak nie podobał. Tak samo koniś - Catch me. Skradł moje serducho jak żaden inny Breyerek. W zamian kupna tej piękności muszę sprzedać Empresika :C No ale cóż, Catch jest mi potrzebniejszy, bo jak widać, akcesoria się na nim genialnie prezentują! :P

Przechodząc już do samego rzędu to naprawdę miło mi się go robiło i jak jeszcze wczoraj rano miałam zrobione tylko samo siodło bez popręgu, to teraz mam już cały skończony zestaw. Mam szczerą nadzieję, że uda mi się sprzedać go troszkę drożej i będzie on ostatnim zrobionym rzędem "starej" generacji :P Mowa tu o planie kupna lepszych materiałów, który jest już bardzo blisko zrealizowania. Z tego co już mam to 2 pary ślicznych strzemionek z Horsing Around, które dodają suuuuper realizmu siodłu. Kurcze. Chyba pierwszy raz lepiej wyszła mi prawa strona siodła a nie lewa :P Poza tym widzę, że w tej skokówce lepiej wygląda stosunek terlicy do tybinki, faktycznie, w poprzednim siodle siedzisko było troszku za małe...

W sumie to nie wiem co jeszcze mam pisać, więc zostawiam wam już tylko zdjęcia :arrow:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Zuzu0006
Początkujący zbieracz
 
Posty: 29
Dołączył(a): 9 wrz 2017, o 20:49
Posiada modeli: 25

Re: Akcesoria i rzędy Zuzu

Postprzez Lain16 » 15 cze 2019, o 18:30

Masz mega progres, super <3
Moja strona: http://threeslavichorses.weebly.com
Instagram: three_slavic_horses
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA GRUPĘ FB: MODELE KONI - GRUPA DYSKUSYJNO-INTEGRACYJNA
https://www.facebook.com/groups/624385271631356/
Avatar użytkownika
Lain16
Pasjonata
 
Posty: 183
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 14:56
Lokalizacja: dolnośląskie
Posiada modeli: 11

Re: Akcesoria i rzędy Zuzu

Postprzez Ana » 21 cze 2019, o 08:02

O wow! Nie wiem od czego zacząć, taka poprawa! Model Catch Me jest genialnym modelem do prezentowania tego typu rzędów więc naprawdę świetny wybór, gratulacje! Tło też zdecydowanie na plus! :D
Siodło i ogłowie są po prostu super! Bardzo ładne wykonanie, estetyczne i widać że robisz wielki progres w tym :D :!: Jedyny mankament to jeszcze jak dla mnie strzemiona, ale to drobnostka. Wielkie gratulacje super pracy! Nie mogę się doczekać aby zobaczyć Twoje następne rzędy ze strzemionami z HA :D
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Akcesoria i rzędy Zuzu

Postprzez Zuzu0006 » 6 sty 2020, o 14:04

Aaaa jak tu się dawno nic nie działo! Tak więc hejkaaa, wracam :D I to nie sama bo z nowym siodełem na trady. WRESZCIE je skończyłam, jestem z siebie taka dumna serio. Męczyłam się się z nim tak gdzieś od wakacji (chyba lipiec), ale mimo wszystko uważam że było warto :P Jak można zauważyć, do tego siodła użyłam lepszych materiałów (skóra, sprzączki, strzemiona) i od razu widać różnicę 8) Czaprak niestety nie jest taki jak chciałam, przeszedł już trochę i wyszło jak wyszło. Cóż, czapraki nie są moją mocną stroną :?

Wiem że jest w tym siodle jeszcze pare rzeczy do poprawy (obecnie mam już prawie skończoną terlice do nowego siodła i jest o wiele ładniejsza) oraz muszę kupić trochę materiałów żeby moje akcesoria prezentowały się jeszcze lepsze. Ale to na spokojnie, myślę że jeszcze kilka siodeł i będę wiedziała co dokładnie mam robić. No nic, nie wiem co więcej mam mówić, więc na dole macie zdjęcia nowego siodła! :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Zuzu0006
Początkujący zbieracz
 
Posty: 29
Dołączył(a): 9 wrz 2017, o 20:49
Posiada modeli: 25

Re: Akcesoria i rzędy Zuzu

Postprzez krysiek1108 » 7 sty 2020, o 11:36

- moim zdaniem to siodło prezentuje się znakomicie - brawo :P
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Re: Akcesoria i rzędy Zuzu

Postprzez Zuzu0006 » 6 cze 2020, o 17:03

Heej, ponownie wracam po dłuuuugiej przerwie :D Tym razem mam aż trzy siodła i jedno ogłowie!! Trochę się nazbierało przez te pół roku :P Może każdą rzecz omówię po kolei, tak będzie prościej. A więc:

1. Czarne siodło skokowe (skończone pod koniec stycznia)

Było to siodło, które po skończeniu baaardzo mi się podobało. Pamiętam jeszcze, jak bardzo było mi go żal wysłać do nowego domu :( Z powodu dużej ilości nałożonego na skórę finiszu, dosyć mocno się świeci w porównaniu do innych moich siodeł.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

2. Jasnobrązowy rząd skokowy (skończony w połowie marca)

Powiem szczerze, że nie lubię tego rzędu. Pomysł mi się podoba, jednak wykonanie średnio mi wyszło. Widzę w nim mnóstwo rzeczy do poprawy (budowa oraz estetyka). Jak można zauważyć, w tym siodle pierwszy raz przetestowałam nowe, mniejsze nitowadło. Myślę, że efekt jest o wiele lepszy :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

3. Ciemnoczekoladowe siodło skokowe (skończone w połowie maja)

Obecnie kocham to siodło całym serduszkiem <3 Jestem z niego mega dumna. Kolor w kamerze wygląda na czarny, jednak w rzeczywistości siodło jest mocno ciemnoczekoladowe . Tybinka oraz przystulica są dwustronne, co dodaje dużo estetyki. Myślę, że jest ogromna różnica pomiędzy tym spodem siodła a spodem tego ze stycznia. Jeżeli chodzi o popręg też jest parę zmian. Pierwszy raz zrobiłam sprzączki z rolką (tak jak w prawdziwych popręgach :P ) no i pierwszy raz zrobiłam fartuch! To siodło będzie częścią rzędu Working Hunter. Dorobię do niego czarny, wycięty czaprak i ogłowie z plecionymi wodzami. Siodełko co prawda posiada kilka rzeczy do poprawy jednak jestem ogromnie z niego zadowolona :D :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

krysiek1108 dzięki! :)
Avatar użytkownika
Zuzu0006
Początkujący zbieracz
 
Posty: 29
Dołączył(a): 9 wrz 2017, o 20:49
Posiada modeli: 25

Re: Akcesoria i rzędy Zuzu

Postprzez Koszat » 7 cze 2020, o 18:00

Przepiękne siodła! Jak na nie patrzę, przypomina mi się taki komentarz z jakiejś anglojęzycznej strony... "Bardziej realistyczne od prawdziwego". Gratuluję talentu! :)
"Gdybyś wiedział że osoba którą kochasz jutro umrze,
To co byś jej powiedział by dać upragnioną ulgę?"


https://rozowaameba.blogspot.com/ - zapraszam!
Avatar użytkownika
Koszat
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 sie 2014, o 19:16
Lokalizacja: okolice Radomia

Re: Akcesoria i rzędy Zuzu

Postprzez krysiek1108 » 15 cze 2020, o 21:05

- fantastyczne, realistyczne, czysciutko i elegancko wykonane - wielkie brawa - zawsze zazdrościłem kobietom drobnych palców, znacznie ułatwiają pracę przy tak drobnych elementach :wink:
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Re: Akcesoria i rzędy Zuzu

Postprzez Ana » 18 cze 2020, o 20:11

Łał, świetne! Rewelacyjne, wszystkie! Myślę że zrobiłaś mega progres, poprostu SUPER!! :o
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Poprzednia strona

Powrót do Rząd jeździecki, itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości