Rzędopodopne twory Czekolady

Siodła, ogłowia, ochraniacze, uprzęże, kantary, derki, tradycyjne kostiumy, itp.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez jestemnikko » 31 gru 2016, o 16:14

Jestem fanką halloweenowego przebrania! A i reszta rzeczy prześliczna, szczególnie kantary. :)
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Re: Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez EFYM » 31 gru 2016, o 17:09

Fajna ta halloweenowa wersja. A kantary robisz przepiękne. Bardzo realistyczne.
Jak dorwałaś ten cieniutki paseczek w odcieniu fioletu lub granatu na arce? Kantarek jest boski. A w żadnej pasmanterii nie mogę dorwać takich cienkich...:/
Avatar użytkownika
EFYM
Pasjonata
 
Posty: 130
Dołączył(a): 10 paź 2016, o 22:41
Lokalizacja: Warszawa
Posiada modeli: 40

Re: Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez CzekoladaRx » 31 gru 2016, o 18:33

@EFYM ja też nigdzie nie widziałam, nawet w internetowych. Ten kupiłam na MPV, mają tam fajne kolorki i spoko cenę, za metr ok. 1.5 zł.

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze :D Mam tylko problem z odstającym zapięciem gdy robię kantary ze skóry - macie na to jakiś sposób? Od boku tak tego nie widać, ale szczególnie u Babyflo ta grubsza skórka niefajnie kontrastuje z cieniutką blaszką. No i jak zrobić dziurki w pasku, żeby nie "zarosły" po chwili? Bo nawet jak już zrobię realistyczne zapięcie, to to mi nie wychodzi i za każdym razem jak zakładam kantar muszę robi nowe.
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez CzekoladaRx » 31 gru 2016, o 23:12

@Janek używam kleju bodajże Technicol (sprawdzę dokładnie i zedytuję) do "miękkiego PVC". Wg. zaleceń producenta np. do klejenia pękniętych dmuchanych zabawek itp. Jest naprawdę świetny, sklei praktycznie wszystko, ale trzeba uważać, bo a) strasznie szybko zasycha (aż za szybko) b) nie zawsze jest przezroczysty po wyschnięciu) c) często wypływa z tubki jak szalony
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Poprzednia strona

Powrót do Rząd jeździecki, itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron