Rzędopodopne twory Czekolady

Siodła, ogłowia, ochraniacze, uprzęże, kantary, derki, tradycyjne kostiumy, itp.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez CzekoladaRx » 31 sty 2016, o 19:49

Hejka! Jako iż mam kilka rzeczy do pokazania, postanowiłam je pokazać (XD?). Robiłam też kantary i derki na skalę LB, ale teraz "wycofuję" się z tej skali, tak więc tu będą akcesoria na tradki, chyba, że cośtam jeszcze podłubię ;)
Na pierwszy ogień pójdzie zestawik ozdobny na Marwa. Marv odziedziczył go po Sshame'ie i jest z niego niezwykle dumny. Chociaż ja średnio :/
Obrazek
Obrazek
Kolejna rzecz także dla Marwa, a właściwie dwie. Mandarynkowo-pomarańczowy kantarek i tęczowa lonża (rzygam tęczą!)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dalej mamy kantar uniwersalny. Na zdjęciach prezentuje go Zenyatta, która jest strasznie zazdrosna o inne klacze. Uważa się za zdecydowanie i absolutnie najpiękniejszą klacz w Clairdale Ridge. Chyba ma rację :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I znowu Zen, tym razem w swoim "sportowym" kantarze.
Obrazek
Obrazek
Czas na coś mniejszego. Mój Heartbreaker notorycznie się przewraca (a mi nigdy nie chce się go wyginać) więc szybko dorobił się derki. A z nią także halterka i uwiązu.
Obrazek
Obrazek
Kantary mają też Phoenix, Nugget i GiGi(która posiada także zdejmowaną "firankę" do osłony przed muchami):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I ostatnia rzecz. Robiłam to ponad 3 godziny, a i tak efekt ni jest zadowalający, no ale. Według mnie nie jest jakoś bardzo źle, tylko widać niedociągnięcia. W każdym razie oto zestaw do lonżowania:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Składa się z pada (u?) do jazdy, który robiłam na podstawie tutorialu od Desktop Stables, kawecana mojego pomysłu i lonży.
Mam nadzieję, że akcesoria niezłe,piszcie, co mogę poprawić.
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez Lila2006 » 31 sty 2016, o 20:44

Dla mnie bomba. Bardzo starannie i pomysłowo wykonane. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez Patrycja » 31 sty 2016, o 21:22

Bardzo fajne! Ale hicior jak dla mnie to dera dla źrebola! ;)
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez CzekoladaRx » 31 sty 2016, o 21:29

Dziękuję! Rzeczy nie są idealne, ale uważam, że ok. @Patrycja dostała od krawcowej ścinki i tam było kilka kokorów takiego pluszowego czegoś XD Najlepszy jest pudrowo różowy. Totalne przesłodzenie, szczególnie na klaczy shire schleich 2015. Mam też jasny niebieski i 2 zielone, więc może jeszcze coś zrobię ;)
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez Koszat » 1 lut 2016, o 13:28

Ten pomarańczowy kantar jest super! :D Cała reszta również mi się podoba, i świetny pomysł z tą koniczynką przy kantarze. Skąd wzięłaś? :)
"Gdybyś wiedział że osoba którą kochasz jutro umrze,
To co byś jej powiedział by dać upragnioną ulgę?"


https://rozowaameba.blogspot.com/ - zapraszam!
Avatar użytkownika
Koszat
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 sie 2014, o 19:16
Lokalizacja: okolice Radomia

Re: Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez CzekoladaRx » 3 lut 2016, o 16:00

@Koszta
Dzięki, wydaje mi się, że kolor pasuje Marwiemu. Koniczynkę odczepiłam od bransoletki, ale da się na luzie znaleźć same takie zapinki :wink:
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez Amalltea » 3 lut 2016, o 16:34

No No dla mnie super, strasznie podoba mi się skórzany kantar na Zence oraz zestaw do lonzowania na Val, czekam na dalsze dzieła :D
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez CzekoladaRx » 3 lut 2016, o 16:39

@Amalltea Ten kantar tak właściwie to nie jest skórzany XD Ma tylko czarne rzemyki, tak poza tym to wstążka. Aktualnie kleję ogłowie z nachrapnikiem meksykańskim dla Slycerack'a, może uda mi sie dzisiaj coś dodać ;)
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez Shadow » 5 lut 2016, o 17:41

Robisz bardzo ładne akcesoria. Również podoba mi się pomarańczowy kantar, a także zestaw do lonżowania. Reszta też bardzo fajnie wygląda. Tylko czy derka nie powinna być trochę dłuższa na klatce piersiowej?
RANDOM_AVATAR
Shadow
Hobbysta
 
Posty: 80
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 18:22
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez CzekoladaRx » 5 lut 2016, o 17:51

@Shadow wiem, ale taka wyszła XD Może kiedyś zrobię mu nową.
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez Kari » 6 lut 2016, o 11:52

Podobają mi się kantary. :) Są takie kolorowe.
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Re: Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez CzekoladaRx » 30 gru 2016, o 22:47

To dopiero kurzem obrosło :lol:
Od lutego zdążyłam zrobić bardzo dużo kantarów itp., ale obfocone mam tylko kilka, także to je tu wstawię.
Kantarek Garayusupa (był już w wątku nasze kolekcje, ale dla porządku i tak go tu wstawię). Wykonany ze skóry z elementami z Rio Rondo. Nie obczaiłam wtedy tylko, że dalsze kółeczka są już zwykłe xD

Tu widać kantarek ze wstążki dla Black Jacka razem z uwiązem.
Obrazek

Ozdobne ogłowie Aff, również pokazywane. Wykonane z cienkiej wstążki i zapięcia w skali LB oraz nieco grubszej srebrnej z zapięciami w skali TR.
Obrazek

Kantarek Feniksia zrobiłam z nieco innej wstążki (z MPV) i naklejonej na nią drugiej.
Obrazek

No i nowsze dwa kantary:
Obrazek
Obrazek
Dla Babyflo, wykonany z nie mam pojęcia czego z MPV i wężowego paska mamy. No, fragmentu paska. Pełna regulacja, elementy z RR.

Obrazek
Obrazek
oraz dla American Pharoaha, z "ozdobnym" nachrapnikiem. Również regulacja, z tym, że zapięcie paska na podgardlu nie jest przeznaczone do odpinania zbyt często, jest to po prostu blaszka w kształcie zapiecia, pasuje bo ma odpowiednią wielkość (MPV).

I ostatnia rzecz, całkiem duża. Nie zdążyłam się nią niestety pochwalić na halloween, ale nie chce mi się czekać aż rok do kolejnego. Oto przebranie Nocnej Mary dla Ideala!
Obrazek

Obrazek
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez Annn » 31 gru 2016, o 08:12

Bardzo podobają mi się twoje kantary, są ładne i realistyczne :)
Ideal taki duszek :lol:
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez ikulina » 31 gru 2016, o 10:19

Twoje kantary są cudne,ale najbardziej podoba mi się ogłowie
Aff. Ideal jako nocna mara prezentuje się IDEALnie, gratuluję pomysłu :mrgreen:
http://modele-koni-ikuliny.blogspot.com/ - modele koni z mojej perspektywy :)
Avatar użytkownika
ikulina
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 309
Dołączył(a): 1 sie 2015, o 10:50
Lokalizacja: Pomorskie
Posiada modeli: 95

Re: Rzędopodopne twory Czekolady

Postprzez Lila2006 » 31 gru 2016, o 14:15

Niesamowite, bardzo piękne kantary i ogłowie. Są bardzo eleganckie i bardzo realistyczne oraz bardzo precyzyjnie i dokładnie wykonane. Mega gratki. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Następna strona

Powrót do Rząd jeździecki, itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron